رفتن به مطلب

قالب آرتیستر

پست های پیشنهاد شده

سلام

پیشنهاد می کنم از این نرمافزار ها استفاده نکنید و خودتون طراحی کنید . تا اونجایی که من می دونم کدها رو یا شلوغ می کنن و یا بهم می ریزن . html زبان واقعا ساده ای هستش اگر سختتون هستش می تونید با ویرایش قالب های دیگه شروع کنید .

لینک به ارسال

من قالب های دیگه رو ویرایش میکنم اما واقعا ارتیستر همون چیزی رو که میخای دقییقا بیرون میاره خیلی کارش عالیه

می تونید با ارتیستر قالب را طراحی کنید بعد با استفاده از w3c و بازنگری تمامی کد ها قالب را بهینه کنید

لینک به ارسال

آموزش رفع ارورهاي قالب در W3C

هرچند منهم پیشنهاد میکنم از این برنامه استفاده نکنید

بعدها به مشکلات بزرگی برمیخورید...

لینک به ارسال

درود..

برای طراحی عجله نکنید و سعی کنید از اول روی پای خودتون بایستید و از برنامه هایی مثل آرتسیتر استفاده نکنید. راه برای اینکه کسی متوجه نحوه طراحی قالب نشه زیاده ولی هرکسی که اینکاره باشه با یه نگاه به قالب متوجه میشه که از کجا اومده و یا قالب رایگانه یا نه. پس اگه واقعا دنبال یادگیری طراحی وب هستید از زبان های ساده مثل HTML و CSS شروع کنید. همونطور هم که دوستمون فرمودن میتونید کد قالب های دیگه رو ببینید و کم کم خودتون شروع به طراحی کنید.

با وردپرس باشید...

لینک به ارسال

مثلا چه مشکلاتی ؟

من سایتی رو سراغ دارم که بیشتر از یک ساله با ارتیستر قالب زده معمولا همه جا میگن خوب نیست ولی کسی نمگیه چرا

به جز این که کدهای بیشتر از نیاز تولید میکنه

ممنون میشم اگه اساتید منو بیشتر راهنمایی کنن

لینک به ارسال

مثلا چه مشکلاتی ؟

من سایتی رو سراغ دارم که بیشتر از یک ساله با ارتیستر قالب زده معمولا همه جا میگن خوب نیست ولی کسی نمگیه چرا

به جز این که کدهای بیشتر از نیاز تولید میکنه

ممنون میشم اگه اساتید منو بیشتر راهنمایی کنن

اینجا (این فقط یک مثال هست هیچ قصدی از اشاره به این سایت ندارم )رو ببینید قالب این سایت با همین نرم افزار ساخته شده بیش از 90 تا مشکل داره (یعنی کدنویسی استاندارد نیست) . و اگر قالب رو چک کنید در اکثر جاهای قالب از عکس استفاده شده که سرعت قالب را پایین میاره و اصول css هم درش کم رعایت می شه. دیگه بیشتر از این دلیل می خواهید؟ بعد اگر خودتون شروع کنید به کد نویسی خیلی از مطالب را در مسیر کد نویسی یاد می گیرید و ملکه ذهنتون میشه و بعدا خودتون می تونید حتی برای دیگران هم قالب بسازید

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

قالب های تولید شده با این نرم افزار دیگه منسوخ شدن. منظورم اینه که دیگه این سبک قالبی کمتر توی نت وجود داره. این یکی از بدی هاش هست. ولی درکل اگه به دنبال یه قالب ساده برای یک وبلاگ شخصی میگردین و به دنبال کسب درآمد نیستین به نظر من هیچ اشکالی نداره اگه از این نرم افزار استفاده کنید. فقط تفاوتش با اینکه از قالب های رایگان استفاده کنید در اینه که میتونین طبق سلیقه خودتون درستش کنید وگرنه همون مشکلات قالب های رایگان رو به همراه داره. بزرگترینش هم ظاهر ساده و نداشتن امکانات کافی توی طراحی قالب هست

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

دوستان یه نرم افزار اومده به اسم TemplateToaster تقریبا شبیه آرتیستر هست.

اگه میشه بررسی بکنید ببینید از قالب های ساخته شده توسط این نرم افزار میشه استفاده کرد یا این هم مثال آرتیستره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...