رفتن به مطلب

درخواست یک کد برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من نیاز به یک کد دارم برای وردپرس:

1 - میخوام کدی در قالبم بزارم مثلا در فایل فانکشن که هر جای سایت که آدرس ایمیل و شماره موبایل بود را نمایش نده و به جای اون ****** نشون بده

یعنی بتونم با این کد روی کلمه هایی که نمیخوام نشون داده بشرو بگیرم و کنترل کنم

لینک به ارسال

باید روی متن فیلتر کنید و تابعی برای تشخیص ایمیل و موبایل بنویسید

فکر میکنم دو تابع توی اینترنت جستجو کنید موجود باشن

لینک به ارسال

باید روی متن فیلتر کنید و تابعی برای تشخیص ایمیل و موبایل بنویسید

فکر میکنم دو تابع توی اینترنت جستجو کنید موجود باشن

خیلی گشتم اما همه جا حرفه ای گفتن بلد نیستم چیکار کنم یه جا گفتن ساده هست با str-replace نفهمیدم چیه و چجوری

لینک به ارسال

این کد رو توی فایل functions.php قرار بده

یه کد ساده

add_filter( 'the_content', 'content_filter');
function content_filter($content) {
$content = preg_replace('/[a-z0-9.-]+@[a-z0-9.-]+\.[a-z]{2,4}/', '***', $content);
return $content = preg_replace('/\d{11}/', '***', $content);
}

لینک به ارسال

این کد رو توی فایل functions.php قرار بده

یه کد ساده

add_filter( 'the_content', 'content_filter');
function content_filter($content) {
$content = preg_replace('/[a-z0-9.-]+@[a-z0-9.-]+\.[a-z]{2,4}/', '***', $content);
return $content = preg_replace('/\d{11}/', '***', $content);
}

واقعا تشکر میکنم

این کد رو استفاده کردم اما همه چیرو به صورت *** نشون میده !

کلمه های فارسی درسته اما انگلیسی ها همشون تبدیل به *** میشن

نمیشه کاری کرد که 093 و 091 و gmail و yahoo باشه اونارو تبدیل بکنه؟

اگر نخوام تو فایل فانکشن باشه باید چیکار بکنم ؟

مثلا کد رو بزارم تو فایل header.php میشه ؟

لینک به ارسال

تابع باید در محلش ساخته شه چرا نمی خواهید در فانکشن باشد

در کد بالا بجای

[a-z0-9.-]+@[a-z0-9.-]+\.[a-z]{2,4}

باید کلمات مد نظرتون را بنویبسید

لینک به ارسال

تابع باید در محلش ساخته شه چرا نمی خواهید در فانکشن باشد

در کد بالا بجای

[a-z0-9.-]+@[a-z0-9.-]+\.[a-z]{2,4}

باید کلمات مد نظرتون را بنویبسید

خوب فایل فانکشن نمیخوام باشه چون شاید برای قسمتی بخوام و نیاز به همه جا نباشه مثلا فقط در page.php

این الان درسته؟

[gmail-ymail.com-yahoo-0935-0936-0937-0938-0912-0919-0910.-]+@[gmail-ymail.com-yahoo-0935-0936-0937-0938-0912-0919-0910.-]+\.[a-z]{2,4}

میشه یه کم یاد بدید که چجوری هست تا دیگه مزاحمتون نشم؟

ویرایش شده توسط bmppc2
لینک به ارسال

کدی که در header.php هست در همه فایل ها لود می شه

ولی کدهای فانکشن فقط در موقع لزوم خوانده می شند

در کل این کدهای javascript و css هستند که در صفحات ما لود می شند و الا کدهای php با دستوراتی که دارند صفحه را می سازند و ذاتا هیچ وقت کد اضافی باهاشون به صفحه وارد نمی شه و بارشون بخاطر سئوال و جوابیه که برای ساخت صفحه ازش استفاده می کنند (کوئری) و اونهم به اندازه کد فراخوانی مرتبطه نه حجم فانکشن یعنی اگر تعداد شماره هایی که می خواهید چک بشند متنوع و زیاد باشه سایتتون کند خواهد شدو به محل کد بستگی نداره

کدهاتون درست هست ولی نیازی به اینهمه نوشتن نیست

می تونید @ را برای ایمیل قرار بدید که در همه ایمیل ها مشترکه بین اعداد هم خط تیره نگذارید (,) کامای انگلیسی بگذارید و تکه آخر کد یعنی a-z کلیه حروف کوچک لاتین و اعداد 2 و 4 هم نمایش داده نشند که فکر کنم باید حذف بشه

صورت کلیش هم مثلا

912-932 یعنی نه صد و دوازده الی 932 و 912, 9132 یعنی 912 و 932

لینک به ارسال

کدی که در header.php هست در همه فایل ها لود می شه

حتی اگر در فایل single.php بزارم؟

ولی کدهای فانکشن فقط در موقع لزوم خوانده می شند

در کل این کدهای javascript و css هستند که در صفحات ما لود می شند و الا کدهای php با دستوراتی که دارند صفحه را می سازند و ذاتا هیچ وقت کد اضافی باهاشون به صفحه وارد نمی شه و بارشون بخاطر سئوال و جوابیه که برای ساخت صفحه ازش استفاده می کنند (کوئری) و اونهم به اندازه کد فراخوانی مرتبطه نه حجم فانکشن یعنی اگر تعداد شماره هایی که می خواهید چک بشند متنوع و زیاد باشه سایتتون کند خواهد شدو به محل کد بستگی نداره

کدهاتون درست هست ولی نیازی به اینهمه نوشتن نیست

آهان حالا فهمیدم چی شد واقعا تشکر میکنم

می تونید @ را برای ایمیل قرار بدید که در همه ایمیل ها مشترکه بین اعداد هم خط تیره نگذارید (,) کامای انگلیسی بگذارید و تکه آخر کد یعنی a-z کلیه حروف کوچک لاتین و اعداد 2 و 4 هم نمایش داده نشند که فکر کنم باید حذف بشه

صورت کلیش هم مثلا

912-932 یعنی نه صد و دوازده الی 932 و 912, 9132 یعنی 912 و 932

آخه اگر @ بزارم بازم کاربرا میفهمن که ایمیل هست و قبل از yahoo.com و gmail.com همون یوزر کاربر هست

تکه کد آخر را من نزاشتم همون کدی هست که mehral دادن

در مورد شماره ها نظرتون چیه؟

بهترین راه برای مخفی کردن شماره ها چه راهی است؟

بازم تشکر میکنم توضیحاتون خیلی عالی بود و تازه فهمیدم - گذاشتن یعنی الی و کاما گذاشتن یعنی جدا کردن

مرسی ازتون

ویرایش شده توسط bmppc2
لینک به ارسال

مگه کلماتی که می خواهی فیلتر کنی جزو نظرات نیستند؟

اگر اینطوره در بخش گفت و گو ها در پیشخوان وردپرس هم می تونید تعداد مجاز ایمیل در متن نظر را تعریف کنید که می تونید 0 بگذارید و هم در کادر های پایین صفحه اعداد یا کلماتی که می خواهید را بنویسید تا نظرات با کلمات کادر اول منتظر تایید شما بمونند و نظرات با کلمات کادر دوم مستقیما به اسپم ها بریزند

لینک به ارسال

مگه کلماتی که می خواهی فیلتر کنی جزو نظرات نیستند؟

اگر اینطوره در بخش گفت و گو ها در پیشخوان وردپرس هم می تونید تعداد مجاز ایمیل در متن نظر را تعریف کنید که می تونید 0 بگذارید و هم در کادر های پایین صفحه اعداد یا کلماتی که می خواهید را بنویسید تا نظرات با کلمات کادر اول منتظر تایید شما بمونند و نظرات با کلمات کادر دوم مستقیما به اسپم ها بریزند

بله جزو نظرات هستند

بعد اینکه من قسمت پیام خصوصی را هم با افزونه ایجاد کردم میخوام در پیام های خصوصی هم نتونن به همدیگه آدرس ایمیل یا شماره تلفن بدن

چون سایت من یک سایت آگهی برای خودرو و موبایل است میخوام راه های ارتباطی که میشه به همدیگه بگن را ببندم مثل شماره موبایل و آدرس ایمیل و ....

ممنون میشم اگر بگید چجوری این راه هارو ببندم و فیلتر بکنم

لینک به ارسال

بله جزو نظرات هستند

بعد اینکه من قسمت پیام خصوصی را هم با افزونه ایجاد کردم میخوام در پیام های خصوصی هم نتونن به همدیگه آدرس ایمیل یا شماره تلفن بدن

چون سایت من یک سایت آگهی برای خودرو و موبایل است میخوام راه های ارتباطی که میشه به همدیگه بگن را ببندم مثل شماره موبایل و آدرس ایمیل و ....

ممنون میشم اگر بگید چجوری این راه هارو ببندم و فیلتر بکنم

در مورد پیام خصوصی که فکر نکنم با این کدها بشه کاریش کرد یعنی کد باید به خود افزونه اضافه بشه که کار خیلی سختیه ولی در مورد باقی سایت هم می تونید از افزونه ویراستار استفاده کنید که بعد از نصب در صفحه افزونه بخشی داره که برای هر کلمه ای بخواین می تونید یک جایگزین بگذارید و هم خود وردپرس

از طریق

پیشخوان > تنظیمات > گفت و گو ها یک قسمت داره برای تعداد ایمیل مجاز که در حالت دیفالت 2 است یکش کنید

post-336-0-27170500-1372797999_thumb.png

فکر کنم برای پیام خصوصی یا باید بدید براتون یک برنامه بنویسند یا باید ارسال همه پیام ها را به خودتون تنظیم کنید و بعد از چک کردن ارسال کنید

البته سایتهای مشابه خارجی تا جایی که من یادمه بجای فرم تماس خصوصی یک فرم با آیتم های مشخص دارند که کاربر فقط می تونه با تیک زدن منظور خودش رو منتقل کنه می تونید همچین فرمی رو برای سایتتون بسازید

لینک به ارسال

در مورد پیام خصوصی که فکر نکنم با این کدها بشه کاریش کرد یعنی کد باید به خود افزونه اضافه بشه که کار خیلی سختیه ولی در مورد باقی سایت هم می تونید از افزونه ویراستار استفاده کنید که بعد از نصب در صفحه افزونه بخشی داره که برای هر کلمه ای بخواین می تونید یک جایگزین بگذارید و هم خود وردپرس

از طریق

پیشخوان > تنظیمات > گفت و گو ها یک قسمت داره برای تعداد ایمیل مجاز که در حالت دیفالت 2 است یکش کنید

فکر کنم برای پیام خصوصی یا باید بدید براتون یک برنامه بنویسند یا باید ارسال همه پیام ها را به خودتون تنظیم کنید و بعد از چک کردن ارسال کنید

البته سایتهای مشابه خارجی تا جایی که من یادمه بجای فرم تماس خصوصی یک فرم با آیتم های مشخص دارند که کاربر فقط می تونه با تیک زدن منظور خودش رو منتقل کنه می تونید همچین فرمی رو برای سایتتون بسازید

ببینید پیام خصوصی هم من کاری کردم که در برگه نمایش داده بشه پس اگر در کل سایت فیلتر باشه دیگه مشکلی نیست و به صورت *** نشون میده

قسمت کامنت ها را یا با همون کدهائی که دادید در فانکشن بزارم انجام میدم یا با همین راهی که گفتید

من فقط یه راهی میخوام که در همه سایت اگر شماره موبایل یا آدرس ایمیل بود به صورت *** نشون داده بشه

تشکر استاد خیلی کمکم میکنید حتی استادامون هم انقدر کمک نمیکنن مرسی

لینک به ارسال

ببینید پیام خصوصی هم من کاری کردم که در برگه نمایش داده بشه پس اگر در کل سایت فیلتر باشه دیگه مشکلی نیست و به صورت *** نشون میده

قسمت کامنت ها را یا با همون کدهائی که دادید در فانکشن بزارم انجام میدم یا با همین راهی که گفتید

من فقط یه راهی میخوام که در همه سایت اگر شماره موبایل یا آدرس ایمیل بود به صورت *** نشون داده بشه

تشکر استاد خیلی کمکم میکنید حتی استادامون هم انقدر کمک نمیکنن مرسی

افزونه وبیراستار را نصب کنید این امکان را داره برای ویراستاری کلمات در سایت پیش بینی کرده که شما می تونید برای منظور خودتون استفاده کنید

لینک به ارسال

افزونه وبیراستار را نصب کنید این امکان را داره برای ویراستاری کلمات در سایت پیش بینی کرده که شما می تونید برای منظور خودتون استفاده کنید

چشم

اگر زحمتی نیست لینک افزونه ویراستار را میدید؟

تو مخزن گشتم چند تا اورد نمیدونم کدومشه

بعد اینکه به نظرتون برای یه همچین کاری لازمه افزونه نصب بشه ؟

با کد و هک و این چیزا نمیشه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...