رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان وردپرسي.

اقا همونطور كه ميدونيد محل آپلود خودكار تصاوير افزونه ياد شده توي اين مسيره public_html/wp-content/uploads كه من ميخوام

تغييرش بدم به هاست دانلودم يعني اين : dl.morahem.com/public_html/uploads

يه راهنمايي كنيد مارو از اين مشكل نجات بديد ممنونم

لینک به ارسال

اقا سعيد ممنون ولي مال من ساب دامين نيست يك هاست جداست و من با استفاده از افزونه اي ديگه مسير اپلود پيشفرض وردپرس رو به هاست دانلود انتقال دادم و وقتي توي مديريت فايل اپلود ميكنم به هاست دانلود آپلود ميشه و مشكلي نيست از اين بابت.

مشكل اينه وقتي كه افزونه auto upload images رو فعال ميكنم تصاوير رو دوباره توي پوشه آپلود وردپرس آپلود ميكنه

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

عملکرد این افزونه برای آپلود روی سروری که وردپرس نصبه هست. یعنی کلا روی وردپرس هست

برای آپلود در سرور دیگه باید کدنویسیش تغییر کنه

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اقا سعيد ممنون ولي مال من ساب دامين نيست يك هاست جداست و من با استفاده از افزونه اي ديگه مسير اپلود پيشفرض وردپرس رو به هاست دانلود انتقال دادم و وقتي توي مديريت فايل اپلود ميكنم به هاست دانلود آپلود ميشه و مشكلي نيست از اين بابت.

مشكل اينه وقتي كه افزونه auto upload images رو فعال ميكنم تصاوير رو دوباره توي پوشه آپلود وردپرس آپلود ميكنه

ممکنه بفرمایید برای انتقال از کدوم افزونه استفاده میکنید . منم میخوام که عکس هام و فایل هام تو یه هاست دیگه آپلود بشه؟

لینک به ارسال

سلام دوستان من چون دیدم بحث اینجا طوریه که مثل مشکل من دیگه از باز کردن تاپیک جدید خوداری کردم

دقیقا من میخوام موقع آپلود تصاویر توسط وردپرس در سرور دیگری آپلود بشه اینکار چطور امکان پذیر؟ تا الان راه حلی برای این قضیه پیدا نشده؟

لینک به ارسال

ممکنه بفرمایید برای انتقال از کدوم افزونه استفاده میکنید . منم میخوام که عکس هام و فایل هام تو یه هاست دیگه آپلود بشه؟

سلام دوستان من چون دیدم بحث اینجا طوریه که مثل مشکل من دیگه از باز کردن تاپیک جدید خوداری کردم

دقیقا من میخوام موقع آپلود تصاویر توسط وردپرس در سرور دیگری آپلود بشه اینکار چطور امکان پذیر؟ تا الان راه حلی برای این قضیه پیدا نشده؟

اينجا اموزش داده شده.. من الان اين كارو كردم و هيچ مشكلي تا حالا نداشتم

http://forum.wp-pars...از-طریق-وردپرس/

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

فقط همونطور كه عرض كردم وقتي از افزونه هاي "آپلود عكس از طريق آدرس" استفاده ميكنم دوباره تصاوير به پوشه پيشفرض وردپرس آپلود ميشن كه خواهش ميكنم از اساتيد اين مشكل رو هم پيگيري كنن كه حل بشه.

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...