Sinanium

مشکل در طراحی قالب یک سایت

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام، ببخشید من همین تاپیک رو در بخش درخواست پوسته زده بودم که الان فهمیدم جاش اونجا نیست و دیگه نمی تونم پاکش کنم، سوالام رو اینجا مطرح می کنم.

من می خواستم یک سایت شرکتی درست کنم و دو روزه با وردپرس آشنا شدم و گفتم احتمالا میشه این سایت رو با وردپرس درست کنم. بعد رفتم دو تا کتاب کامل در مورد وردپرس خوندم و الان کلا توانایی کار با پیشخوان رو دارم فقط یکم باهام برام بوجود اومده! اینکه از اونجایی که از ویرایشگر وردپرس میشه فقط مطلب ارسال کرد ولی من به ارسال مطلب نیاز ندارم، من به سایتی شبیه سایت زیر نیاز دارم:

http://stonewall.ir/

خودم توانایی طراحی ظاهر صفحه اول رو در فتوشاپ و تبدیل اون به اچ تی ام ال و سی اس اس رو دارم، البته هنوز نمی دونم این اسلاید شو رو چطور می سازند، اون منوهای کشویی رو هم نمی دونم. اما مشکل اصلی من چیه؟ لطفا بخش محصولات این سایت رو ببینید. من می خوام به جای ارسال مطلب در کنرل پنل امکانی داشته باشم که فقط محصول اضافه کنم، مثلا چهار تا تکست باکس داشته باشه که من نام محصول، ابعاد، رنگ و... رو وارد کنم و یک قسمت هم برای آدرس دهی برای آپلود تصویر مربوط در یک قالب خاص. سوالی که دارم اینه که: اولا من باید چه چیزهایی یاد بگیرم که بتونم این رو بسازم، یعنی باید پی اچ پی بلد باشم؟ مسیر یادگیریش چیه؟ و دوما آیا چنین قالب های آماده ای (چه فارسی و چه انگلیسی) وجود دارند که این امکان رو فراهم کنند و من بتونم با تغییرات گرافیکی و یک سری جزئیات به خواسته خودم دست پیدا کنم؟ ممنونم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول خوش حالم که از وردپرس استفاده میکنید.

دوم با 2 روز آشنایی نمیشه برای وردپرس پوسته طراحی کنید.

سوم در مورد

فقط محصول اضافه کنم، مثلا چهار تا تکست باکس داشته باشه که من نام محصول، ابعاد، رنگ و

میتونید از زمینه دلخواه استفاده کنید

قسمت هم برای آدرس دهی برای آپلود تصویر مربوط در یک قالب خاص

از تصاویر شاخص و زمینه دلخواه

سوالی که دارم اینه که: اولا من باید چه چیزهایی یاد بگیرم که بتونم این رو بسازم، یعنی باید پی اچ پی بلد باشم؟ مسیر یادگیریش چیه؟ و دوما آیا چنین قالب های آماده ای (چه فارسی و چه انگلیسی) وجود دارند که این امکان رو فراهم کنند و من بتونم با تغییرات گرافیکی و یک سری جزئیات به خواسته خودم دست پیدا کنم؟ ممنونم.

باید با امکانات وردپرس اشنا بشید. بهتره پوسته های شرکتی رو سرچ کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال مشخات محصول میتوانید از زمینه دلخواه استفاده کنید (جستجو در انجمن)

قالبهای وردپرس هم فراوان هستند. در بخش معرفی پوسته همین انجمن هم میتوانید جستجو کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنونم از شما دوستان

فقط یک سوال، به نظر شما بهتره من برم از ابتدا یک قالب در فتوشاپ طراحی کنم، اون رو به CSS و HTML تبدیل کنم و بعد باز وردپرس سازگارش کنم و بعد براش کنترل پنل درست کنم یا اینکه برم یک پوسته دیگه پیدا کنم و روش تغییرات ایجاد کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

تو گوگل سرچ کنین:افزونه ووکامرس

فوق العاده است ب نظرم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من یک قالب تجاری پیدا کنید و نصب کنید بعدش اون رو تنظیم کنید

طراحی پوسته برای دو روز آشنایی یه کمی سخته

سایت رویین قالبهای تجاری خوبی برای دانلود رایگان گذاشته

http://rooeen.com/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنونم از شما دوستان

فقط یک سوال، به نظر شما بهتره من برم از ابتدا یک قالب در فتوشاپ طراحی کنم، اون رو به CSS و HTML تبدیل کنم و بعد باز وردپرس سازگارش کنم و بعد براش کنترل پنل درست کنم یا اینکه برم یک پوسته دیگه پیدا کنم و روش تغییرات ایجاد کنم؟

اگه واقعا می خواید اختصاصی باشه و کامل مطابق سلیقه خودتون بزنید، از پایه طراحی کنید.

اگر نه می تونید پوسته های دیگه رو تغییر بدید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دو سه هفته بود که داشتم یک قالب رو از پایه می نوشتم، اگه یک جا خوب پیش می رفت، 3 جا به مشکل می خوردم! آخر زدم همه چیز رو از ریشه پاک کردم! خسته شدم دیگه......

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دو سه هفته بود که داشتم یک قالب رو از پایه می نوشتم، اگه یک جا خوب پیش می رفت، 3 جا به مشکل می خوردم! آخر زدم همه چیز رو از ریشه پاک کردم! خسته شدم دیگه......

مشکلتون کجا بود؟ باید از موارد راحت و کوچیکتر شروع کنید و کم کم برید جلو. سنگ بزرگ بر ندارید. ^_^

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط dastjerdisf
      با سلام
      در بین اساتید کسی می تونه به من کمک کنه بگه چرا وقتی آدرس سایتم رو می نویسم اتومات این متن رو به اون اضافه می کنه/?i=1
      از مدیریت هاست پرسیدم میگند از کش مرورگر هستش اما چرا سایت های دیگه این جوری نیستند
      آدرس سایتم:http://hushmandyar.ir
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط devil1367
      با سلام
      من یک فروشگاه دارم چون قالب قبلیم نیازهامو نمیتونست برطرف کنه یه قالب جدید از یکی از سایتها خریداری کردم
      سوالم اینه با نصب بسته اسان نصب اطلاعاتی یا محصولات قبلی که داشتم حذف میشن ؟
      چطوری قالب رو شبیه دمو دربیارم و صفحات و برگه ها import کنم.

با تشکر
    • توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد