• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
i.gratia

نمایش استایل کامل دسته بندی در صفحه نخست

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خسته نباشید من درخواست کد ورد پرسی دسته بندی و داشتم

من میخواستم در صفحه نخست سایتم بجای پست ها دسته بندی ها نمایش داده بشه که پست ها در داخل اونها نمایش داده میشه هر موقع هم که دسته بندی مادر اضافه شد زیر بقیه دسته های مادر که در صفحه نخست هست نمایش داده بشه همانند تصویر زیر

کدهای اچ تی املشو نوشتم امام تبدیل اونها به کد های وردپرس و بلد نیستم

4wgasn13saq25jk5he3t.jpg

نام دسته : دسته بندی یک

مستطیل اول تصویر شاخص آخرین پست هست

تیتر آخرین مطلب و محتوای اون و ادامه مطلب در دسته بندی یک

شماره های 2 تا 10 هم تصاویر شاخص 9 پست آخر در این دسته هست

آرشیو هم که آرشیو دسته بندی یک هست

ممنون

ویرایش شده در توسط i.gratia

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخرین مطالب دسته را میخواهید

ممنون آقا پارسا

علاوه بر آخرین مطالب میخوام هر موقع دسته ای اضافه شد استایلش و نوع نمایش مطالبش مانند بالا باشه به صورت خود کار یه چیزی همانند تصویر بالا درست بشه تو صفحه نخست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از این روش برای بدس آوردن دسته ها استفاده کنید

در حلقه هم کوئری بگیرید و نمایش مطالب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا پارسا اینکه به صورت دستی بخوام آی دی دسته رو بدم و مطالبو نشون بده مشکلی ندارم به صورت دستی میتونم این کارو بکنم اما من میخوام به صورت خود کار انجام بشه یعنی هر موقع دسته تو ورد پرس اضافه شد با این قالب نمایش بده دیگه نه حجم کد ها بالا بره نه اینکه به خاطر هر دسته به صورت دستی کد وارد کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدی که در اون صفحه هست همین کاررو انجام میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدی که در اون صفحه هست همین کاررو انجام میده

پیداش نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پست 34

از این روش برای بدس آوردن دسته ها استفاده کنید

http://forum.wp-pars...__30#entry26934

در حلقه هم کوئری بگیرید و نمایش مطالب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پست 34

آقا عذر میخوام اینقد سوال میپرسم من زیاد تو بحث کد و اینا وارد نیستم این دستوری که تو پست 34 هست و باید بزارم تو فانکشن ؟؟؟ بعد تو ایندکس چه کدی بزارم ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد رو باید در ایندکس استفاده کنید (در قالب)

$args=array('orderby' => 'name','order' => 'ASC','child_of'=>0);
$categories=get_categories($args);
foreach($categories as $category)
{
$q = wp_query('cat='.$category->term_id);
// more code
}

مقدار child_of رو برابر شناسه دسته قراردهید

در داخل حلقه باید کوئری بگیرید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون آقا پارسا ، ولی بازم متوجه نشدم ، بیخیال همون دستی وارد میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط رضا علیزاده
      با سلام و عرض ادب خدمت اساتید؛

میخوام تعدادی از مطالب خاص هر دسته در در ابتدای دسته بندی, یعنی بالا تر از تمام مطالب نمایش داده بشه. مانند بخش سنجاق نوشته اما این موضوع مربوط به بخش دسته بندی وردپرس میشه.
      اگه افزونه یا راهکاری رو میشناسید, لطفاً راهنمایی کنید.

سپاس
    • توسط pouyacafe
      با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
      من مسئول  سایت http://amarpnu.ir/ هستم. همین قالب رو برای تمامی رشته های پیام نور میخام استفاده کنم ولی اگر به این شکل باشه یعنی بعد از دسته و زیر مجموعه هاش نشون داده بشه لیست منوها خیلی طولانی میشه
      اگر بغل هر پوشه یه  بعلاوه بخام بزارم از چه کدی و تو کدوم قسمت باید وارد کنم.
      خواهشن اگر کسی میدونه کمک کنه (نیاز شدید به این کد ها رو دارم)

(عکس اتچ شده)

• توسط Fara-MarZ
      درود

دوستان ما با تکنیک گذاشتن نقطه در قسمت دسته بندیه پیوندهای یکتا ، دسته بندی رو از آدرس سایت حذف کردیم به عنوان مثال
      mysite.com/category/fa
      شد
      mysite.com/fa

خب الان مشکل اینجاست که نقشه ایجاد شده توسط yoast به شکل زیره
      mysite.com/./fa
      اگر گوگل به این صورت ایندکس کنه آیا خطا میگیره و بر سئو تاثیر میذاره؟

اینم لینک
      https://newhyips.info/category-sitemap.xml

پیشاپیش ممنون
    • توسط mbonjakhi
      باسلام
      سوالی از خدمتتون داشتم.
      میشه من یه دامنه .ir خریداری کنم و کد های یک سایت خاص رو کلا کپی کنم و تو دامنه خودم بکار ببرم؟
      یعنی اینکه دیگه نیازی به طراحی سایت نداشته باشه و به راحتی سایتم ساخته بشه؟
      اگه امکانش هست واسم یه مقدار توضیح بدید باید چیکار  کنم.
      ممنون
    • توسط mojtabashahi
      درود ، 
      توسط افزونه نمایش قیمت ووکامرس ، می توانید قیمت هر محصول دلخواه را در هر جای سایت فروشگاهی خود به نمایش بگذارید.
      فقط کافی است آی دی محصول خود را داخل کد کوتاه (شورت کد) وارد نموده و کدکوتاه را کپی نمایید.

دانلود رایگان افزونه از مخزن وردپرس