رفتن به مطلب

درخواست کمک برای ارور not found تمام صفحات سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان الان چند ساعته تمام صفحات داخلی سایتم ارور زیر می ده هرچی به پشتیبانی آبتین تیکت می زنم جوابی دریافت نمی شه خواهش می کنم کمک کنن

آدرس سایت :

Not Found

The requested URL /category/pic/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

لینک به ارسال

سلام دوستان الان چند ساعته تمام صفحات داخلی سایتم ارور زیر می ده هرچی به پشتیبانی آبتین تیکت می زنم جوابی دریافت نمی شه خواهش می کنم کمک کنن

آدرس سایت :

Not Found

The requested URL /category/pic/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

به احتمال زیاد مشکل از فایل .htaccess شماست. این فایل رو میتونید از داخل پنل هاستتون ( cpanel ) جایی که وردپرس رو نصب کردید پیدا کنید.

لینک به ارسال

فعلاً اون فایل رو حذف کنید. و البته یه نسخه ازش نگهدارید - بعد تنظیمات پیوند یکتا رو دوباره ذخیره کنید و اگر افزونه کش دارید غیرفعال بشه

لینک به ارسال

اگر مشکل از پیوند یکتا باشه :

برید قسمت تنظیمات > پیوند های یکتا > ساختاری که قبلاً استفاده میکردید رو دوباره انتخاب کنید و ذخیره کنید . فایل htaccess دوباره ساخته میشه .

لینک به ارسال

با تشکر از راهنمایی های دوستان

همه ی کارهایی که گفتید انجام دادم ولی مشکل هچنان باقی است و صفحات داخلی فقط با پیوند بالا می آیند در حالت های دیگه خیر.

دیگه مشکل از کجا می تونه باشه ؟

لینک به ارسال

تغییرات خاصی قبل از این مشکل نبوده

ولی دو سه روز قبلش وردپرس ۳.۵.۲ آپدیت کردم و هاستینگ آبتین وب هم به خاطر بالا رفتن بازدید سایت به سرور جدید منتقل کرد این مورد هم به ۳ روز پیش برمی گرده

لینک به ارسال

پوسته رو به حالت دیفالت وردپرس برگردونید و همه ی پلاگین ها رو غیر فعال کنید - اچ تی اکسس رو هم مجدداً حذف کنید و پیوندهای یکتا رو برگردونید رو حالت دیفالت. مسئله اینه که الان صفحه نخست باز میشه و این یعنی پوسته لود میشه و کوئری ها دارن به خوبی کار می کنند.

اما در مجموع حدس قوی می زنم مشکل از طرف هاستینگ باشه

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

پوسته رو به حالت دیفالت وردپرس برگردونید و همه ی پلاگین ها رو غیر فعال کنید - اچ تی اکسس رو هم مجدداً حذف کنید و پیوندهای یکتا رو برگردونید رو حالت دیفالت. مسئله اینه که الان صفحه نخست باز میشه و این یعنی پوسته لود میشه و کوئری ها دارن به خوبی کار می کنند.

اما در مجموع حدس قوی می زنم مشکل از طرف هاستینگ باشه

با تشکر از دوستانی که راهنمایی کردن

همه کارهایی که شما گفتید من کردم مشکلی حل نشد. صبح امروز پشتیبانی آبتین وب بعد 10 ساعت جواب داد گفت داریم مشکل حل می کنیم و صبور باشیم. حدود ساعت 11 گفتن مشکل از اچتی اکسس بود و درست شد.

ویرایش شده توسط aliy2324
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...