رفتن به مطلب

درخواست استایل برای قسمت ارسال نظر

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان وردپرسی

بنده یک پوسته وردپرس دارم که 100 درصد کاراش تکمیله ولی گیر یک بخش ارسال نظر برای هر مطلب هستیم

بنده از کد های پیش فرض استفاده میکنم ولی شکل خیلی قاطی پاتی دارن و قالبو کلا بهم میریزه کلی کد رو هم تست کردم سایت رو هم جستجو کردم به نتیجه خاصی نرسیدم

از دوستانی که به وردپرس تسلط دارن خواهش میکنم منو برای حل کردن این مشکل کمک کنند ازتون ممنون میشم ...

پیشاپیش ممنون

ویرایش شده توسط Rapid
لینک به ارسال

سلام

خوش اومدی

کد نظرات که همون جور که خودتون گفتید زیاد هستش . شما قالب نظرات یک پوسته رو انتخاب کنید . فایل comments.php رو برای خودتون کپی کنید . بعد داخل فایل استایلل قالب تمام استایل های مربوط به نظرات رو برای خودتون کپی کنید . معمولا با یه کامنت در فایل style.css این قسمت رو جدا می کنن . بعدش می تونید هر جور که خواستید ویرایشش کنید .

اگر استایلاشو پیدا نکردید می تونید با استفاده از inspect فایرفاکس اسماشون رو پیدا کنید و خودتون بهشون استایل بدید .

لینک به ارسال

سلام

خوش اومدی

کد نظرات که همون جور که خودتون گفتید زیاد هستش . شما قالب نظرات یک پوسته رو انتخاب کنید . فایل comments.php رو برای خودتون کپی کنید . بعد داخل فایل استایلل قالب تمام استایل های مربوط به نظرات رو برای خودتون کپی کنید . معمولا با یه کامنت در فایل style.css این قسمت رو جدا می کنن . بعدش می تونید هر جور که خواستید ویرایشش کنید .

اگر استایلاشو پیدا نکردید می تونید با استفاده از inspect فایرفاکس اسماشون رو پیدا کنید و خودتون بهشون استایل بدید .

ممنونم از راهنمایت دوست عزیز

اما من این کارا رو زیاد انجام دادم ولی باز با قالب من نمیسازه کد های زیادی رو تست کردم شما میتونید یه نمونه بهم معرفی کنید؟؟

اگر هزینه هم واسه ساخت این کار وجود داره حاضرم پرداخت کنم اخه الان 2 ماهه که سایتم بسته هستش و از نظر سئو نگرانم

لینک به ارسال

سلام

شما استایل ها بخش پیش فرض رو هم استفاده کردید؟ یا فقط کدهای بخش پوسته رو کپی کردید؟

لینک به ارسال

سلام

شما استایل ها بخش پیش فرض رو هم استفاده کردید؟ یا فقط کدهای بخش پوسته رو کپی کردید؟

از پیش فرض هم استفاده کردم ولی باز مشکل داره و یکی از مشکلاتش اینکه نظر رو ارسال میکنه ولی به نمایش در نمیاره ...

من بیشتر میگردم دنبال بقیه پوسته ها و استایل قالب بخش نظرات اونها رو کپی میکنم رو قالب خودم اما تا الان هیچ کدومشون به قالب من نساخته و ویرایش هم زیاد کردم اما فایده نداشته!

متاسفانه هیچ مقاله آموزشی هم در این باره توی وب موجود نیست !

لینک به ارسال

این کد رو امتحان کنید

/*-----------------------------------------------------------------------------------*
/*comments
/*-----------------------------------------------------------------------------------*/
textarea[name="comment"]
{
padding:5px;
font-family: paaznazli;
font-size:12px;
font-color:#000;
width:550px;
display:block;
margin-bottom:10px;
background-color:#f4f4f4;
border-radius:12px;
}
#comments{
width:90%;
padding:20px;
background-color:#fff;
border-radius:15px;
-moz-border-radius:15px; /* Old Firefox */
font-family: paaznazli;
font-color: #555;
}
#comments img{
box-shadow: 0px 0px 5px 0px #ccc;
}
.comment-fieldset{
width:480px;
border: 0px solid #ccc;
box-shadow: 0px 0px 10px 0px #ccc;
padding:20px;
}

لینک به ارسال

اگر کدی دادند کارتون رو راه ننداخت

1. لینک یک صفحه که نظر داشته باشه ولی قالبش به هم ریخته است رو بگذارید

2. دقیقا بگید می خواهید چه تغییراتی داشته باشید

لینک به ارسال

متاسفانه استایلی رو که دوست عزیز دادن هم کار ساز نبود ..

من یک استایلی رو پیدا کردم قالبو بهم نمیریزه ولی خود قسمت ارسال نظر بهم ریخته هستش و نظر رو هم به نمایش در نمیاره !!!

من لینک دانلود فایل پوسته رو براتون میزارم اگر دوستان ویرایشش کنن و درستش کنن ممنون میشم .. دانلود کنید

لینک به ارسال

بعیده کسی چنین کاری رو بکنه

لینک یک صفحه ایراد دارتون را می گذاشتید شاید مشکلتون حل می شد

لینک به ارسال

بعیده کسی چنین کاری رو بکنه

لینک یک صفحه ایراد دارتون را می گذاشتید شاید مشکلتون حل می شد

http://iranian-cs.com/?p=78

لینک به ارسال

این صفحه از نظر من سالمه

فکر کنم دوستمون سئوالشون رو خیلی واضح نمی پرسند

لینک به ارسال

این صفحه از نظر من سالمه

فکر کنم دوستمون سئوالشون رو خیلی واضح نمی پرسند

البته اولش این طور نبود . الان هم خوبه ولی یه خورده کار داره . شاید منظورشون تو مرورگرهای مختلف هستش .

لینک به ارسال

دوستان عزیز من یکم روی استایل ها کار کردم و تونستم درستش کنم ولی بازم یک مشکل خیلی کوچیک وجود داره !

اونم اینکه اگر به پس زمینه پست ها دقت میبینید که یک حالت باکس مانند به خودش گرفته و این بخاطره کد های css هستش

ولی من کلاس دهی اونها رو تغییر میدم ولی باز هم نمیدونم چرا کدها رو اونها بازم تاثیر میگذاره!!!

عجیبه مگه تا وقتی که کد های css از طریق کلاس بندی تگ class فراخوانی نشدن باز هم میتونن روی صفحات تاثیر بذارن ؟؟؟!!!!!! عجیب نیست یکم؟؟؟

برای اینکه بتونم نظرمو بهتر رسونده باشم دوتا عکس میذارم

قبل از قرار دادن استایل

post-2584-0-63820000-1372726992_thumb.jp

بعد از قرار دادن استایل

post-2584-0-64717200-1372727254_thumb.jp

ویرایش شده توسط Rapid
لینک به ارسال

شاید برای همه عکسهاتون همچین استایلی تعریف شده

باید این رو بررسی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...