رفتن به مطلب

قدرت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام به اساتید

لطفاً اساتید با تجربه جواب دهند

من یک سایت جدید با وردپرس ایجاد کردم که به صورت خودکار مطالب خبرگذاری های مختلف را در دیتابیس سایت ذخیره می کند در ظرف کم تر از یک ماه 30 هزار پست ذخیره شده می خواستم بدونم وردپرس تا چند هزار پست جواب گو هست و با چه تعداد بازدید (آی پی) در روز به خوبی کار می کند و به سرور فشار نمی آورد؟

اگر دوستانی هستند که سایتی دارند که بیش از 100k پست داره و مشکلی با وردپرس نداشتند ممنون می شوم که کارهایی که برای بهینه کردن وردپرس انجام دادید را بگید

لینک به ارسال

ارسالی امروز, ۰۷ تیر ۹۲, ۰۹:۰۰

ارسالی امروز, ۰۷ تیر ۹۲, ۰۹:۳۲

خوبه چک ازمون ندارین

مشکلی ایجاد نمی کنه - بسیاری از سایت های مهم دنیا بخش خبری و بازنشر خودشون رو بر روی وردپرس قرار دادند

در هر حال فشار روی وردپرس نیست - بلکه روی سروز شما فشار وارد میشه که این کاملاً طبیعی است

لینک به ارسال

:D دوست عزیز بابت جواب ممنون

ولی می ترسم این همه هزینه تبلیغ که دارم الان برای این سایت می کنم بعد از یکی دو ماه دیگه وردپرس جواب گو نباشه!

این افزونه W3 Total Cache برای سایتی که هر دقیقه ممکن یک پست اضافه بشود چگونه باید تنظیم شود که از نظر سئو مشکلی پیش نیاد؟

یک بار من از این W3 Total Cache استفاده کردم ولی صفحاتی که گوگل ایندکس کرده بود اولین عنوان یک مطلب مشابه 9 لینک دیگر گوگل بود فکر کنم به خاطر کشی که شده بود این اتفاق افتاده بود چه کاری باید انجام دهم که این اتفاق تکرار نشه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز من یه سایت زدم تعداد پستهام به 6000 رسید چنان فشاری روی سرور میاره که کسی جواب گوی سایت من نیست از نظر هاست.گفتن مشکل از قالبه برداشتم گفتن افزونه ها پاک کردم هر کار کردم باز مشکل داشتم.واقعا از وردپرس خسته شدم

لینک به ارسال

دوست عزیز من یه سایت زدم تعداد پستهام به 6000 رسید چنان فشاری روی سرور میاره که کسی جواب گوی سایت من نیست از نظر هاست.گفتن مشکل از قالبه برداشتم گفتن افزونه ها پاک کردم هر کار کردم باز مشکل داشتم.واقعا از وردپرس خسته شدم

دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از سرور بوده سایت الان 30000 تا پست رسیده ولی خدا رو شکر هیچ مشکلی پیش نیومده

لینک به ارسال

کش چه ربطی به سئو داره؟! لا اقل من یکی نمی دونم ربطشو

خیلی سایت ها هستند که در دقیقه چندین بار آپ میشن - اصولاً سایت خبری اینجوریه و نیازی نیست که هر بار که سایت آپ میشه بعدش کش خالی بشه - اینجوری دیگه کشینگ معنای خودشو از دست میده - اما می تونید باکس هایی رو در بعضی از قسمت های سایت طوری طراحی کنید که کش نشن (باز چه ترجمه مزخرفی: کش نشن!)

درباره ی سئو هم روبات ها مپ رو می خونند و هر بار سایت آپ میشه ، مپ رفرش میشه و مسئله ایی نیست

این جواب به دل خودم ننشست چون اصولاً منطق ربط کش و سئو رو درک نمی کنم - بذاریم ببینیم دیگران چی میگن

لینک به ارسال

دوست عزیز اونموقع باید وب سایت خود وردپرس دیگه بالا نیاد دیگه ... حالا سرویس وبلاگ دهی و مطالب کاربران هم تو این سرویس هم جدا

برای سایت های با آمار بالا و مطالب زیاد نیاز به سرور قدرتمند . VPS یا سرور فیزیکی هست . سایت های ما هم به اندازه کافی مطالب داره ولی هیچوقت مشکلی پیش نیومده ...

و بعد عرض کنم دوست عزیز این مشکلات هم ناشی از این هست که شما واسه هر چیزی یه پلاگین نصب می کنید که هر پلاگین هم یه درخواست به دیتابیس فرستاده و سرور هم ضعیف باشه اخطار از طرف هاستینگ و در نهایت کندی سرعت و ...

پیشنهاد یک : غیرفعال کردن افزونه های غیر ضروری ( برای مثال در سایت های من نهایتش 15 تا پلاگین فعال دارم )

پیشنهاد دو : استفاده از VPS یا سرور فیزیکی و یا در نهایت سرور های ابری

پیشنهاد سه : روش های بهنیه سازی سایت و استفاده از CDN و جدا کردن اطلاعات دانلودی ( عکس و فایل ها ) از سرور وردپرس . ( یعنی وردپرس رو یک سرور و فایل هادر یک سرور دیگه ( سرور دانلود )

و ...

کلی روش دیگه ...

از وردپرس هم خسته نشین . چون تنها سیستم انعطاف پذیر دنیاست ( البته از نظر من :D )

لینک به ارسال

کش چه ربطی به سئو داره؟! لا اقل من یکی نمی دونم ربطشو

خیلی سایت ها هستند که در دقیقه چندین بار آپ میشن - اصولاً سایت خبری اینجوریه و نیازی نیست که هر بار که سایت آپ میشه بعدش کش خالی بشه - اینجوری دیگه کشینگ معنای خودشو از دست میده - اما می تونید باکس هایی رو در بعضی از قسمت های سایت طوری طراحی کنید که کش نشن (باز چه ترجمه مزخرفی: کش نشن!)

درباره ی سئو هم روبات ها مپ رو می خونند و هر بار سایت آپ میشه ، مپ رفرش میشه و مسئله ایی نیست

این جواب به دل خودم ننشست چون اصولاً منطق ربط کش و سئو رو درک نمی کنم - بذاریم ببینیم دیگران چی میگن

گفتم که توی ایندکس مطالب مشکل پیش اومد تمامی عنوان ها مثل هم بود ولی لینک ها درست بود

لینک به ارسال

حرف شما درست ولی من با 100 نفر آنلاین یه vps میخوام ؟

اگه عکسها رو میشد جای دیگه آپلود کرد خوب بود نمیشه چون از طریق خود ورد پرس آپلود میشن.

شما چه هاست رو پیشنهاد میکنید؟

من تمامی افزونه ها رو پاک کردم حتی قالب رو ،باز هم مشکل داشتم.

لینک به ارسال

حرف شما درست ولی من با 100 نفر آنلاین یه vps میخوام ؟

اگه عکسها رو میشد جای دیگه آپلود کرد خوب بود نمیشه چون از طریق خود ورد پرس آپلود میشن.

شما چه هاست رو پیشنهاد میکنید؟

من تمامی افزونه ها رو پاک کردم حتی قالب رو ،باز هم مشکل داشتم.

از این پلاگین استفاده کن برای این که تصاویر روی سرور دیگری باشه

<?php
/*
Plugin Name: Wp-ftp-media-library
Plugin URI: http://wordpress.stackexchange.com/questions/74180/upload-images-to-remote-server
Description: Let's you upload images to ftp-server and remove the upload on the local machine.
Version: 0.1
Author: Pontus Abrahamsson
Author URI: http://pontusab.se
*/
/**
* @version 0.1
*/
function wpse_74180_upload_to_ftp( $args ) {
$upload_dir = wp_upload_dir();
$upload_url = get_option('upload_url_path');
$upload_yrm = get_option('uploads_use_yearmonth_folders');

/**
* Change this to match your server
* You only need to change the those with (*)
* If marked with (-) its optional
*/
$settings = array(
'host' => 'ip or hostname', // * the ftp-server hostname
'user' => 'username', // * ftp-user
'pass' => 'password', // * ftp-password
'cdn' => 'cdn.example.com', // * This have to be a pointed domain or subdomain to the root of the uploads
'path' => '/', // - ftp-path, default is root (/). Change here and add the dir on the ftp-server,
'base' => $upload_dir['basedir'] // Basedir on local
);

/**
* Change the upload url to the ftp-server
*/
if( empty( $upload_url ) ) {
update_option( 'upload_url_path', esc_url( $settings['cdn'] ) );
}

/**
* If uploads is stored like /uploads/year/month
* Remove and use only /uploads/
*/
if( $upload_yrm ) {
update_option( 'uploads_use_yearmonth_folders', '' );
}

/**
* Host-connection
* Read about it here: http://php.net/manual/en/function.ftp-connect.php
*/
$connection = ftp_connect( $settings['host'] );

/**
* Login to ftp
* Read about it here: http://php.net/manual/en/function.ftp-login.php
*/
$login = ftp_login( $connection, $settings['user'], $settings['pass'] );

/**
* Check ftp-connection
*/
if ( !$connection || !$login ) {
die('Connection attempt failed, Check your settings');
}

/**
* Get all files in uploads - local
* Remove hidden-files... mabye better solution
* http://php.net/manual/en/function.scandir.php
*/
$files = preg_grep('/^([^.])/', scandir( $settings['base'] ) );

// Cycle through all source files
foreach ( $files as $file ) {
/**
* If we ftp-upload successfully, mark it for deletion
* http://php.net/manual/en/function.ftp-put.php
*/
if( ftp_put( $connection, $settings['path'] . "/" . $file, $settings['base'] . "/" . $file, FTP_BINARY ) ) {
$delete[] = $file;
}
}

// Delete all successfully-copied files
foreach ( $delete as $file ) {
unlink( $settings['base'] . '/' . $file );
}
}
add_filter( 'wp_generate_attachment_metadata', 'wpse_74180_upload_to_ftp' );

تنظیمات این قسمت انجام بده مشخص

$settings = array(
'host' => 'ip or hostname', // * the ftp-server hostname
'user' => 'username', // * ftp-user
'pass' => 'password', // * ftp-password
'cdn' => 'cdn.example.com', // * This have to be a pointed domain or subdomain to the root of the uploads
'path' => '/', // - ftp-path, default is root (/). Change here and add the dir on the ftp-server,
'base' => $upload_dir['basedir'] // Basedir on local
);

لینک به ارسال

داره جالب میشه.اینا کد ای با به کدوم فایل ها اضفه بشن؟

من اگه بخوام عکسها رو انقال بدم به یه سرور دیگه error 404 گوگل نخواهم داشت؟

یک فایل php تو شاخه پلاگین بساز و کپی کن این کدها رو

برای ارور 404 می تونی یک query بنویسی که تمامی عکس ها پیدا کنه و مثلاً .cdn بهش اضافه کنه

یکی جواب منو بده

لینک به ارسال

یک فایل php تو شاخه پلاگین بساز و کپی کن این کدها رو

برای ارور 404 می تونی یک query بنویسی که تمامی عکس ها پیدا کنه و مثلاً .cdn بهش اضافه کنه

یکی جواب منو بده

میشه یه لینک یا چیزی بده که query رو بهتر بفهمم یا خودت بهم بگی چطوری این کار رو انجام بدم؟

لینک به ارسال

با این افزونه به راحتی میشه این کار رو انجام داد.

دانلود افزونهHacklog Remote Attachment

آموزش استفاده از افزونه Hacklog Remote Attachment

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...