دکتر مهندس

درخواست افزونه پرینت مطالب همراه با قالب اختصاصی پرینت

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من یه افزونه پربنت میخوام که قالب اختصاصی برای پرینت مطالب داشته باشه.

یه چیزی توی مایه های این سایت http://iusnews.ir/ البته میدونم این سایت وردپرسی نیست ولی منظورم اینه که وقتی دکمه پرینت مطلب رو میزنی، یه قالب خیلی ساده از مطلب باز بشه و برای پرینت مناسب باشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایول ایول معرکه بود

افزون خیلی خوبیه عمری دنبال این بودم! نمیشه آمار تعداد پرینت مطالب رو هم بگیریم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا به یه مشکل برخوردم!

توی گوگل کروم که با ادمین وارد شدم دکمه پرینت رو نشون میده ولی توی بروزرهای دیگه نشون نمیده. کش رو هم کامل پاک کردم و با Ctrl+F5 ریفرش کدش رو هم توی قالب صفحه single.php در جای لازم گذاشتم ولی نشد! :(

اصلاحیه:

آقا درست شد ممنون ;)

ویرایش شده در توسط jalal768
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایول ایول معرکه بود

افزون خیلی خوبیه عمری دنبال این بودم! نمیشه آمار تعداد پرینت مطالب رو هم بگیریم؟

سلام من افزونه https://wordpress.org/plugins/printfriendly/installation/ رو نصب کردم

اما میخوام بدونم چه طور میتونم فونت صفحه پرینت را تغییر بدم میخوام فونت صفحه پرینت BYekan باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط younram
      سلام /
      من یک افزونه میخوام که وقتی چند ویرایشگر رو تعریف کردم . هیچ کدام از ویرایگران مطالب هم دیگر رو نبینند .
      و هر کاربری که وارد CMS وردپرس بشه فقط مطالبی رو بتونه ببینه که خودش قرار داده و دیگر مطالب نمایش داده نشه .
      ممنون میشم راهنمایی لازم رو بهم بدید .
      با تشکر
    • توسط محمدحسن
      سلام، اصل مطلب اینه. من یک سایت با افزونه wpml راه اندازی کردم.حالا میخوام تو حالت فارسی با یکی از افزونه های فارسی ساز و شمسی ساز اعداد رو فارسی و تاریخ رو شمسی کنم و در حالت انگلیسی به صورت پیش فرض بشه یعنی این افزونه فارسی ساز غیرفعال بشه ... مثلا یا افزونه جلالی یا افزونه پارسی دیت

لطفا یه کد مناسب یا افزونه مناسب یا اگر کسی تنظیمی در WPML بلد هست بگه ... ممنون میشم
    • توسط sajadszm
      با سلام!
      تقاضا دارم نحوه ی کار با  شرت کات وب سایت  taknod.com را توضیح دهید!
    • توسط sajadszm
      با عرض سلام و احترام خدمت دوستان وردپرسی!
      افزونه ی ذکر شده در وب سایت خود فعال نموده ام و همه ی مطالب آن کاملا آماده شده است.با استفاده از ای پی دیگری جهت آزمایش آن وارد شده و ثبت نام کردم!لینک مخضوض به خود را وارد دریافت نموده و پس ز جستجوی آن با صفحه ی پیوست شده به مطلب روبرو شدم!مشکل از کجاست؟

• توسط dastjerdisf
      با سلام
      در بین اساتید کسی می تونه به من کمک کنه بگه چرا وقتی آدرس سایتم رو می نویسم اتومات این متن رو به اون اضافه می کنه/?i=1
      از مدیریت هاست پرسیدم میگند از کش مرورگر هستش اما چرا سایت های دیگه این جوری نیستند
      آدرس سایتم:http://hushmandyar.ir