رفتن به مطلب

پیام به کاربر سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

اگر بخواهیم تو سایت وبلاگدهی به یکی یا چند تا از کاربرای که تو سایت وبلاگ دارن پیامی بفرستیم چه کار باید انجام بدیم آیا پلاگینی باید نصب کنیم باتشکر

لینک به ارسال

چرا فقط اسم یک عضو در ارسال پیام وجود داره درصورتی که بیش از 200عضو و وبلاگ دارم ؟

لینک به ارسال

200کاربر زیر سایت داره یعنی 200وبلاگ در سایتم ایجاد شده.اگر بخوام به یک کاربر بخصوص یا چندتا از کاربرای که وبلاگ دارن تو سایتم چی کار باید انجام بدم

لینک به ارسال

200کاربر زیر سایت داره یعنی 200وبلاگ در سایتم ایجاد شده.اگر بخوام به یک کاربر بخصوص یا چندتا از کاربرای که وبلاگ دارن تو سایتم چی کار باید انجام بدم

شما افزونرو نصب کنید یه قسمتی به عنوان پیام خصوصی برای کاربران ایجاد میشه که میتونید به هر کاربر که مد نظرتون هست با وارد کردن نام کاربری اون ، پیام بفرستید

لینک به ارسال

شما افزونرو نصب کنید یه قسمتی به عنوان پیام خصوصی برای کاربران ایجاد میشه که میتونید به هر کاربر که مد نظرتون هست با وارد کردن نام کاربری اون ، پیام بفرستید

نه چنین امکانی را نداره موقعی که نصبش کردیم فقط میتونی به کاربرای که در آیکون این پلاگین آمده پیام بدی و برای دیگر کاربرا که در قسمت شبکه عضو هستن نمیتونی پیام بدی وامکان اضافه کردن اسم کاربر هم نداره .در وردپرس شبکه کاربرای که در شبکه وبلاگ دارن اسم ومشخصاتشان درقسمت شبکه فقط قرار میگیره ودرقسمت دیگه سایت که بعد نصب این آیکون نمایش داده میشه فقط یک اسم وجود داره که آنهم یوزرنیم مدیر سایت ؟

لینک به ارسال

الا" از موقعی که افزونه را نصب کردم هر کاربر تازه ای که ثبت نام میکنه اسمش وارد لیست این افزونه داره میشه واگر کاربرای قبلی را بخواهم اسمش وارد لیست این افزونه بشه باید دوباره تو سایت به صورت دستی خودم ثبت نام کنم

ویرایش شده توسط hassanlakaei
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...