رفتن به مطلب

وبگذر هک شد! کد اون رو از سایتهاتون فورا بردارید

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

امروز سایت وبگذر هک شده و هرکسی هم که توی سایتش از کد آمارگیر وبگذر استفاده کرده باشه، به این مشکل برخورده که بازدیدکننده وقتی وارد سایت شما میشه، سریعا به یه صفحه دیگه ریدایرکت میشه

برای حل این مشکل فورا کد ویگذر رو از وبلاگتون بردارید تا ببینیم بعدا چی میشه و آیا ویگذر برگردونده میشه یا نه

موفق باشید

لینک به ارسال

قطعی مکرر پایین آوردن سرعت لود ، نظارت کم مدیراش ، بعضی اوقات پاپ آپ اجباری ... وبگذر درست بشو نیست مدت هاست ازش استفاده نمی کنم ;)

لینک به ارسال

صبح دیدم این طوری بود ولی الان نیست . مثل اینکه برطرف شده .

ولی من که هنوز می بینم مشکل داره ها!
لینک به ارسال

بله ، اکثریت سایت ها همین طور هست و همین الان هم ادامه داره ! فک نکنم هک شده باشه مشکل از خودش هست !! فک کنم هاست یا دامنش تموم شده !

ویرایش شده توسط honda.moji
لینک به ارسال

گویا دامنه ای که NSserver بوده منقضی شده. احتمالا وبگذر باید سرورش رو عوض یا اصلاح کنه یا یه چیزی تو این مایه ها

لینک به ارسال

هك نشده دامنه اش مشكل داره و اكسپاير شده

ولي واقعا تو لود سايت اذيت ميكنه و با عث دير لود شدن سايت ها ميشه

لینک به ارسال

من که همون ظهر ساعت ده برداشتم :D بدون داشتن و بررسی دقیقه ایه آمار از طریق وبگذر اصن نوشتن سایت فاز نمیده !

لینک به ارسال

من که یکی از سایتام وبگذر داشت الان هم مشکلی نداره .

ولی توی این سایت شما اصلا کد وبگذری به چشم نمیخوره مهندس جان!
لینک به ارسال

ولی توی این سایت شما اصلا کد وبگذری به چشم نمیخوره مهندس جان!

تو یکی از سایتام ! نه پاز :)

چون html بود از وبگذر استفاده کردم . وقتی وردپرس دارم افزونه آماره رو نصب می کنم .

لینک به ارسال

من امروز هی سایتم ریدایرکت میشد و چون هاستینگمو عوض کرده بودم فکر میکردم مشکل از اونه!!!!!! بنده خدا هارو چقدر اذیت کردم هی دم به دیقه تیکت میزدم آقا این چه وضشه!!!! :lol: بیچاره ها هی میگفتن مشکل از جانب ما نیست دیگه جواب آخری که بهم دادن این بود : به پیر به پیغمبر مشکل از طرف ما نیست!!!!!!! :)

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

وبگذر به حالت اولش برگشته

و به نظر من سرعتش بهتر از قبل شده شايد جل الخالق سرعت اينترنت من بهتر شده :o:blink:

خلاصه وبگذر درست شده.

لینک به ارسال

وبگذر به حالت اولش برگشته

و به نظر من سرعتش بهتر از قبل شده شايد جل الخالق سرعت اينترنت من بهتر شده :o:blink:

خلاصه وبگذر درست شده.

برای من هم هنوز درست نشده برادر! :blink:
لینک به ارسال

كوكي ها رو حذف كنيد و كنترل اف5 بزنيد درست ميشه بنده الان داخل سايتشم و دارم امارم چك ميكنم ولي خودمونيم سه تا يكي نشون ميده وبگذر

كه اونم بخاطر طريقه ثبت امارشه

لینک به ارسال

بجز وبگذر ديگه سايت امارگير وجود نداره كه مث بچه ادم كار كنه؟؟

پرشین استت هست ولی من یه زمانی هردوتا رو باهم استفاده کردم و بعد آمارشون رو با گوگل آنالیتیک مقایسه کردم دیدم آمار وبگذر خیلی نزدیکتر به آمار گوگل هست. پرشین استت تعداد بازدیدها رو کمتر از وبگذر نشون میده ولی تعداد بازدیدکننده ها رو خیلی بالاتر نشون میده. مثلا گوگل میگفت که سایت من امروز 4000 بازدید توسط 1000 نفر داشته. ولی پرشین استت میگفت 6000 بازدید توسط 4000 نفر. وبگذر هم میگفت که مثلا 4500 توسط 1100 نفر. در کل وبگذر نزدیکتر به حقیقت بود.

اگر فارسی بخواهید میتونید از این سایت http://www.toolsir.com و اگر انگلیسی بخواهید از این سایت http://statcounter.com/ استفاده کنید.

موفق باشید

بجز وبگذر ديگه سايت امارگير وجود نداره كه مث بچه ادم كار كنه؟؟

http://www.hongkiat.com/blog/top-14-free-web-statistics-tools/

لینک به ارسال

سلام

دوستان وبگذر همیشه مشکلات زیادیرو براتون به وجود میاره

از این استفاده کنید که مشکلی نداره :

www.histats.com

لینک به ارسال

دوستان وبگذر با ای پی سیم کارت ایرانسل دیشب با لپ تابم باز میشد ولی الان با ای پی شرکت مخابرات ای دی اس ال باز نمیشه

و این همون قضی ای هست که برای سایتم اتفاق افتاد و این بود که کاربران نمیتونستند با اینترنت مخابرات سایت رو باز کنند.

و الان این اتفاق برای وبگذر افتاده .

الان با ای پی سیم کارت ایرانسل رفتم شد ولی با اینترنت مخابرات رفتم باز نشد. و ریدایرکت شد به سایتی که همتون دیدین

لینک به ارسال

دوستان مژده مژده وبگذر برگشت!

:D

ویرایش شده توسط jalal768
لینک به ارسال

بله برگشته ولی با ای پی های مختلف مشکل پیدا کرده

در پست قبلی توضیح دادم

عه! جدی؟ یعنی فعلا برش دارم که برای بخشی از بازدیدکننده ها مشکل پیش نیاد آره؟ :angry:
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...