رفتن به مطلب

حذف خودکار نتایج چند دسته از کوئری گرفته شده

پست های پیشنهاد شده

با سلام

خوب من 2 نوع ابزارک اختصاصی نوشتم که کار گرفتن کوئری رو به روش استاندارد و رعایت ریست و ... نوشتم که هر دوی این ابزارک ها در صفحه اصلی به خوبی جواب میدن ولی در صفحه نوشته (single) هیچ مطلبی را نمایش نمیدن (چه موضوعات و چه نوع پس های سفارشی که ایجاد کردم) , حتی ابزارک پیشفرض وردپرس برای نمایش آخرین ارسال ها نیز به همین صورت عمل میکنه.

تمای کدهای قالب رو چند بار چک کردم ولی نه ریست بیجایی دادم و نه ..., دوستان نظری ندارن؟

سایت هم در امضاء موجود است.

لینک به ارسال

بله انگاری با دیفالت هم همین مشکل رو داره, البته کدهای نوشته شده همگی در لوکال 100% جواب میدن.

این هم هر دو ابزارک نوشته شده:

cpt-new-widget.php

news-widget.php

لینک به ارسال

از تابع wp_reset_query ابتدا و انتها خروجی ابزارک استفاده کنید

عرض کردم که همه این موارد رو تست کردم,حتی ابزارک نمایش "نوشته های تازه" وردپرس هم همین طوره.

فایل news-widget کپی ابزارک "نوشته های تازه" است که فقط دسته بندی رو بش اضافه کردم.

لینک به ارسال

من قبل از ایجاد تاپیک این موارد رو چک کردم و جواب نگرفتم,فرض که ابزارک من اشتباه جواب بده,نباید ابزارک دیفالت وردپرس که اشتباه جواب بده.

لینک به ارسال

خوب خیلی جالبه, اشکال از افزونه wp-jalali بود !!!

غیرفعال کردم و درست شد و حالا به فکر یک جایگزین برای این افزونه ام :(

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...