رفتن به مطلب

انيندکس نشدن صفحات سايت

kovsarsystem

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان گرامي

ميخواستم بدونم آيا صفحات وردپرس در گوگل ايندکس نميشن ؟؟

و فقط پستها ايندکس ميشن ؟

اگه جواب مثبته بفرماييد که راه حل اون چيه ؟؟

آدرس سايت و برسي گوگل

آدرس صفحه مورد نظر

لطفا دوستان برسي نماييد .

من از افزونه ال سيو استفاده ميکنم.

لینک به ارسال

سلـام

ببینید شما توی افزونه ی All in One SEO Pack 2.0.2 تعیین کردین که ؛ برگه ها ایندکس نشن . در تنظیمات این افزونه ، میتونید گزینه ی ایندکس شدن برگه ها رو انتخاب کنید تا ایندکس صورت بگیره ...

توی سورس برگه هاتون هست که :

<meta name="robots" content="noindex,follow" />

لینک به ارسال

در ضمن در فایل روبوت هنوز سایت مپ معرفی نشده و همچنین سایت مپ ندارید

پس ابتدا یک فایل روبوت مناسب بسازید و بعد افزونه Google XML Sitemap را نصب و از طریق این آموزش تنظیمات افزونه رو انجام بدید

بعد سایتتون رو در گوگل وبمستر ثبت کنید و سایت مپ رو در اونجا معرفی کنید و در نهایت صبر کنید تا اندک اندک جمع مستان برسند

لینک به ارسال

بچه ها حدود يک هفته اس سايت من فقط يک صفحه ايندکس شده بود در گوگل :wacko:

اما ديشب افزونه وردژرس سيو رو نصب کردم و بهم پيغام داد که پيوند هاي يکتا رو تغيير بده !

منم اين کار رو کردم . ولي به خاطر ژيچيده بودن تنظيمات اون رو غير فعال کردم .

الان که چک کردم 22 صفحه در گوگل ايندکس سازي شده ! :blink:

به نظر شما به نکته ذکر شده مربوطه ؟؟

سلـام

ببینید شما توی افزونه ی All in One SEO Pack 2.0.2 تعیین کردین که ؛ برگه ها ایندکس نشن . در تنظیمات این افزونه ، میتونید گزینه ی ایندکس شدن برگه ها رو انتخاب کنید تا ایندکس صورت بگیره ...

توی سورس برگه هاتون هست که :

<meta name="robots" content="noindex,follow" />

ممنونم عزيزم از پاسخت ولي من چنين تنظيمي رو پيدا نکردم. ممکنه يکم بيشتر راهنمايي کني؟؟

در ضمن در فایل روبوت هنوز سایت مپ معرفی نشده و همچنین سایت مپ ندارید

پس ابتدا یک فایل روبوت مناسب بسازید و بعد افزونه Google XML Sitemap را نصب و از طریق این آموزش تنظیمات افزونه رو انجام بدید

بعد سایتتون رو در گوگل وبمستر ثبت کنید و سایت مپ رو در اونجا معرفی کنید و در نهایت صبر کنید تا اندک اندک جمع مستان برسند

چشم عزيزم همين الان اين افزونه نصب و تنظيم ميکنم!

ویرایش شده توسط kovsarsystem
لینک به ارسال

ببخشيد که زياد سوال ميپرسم

ولي الان که نگاه ميکنم ميبينم گوگل براي هر کليد واژه من از يک پست چندين ايندکس ساخته. يعني هر کليد واژه را به عنوان پست اظافه کرده و يک مطلب از آن ساخته

post-2539-0-49040400-1372418224_thumb.jp

آيا اين طبيعي است ؟

آيا صدمه اي به سايت نخواهد زد ؟

آيا سايت بلک ليست خواهد شد ؟

لطفا دوستان راهنمايي کنيد.

اين موضوع يعني چه ؟؟

Canonical URLs

این یه قابليت بحث برانگيزه ميدونيد که تو وردپرس بينهایت آدرس برای یک صفحه وجود داره کافيه این آدرسای

(duplicated متفاوت یک صفحه به گوش گوگل برسه اونوقت ميبينيد که چه دردسری پيش مياد و برگه هاتون دچار

هستش که به موتور جستجو ميگه Canonical URLs ميشه راه حل وردپرس برای این موضوع همين قابليت error)

که کدوم برگه اصليه و اون رو نشون بده. پس فعالش کنيد

آيا موضوع من مربوط به Canonical URLs ميباشد ؟؟

اگر جواب مثبته بگيد فارسيش چي ميشه آخه تنظيمات افزونه من فارسيه .

ویرایش شده توسط kovsarsystem
لینک به ارسال

ببینید در اصل گوگل همه ی تولیدات شما رو میخونه مانند پست ها - برگه ها - آرشیو ها - انواع تکسونومی ها و ...

حالا شما با تنظیمات افزونه مپ ساز و همچنین با تنظیمات فایل روبوت می تونید به گوگل بفهمونید که چه چیزهایی رو نخونه

در کل تگ ها رو هم میشه ایندکس نکرد - این بستگی به سیاست کاری شما داره و اینکه از تگ ها به عنوان تکسونومی استفاده می کنید یا به عنوان کلمات کلیدی - اما نظر شخصی من اینه که در هر دو حالت تگ ها ایندکس نشن - تا نظر خودتون و دیگران چی باشه - فکر می کنم خواننده زیاد دوست نداشته باشه اول به یه فهرست بلند بالا از تایتل مطالب برسه و بعد دونه دونه مطالب رو بخونه - من که خودم اینجوریم

مثل زنگ آیفون های قدیمی که مثلاً برج دارای 170 واحد بود و مهمان باید از توی 170 تا زنگ می گشت و زنگ 134 رو پیدا می کرد - اینجوری شام سرد میشد - اما الان یه کیبورد میذارن و کار تمام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...