رفتن به مطلب

سوال در مورد سایت های ptc

پست های پیشنهاد شده

میخواستم بدونم ایا در امد از این سایت های امکان پذیر هست یا فقط یه رویا برای کاربرانشون هست ؟

یعنی این چیزی که این سایت ها میگن امکان پذیر است >>> درامد بالا یا میلیونی<<< :o

اگه کسی از بچه های این انجمن تو این سایت ها عضو است و در امدی کسب کرده میشه بیاد و بگه چقدر درامد داشته و در کدوم سایت ؟

سایت های معتبر را میشه اسم ببرید ؟ :rolleyes:

لینک به ارسال

من تازه اسمش رو شنیدم اونم از طرف شما ممنون که راجبه کلاهبردار بودن این سایت هم خبر دادید >>>

من حدودا تو 20 تا سایت معروف ایران عضو هستم هر روز 1 ساعت وقت میرازم واسه دیدن همه ی تبلیغات این سایت ها

حالا میخواستم بدونم پولی تو این سایتها هست

ایا کسی از توی این انجمن به طور حرفه ای با این سایت ها کار کرده ؟

لینک به ارسال

من تازه اسمش رو شنیدم اونم از طرف شما ممنون که راجبه کلاهبردار بودن این سایت هم خبر دادید >>>

من حدودا تو 20 تا سایت معروف ایران عضو هستم هر روز 1 ساعت وقت میرازم واسه دیدن همه ی تبلیغات این سایت ها

حالا میخواستم بدونم پولی تو این سایتها هست

ایا کسی از توی این انجمن به طور حرفه ای با این سایت ها کار کرده ؟

آره پول میدن ولی ارزش نداره همش به نفع خودشونه و خیلی وقتا کمتر از حد واقعی حساب میکنن

لینک به ارسال

یعنی من میتونم بعد چند ماه فعالیت مداوم تو این 20 سایت بالای 600 الی 700 هزار تومن ازشون در بیارم

چون اگه اینطوری باشه برای من میصرفه ؟

لینک به ارسال

بیخیال این نوع منابع بشید

خیلی سال (11 سال) پیش با سایتهای خارجی به جایی نرسیدیم با ایرانی که هیچی.....

لینک به ارسال

همشون اکثر یا کلاه برداری میکنن یا کم فروشی

مثلا بعد یه مدت میگن که شما از راه تقلب کلیک جمع کردی و اکانتت رو میبندن یا اینکه خیلی کمتر از مقدار واقعی پول میدن

در هر صورت اصلا ارزش وقت گذاشتن ندارن

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

بیخیال این نوع منابع بشید

خیلی سال (11 سال) پیش با سایتهای خارجی به جایی نرسیدیم با ایرانی که هیچی.....

ببخشید تایپیک و بالا آوردم ............... اما میشه بگید درغیر این صورت برای گرفتن تبلیغ باید چه کار کرد؟ نمیشه که به تک تک سایتها ایمیل زد که ما تبلیغ میگیرم ....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...