رفتن به مطلب

رفع مشکل کشیده شدن عکس ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

اگه به صفحه اول سایت بنده نگاه کنید بعضی عکس ها به حالت کشیده در آمده اند و اندازه طبیعی ندارند

آیا میشه این مشکل رو رفع کرد؟

ممنون میشم کمک کنید

آدرس سایت بنده در امضا هست

لینک به ارسال

عکس هاتون رو باید قبل از آپلود به اندازه

width:240px; height:160px

بسازید در صورتی که اغلب عکسهاتون 150در 150 هستند و این طبیعیه که کشیده بشند ولی اگر می خواهید با همین روال و اندازه طبیعی دیده بشند

.column2 li.first-news .post-thumbnail{ margin: 0 0 10px 0; height:129px; float:none;}
.column2 li.first-news .post-thumbnail img{ width:100%; height:100%;}

.wide-box li .post-thumbnail{float:left;}
.wide-box li.first-news .post-thumbnail{width:240px; height:160px}
.wide-box li.first-news .post-thumbnail img{ width:100%; height:100%; }

.list-box li .post-thumbnail{float:left;}
.list-box li.first-news .post-thumbnail{margin:0 0 15px 0;float:none;width:302px;height:150px;}
.list-box li.first-news .post-thumbnail img{ width:100%; height:100%;}
.pic-box .first-pic .post-thumbnail{position:relative;}

.cat-tabs-wrap li .post-thumbnail{float:left; margin-bottom:0;}
.cat-tabs-wrap li.first-news .post-thumbnail{margin:0 0 10px 0;float:none;width:302px; height:140px;}
.cat-tabs-wrap li.first-news .post-thumbnail img{ width:100%; height:100%;}

در style.css پیدا کنید و همه ی width و height را به max-height و max-width تبدیل کنید

لینک به ارسال

چقدر جالب

منم ی همچین مشکلی دارم.

یعنی تصاویر شاخصم رو میگیره میکشه!!

حالا اگه من بخوام با اینکه اندازه هاش ریزتره ولی به نسبت مساوی بزرگترش کنه باید چی کار کنم؟

مثلا فرض کنین عکسا پهناش 300 باشه در ارتفاع 250.الان اگه بخوام این رو به همون نسبت بزرگتر کنم باید چی کار کنم؟چون میخوام عکسام بزرگتر بشه طوری که کیفیتشو از دست نده

من خودم پهناش رو این طوری تعریف کردم:

width:100%

ممنون

لینک به ارسال

بسازید در صورتی که اغلب عکسهاتون 150در 150 هستند و این طبیعیه که کشیده بشند ولی اگر می خواهید با همین روال و اندازه طبیعی دیده بشند

.column2 li.first-news .post-thumbnail{ margin: 0 0 10px 0; height:129px; float:none;}

.list-box li.first-news .post-thumbnail{margin:0 0 15px 0;float:none;width:302px;height:150px;}

.cat-tabs-wrap li.first-news .post-thumbnail{margin:0 0 10px 0;float:none;width:302px; height:140px;}

در style.css پیدا کنید و همه ی width و height را به max-height و max-width تبدیل کنید

ممنونم از لطفتون

بنده این کارو کردم ولی الان عکس هایی که کوچیک میشن نصفش سفید میشه

آیا راهی نیست که به جای این کار روی عکس زوم بشه تا اندازه طبیعی قالب بشه؟

این طوری خیلی بهتر میشه

کادر های عکس هم بهم نمی خوره

عکس مشکل رو هم آپلود کردم

post-1489-0-61846900-1372445771_thumb.jp

لینک به ارسال

شما دستی عکسها رو فیت کردید

شاید بهتر باشه از تغییر اندازه خودکار وردپرس یا اسکریپتی مثل timthumb استفاده کنید

لینک به ارسال

شما دستی عکسها رو فیت کردید

شاید بهتر باشه از تغییر اندازه خودکار وردپرس یا اسکریپتی مثل timthumb استفاده کنید

این افزونه ای که می فرمایید عکس هارو کشیده نمیکنه؟

کلا برای فیت کردن عکس هارو به چه صورت در میاره؟

لینک به ارسال

این افزونه ای که می فرمایید عکس هارو کشیده نمیکنه؟

کلا برای فیت کردن عکس هارو به چه صورت در میاره؟

timthumb تصاویر رو بزرگ میکنه

چون تصاویر شما کوچک هست خوبه

ولی استفاده از اون توصیه نمیشه

لینک به ارسال

من این افزونه رو پیدا نکردم

میشه لینک دانلود بدید؟

دلیل توصیه نشدنش چیه؟

مشکلی ایجاد می کنه؟

لینک به ارسال

من این افزونه رو پیدا نکردم

میشه لینک دانلود بدید؟

دلیل توصیه نشدنش چیه؟

مشکلی ایجاد می کنه؟

مشکلی که داره اینه که با ارسال درخواستهای متفاوت میشه تصاویر با سایزهای مختلف ایجاد کرد

که فضای هاست رو میگیره

لینک به ارسال

در ادامه مطلب پست های من هم عکس های مطالب مشابه مشکل کشیده شدن داره

همین کارو کردم ولی درست نشده

فقط عکس های صفحه اصلی درست شده

برای اونجا باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

بگردید دنبال

.post-listing .post-thumbnail

یا

.related-item .post-thumbnail

در فایل style.css و مطابق قبل تغییرات بدید

وقتی کادر شما مستطیل است عکس مربع یا باید کشیده شود و یا گوشه هاش خالی می مانه این که طبیعیه

لینک به ارسال

http://forum.wp-pars...__10#entry16944

مشکلی که داره اینه که با ارسال درخواستهای متفاوت میشه تصاویر با سایزهای مختلف ایجاد کرد

که فضای هاست رو میگیره

تو سايت ما عكس زياد بايد استفاده بشه و خب معناي بيس سايت ما عكسه ولي چون فعاليت هاي سئو هم داريم ، هيچوقت مساله ي سرعت رو فراموش نميكنيم، بارها و بارها و سال ها و سال ها با مسله كيفيت و عكس و اندزه و.. تو قالب ها مشكل داشتيم! وقتي خودم دست به كار شدم يه قالب حرفه اي بنويسم واسه سايت با توجه به مشكلات خودمون ، ديدم يه مشكل بزرگ داريم و اونم عكس هاست! نويسنده هاي ما توانايي كار حرفه اي با فتوشاپ نداشتن! و يا اگر داشتن حين كار كم ميزاشتن و يا وقت كافي نداشتن و يا اگر همه اينا بود ، اندازه عكسا فراموششون ميشد مثلا ميگفتيم براي مطالب عكس بزاريد توي سايز 125*195 سايز يادشون ميرفت و كاري ميكردن كه قالب زيرو رو ميشد! تا اينكه با اسكريپت فوق يعني timthumb اشنا شديم ،

به قدري اين اسكريپت رو بهش ايمان داريم كه حد نداره ، كمي تغيرش داديم كاستومايز شده و سرعت سايتو به خاطر روشي كه داره و ما اش بهره ميگيريم بالا برده و هر عكسي در هر سايزي بدي طوري برات برش ميزنه به اندازه دلخواهت كه دوستان فتوشاپ كار ما هم گاهي در توانايي اين مورد تعجب ميكنن! مشكلي هم با مساله هاست نداشتيم و كل هاست ما با كل اطلاعاتمون با تمام عكساش تا حالا 250 مگ هم نشده بعد 6 سال فعاليت (از لحظه استفاده از اين اسكريپت تمام پستا از ابتدا رو اين سيستم پياده شدن)

حال كه من ارادت عجيبي به پارسا جان دارم ، ولي توصيه ميكنم هر كسي مشكل عكس تو سايتش داره ازش استفاده كنه ، حتي المان هايي داره براي تنظيم كيفيت عكس كه بين 1 تا 100 درصد تنظيم ميشه اتومات و كم و يا زياد ميكنه براتون.

لینک به ارسال

تو سايت ما عكس زياد بايد استفاده بشه و خب معناي بيس سايت ما عكسه ولي چون فعاليت هاي سئو هم داريم ، هيچوقت مساله ي سرعت رو فراموش نميكنيم، بارها و بارها و سال ها و سال ها با مسله كيفيت و عكس و اندزه و.. تو قالب ها مشكل داشتيم! وقتي خودم دست به كار شدم يه قالب حرفه اي بنويسم واسه سايت با توجه به مشكلات خودمون ، ديدم يه مشكل بزرگ داريم و اونم عكس هاست! نويسنده هاي ما توانايي كار حرفه اي با فتوشاپ نداشتن! و يا اگر داشتن حين كار كم ميزاشتن و يا وقت كافي نداشتن و يا اگر همه اينا بود ، اندازه عكسا فراموششون ميشد مثلا ميگفتيم براي مطالب عكس بزاريد توي سايز 125*195 سايز يادشون ميرفت و كاري ميكردن كه قالب زيرو رو ميشد! تا اينكه با اسكريپت فوق يعني timthumb اشنا شديم ،

به قدري اين اسكريپت رو بهش ايمان داريم كه حد نداره ، كمي تغيرش داديم كاستومايز شده و سرعت سايتو به خاطر روشي كه داره و ما اش بهره ميگيريم بالا برده و هر عكسي در هر سايزي بدي طوري برات برش ميزنه به اندازه دلخواهت كه دوستان فتوشاپ كار ما هم گاهي در توانايي اين مورد تعجب ميكنن! مشكلي هم با مساله هاست نداشتيم و كل هاست ما با كل اطلاعاتمون با تمام عكساش تا حالا 250 مگ هم نشده بعد 6 سال فعاليت (از لحظه استفاده از اين اسكريپت تمام پستا از ابتدا رو اين سيستم پياده شدن)

حال كه من ارادت عجيبي به پارسا جان دارم ، ولي توصيه ميكنم هر كسي مشكل عكس تو سايتش داره ازش استفاده كنه ، حتي المان هايي داره براي تنظيم كيفيت عكس كه بين 1 تا 100 درصد تنظيم ميشه اتومات و كم و يا زياد ميكنه براتون.

بنده دیدم تو قسمت تنظیمات قالبم گزینه استفاده از اسکریپت timthumb هست و میشه روشنش کرد

ولی جلوش نوشته not recomended

فعالش که کردم همه عکس ها رو به زیبایی درست کرد

حالا می خواستم بپرسم دلیل این که گفته پیشنهاد نمیشه چیه؟

این اسکریپت مشکلی به وجود میاره برای سایت من؟

ممنون میشم کامل توضیح بدید

باتشکر فراوان

ویرایش شده توسط saeed4641
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...