• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
buzz

تغیر عنوان بعد از نصب all in seo

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من افزونه ی all in seo نسخه جدید رو نصب کردم و در قسمت عنوان و توضیحات و کلمات کلید براش تعیین کردم. اما وقتی وارد سایت می شم بجای اینکه عنوان اصلی رو بنویسه عنوان + دسته رو می نویسه مثلا بازی|دانلودستان و وقتی هم روی مطلب یا دسته می رم عنوان اصلی سایت رو می نویسه .

لطفا کمک کنید

:(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

توی فایل header.php همه ی کدهای بین <title></title> رو حذف و بجاش کد زیر رو قرار بدین ..

<?php if (is_home () ) { bloginfo('name'); } else { wp_title('',true); } ?>

و بعد یه اسکرین شات از تنظیمات این افزونه بذارید اینجا تا دقیق بگیم چیکار کنید

ویرایش شده در توسط omid0098i
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کار رو کردم فایده نداشت

post-429-0-66046400-1372490781_thumb.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنظیمات را ریست و تست کنید

بخش عناوین به درستی تنظیم نشده است

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باز هم همین طوره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل عادی با این افزونه هست!

غیرفعال بشه درست میشه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلاافزونه های سئو مشکلات مشابه زیادی ایجاد میکنن

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط مسعود
      با سلام 
      دوستان مشکل من در نحوه نمایش پست های دسته بصورت محدود هست .مثل عکس زیر، یعنی وقتی روی دسته مورد نظر کلیک میکنم تا مطالب اون دسته رو نشون بده میاد یک دکمه بیشتر قرار میده و نوشته ها با اینکه هیچ ابزارکی فعال نیست و layout همه نوشته ها روی no sidebar وسط قرار نمیگیره. 

در واقع من میخوام مطالب به صورت کامل ( بدون خلاصه و دکمه بیشتر) و وسط چین  پشت سر هم قرار بگیره مثل تصویر زیر

من از وردپرس نگارش 4.9.6 و قالب شرکتی Company Elite فارسی شده همیار وردپرس استفاده میکنم.
      آدرس دانلود قالب 
      https://hamyarwp.com/company-elite/
      با تشکر از شما
    • توسط dumbie
      سلام. 
      به یه مشکل عجیب برخوردم، یکی از دسته ها کلا نه باکس تیک داره نه میشه پاکش کرد! 
      یه عکس ازش گرفتم اینجا گذاشتم لطفا ببینیدش:
      https://ibb.co/evoWwT

چه کارش میتونم بکنم؟
    • توسط omid3d
      سلام. من تعداد بسیار زیادی دسته و زیر دسته دارم...بعضی هاش سه سطحی هستن...الان میخوام به عنوان منو هم بالا سایت نمایش داده بشن، ولی متاسفانه وقتی میخوام انتقال بدم به قسمت منو ها، همه در یک سطح قرار میگرن، دیگه مادر و زیر مجموعه و ... نشون داده نمیشن... متاسفانه مشکل اینه که مثلا اگه دسته شما یک ادبیات زیر مجوعشه دسته شماره دو هم ادبیات رو داره، همین باعث شده که نتونم تشخیص بدم ادبیات مال کدومه...تعدادشون هم خیلی بالاست...ممنون میشم ره حلی چیزی در اختیارم بزارید
    • توسط Rangarang
      سلام
      من می خواستم تصویر شاخص فقط تو یک دسته خاص نمایش داده نشه، وقتی کد زیر رو می نویسم همه تصاویر شاخص همه دسته ها نمایش داده نمی شه:
      .single-content-images {display: none!important;}  
      حالا می خوام بهش بگم فقط تصاویر شاخص دسته با نامک Test رو حذف کن:
      .category-test .single-content-images {display: none!important;} یا فقط تصاویر شاخص دسته با id برابر 200 رو حذف کن:
      .category-200 .single-content-images {display: none!important;} اما هیچ کدوم از دو قطعه کد بالا کار نمی کنند، شاید من دارم اشتباه می نویسم.

ممنونم
    • توسط miraziz
      دوستان من می خواستم برای دسته های سایتم تصویر اضافه کنم. مانند عکس زیر. (در تصویر زیر نام شاعر که در کادر نارنجی رنگ نوشته شده است در واقع آخرین دسته ی فرزند است و تصویر نمایشی هم مربوط به آن است)
      در اینترنت چندین افزونه هستند که من امتحانشون کردم و اصلا به نتیجه ای نرسیدم یا اینکه من درست عمل نکردم. اگر کسی از دوستا لطف کنند و راهنمایی ام کنند ممنون می شم. اگر هزینه ای هم داشته باشه در حد توانم پرداخت می کنم.