رفتن به مطلب

مشکل در بروز رسانی سایت شبکه ( چندسایته ) و ارتباط با دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام

وردپرسم را آپدیت کردم به نسخه 3.5.2 برا آپدیت نسخه قبلی را پاک و نسخه جدید را نصب کردم اما وقتی به تنظیمات پایگاه داده میرسه همه مشخصات را که میزنم و میره برای مرحله آخر این پیام را میده

شما پیش از‌این وردپرس را برپا کرده‌اید. برای راه‌اندازی دوباره نخست جدول‌های کهنه‌ی پایگاه‌داده را پاک کنید....

ی دکمه ورود داره میزنم وقتی میره صفحه بعد برا لو گین نا کاربری و پسوردم را میزنم نمیره داخل

رفتم به هاست و همون کارهایی که برای راه اندازی شبکه در لینک :

http://forum.wp-parsi.com/topic/2703-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%B4%D8%A8%DA%AF%D9%87/

گفتید را انجام بدم( قبلا با استفاده از همین مطلب شبکش کرده بودم) کار هایی که باید روی در فایل

wp-config.php و .htaccess

انجام می دادم، دادم ولی اجازه رفتن به داخل مدیریت سایت برای راه اندازی شبکه را بهم نمیده چون نام کاربری را میگه اشتباه در حالی که درسته . فقط ی صحه میاره با ی مطلب سلام دنیا

نه کابر ها را می شناسه نه مطالب را نه زیر دامنه ها را داره همه چیز انگار پریده چکار من؟؟؟

اساتید کمک کنید نکنه مطالب و اطلاعت کاربرام بپره؟

البته دیتابیس دست نخوردست ولی چطور به این وردپرس اتصالش بدم؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

اگه ساده تر بگم مشکلم اینکه وردپرس جدید که نصب کردم نمیتونه با دیتابیس ارتباط برقرار کنه

اساتید ی راه حل لطف کنید بگید 2روزه سایتم تو هواست

اگه راه حلی هم نیست بگید که تکلیفم را بدونم

ممنون

لینک به ارسال

شما فایل wp-config حذف کردید؟ یا ویرایش

بهتره تمام فایلها به جز wp-config,htaccess,robots.txt و پوشه wp-content را حذف کنید

و فایلهای وردپرس را مجددا آپلود کنید (آنپک کنید,extract)

لینک به ارسال

شما فایل wp-config حذف کردید؟ یا ویرایش

بهتره تمام فایلها به جز wp-config,htaccess,robots.txt و پوشه wp-content را حذف کنید

و فایلهای وردپرس را مجددا آپلود کنید (آنپک کنید,extract)

دقیقا مشکلم اینه که

wp-config,htaccess,robots.txt و پوشه wp-content را حذف کرده ام

لینک به ارسال

اگر کانفیگ رو حذف کردید

تنظیمات دیتابیس را مانند قبل انجام دهید تا وصل شود

پیشوند دیتابیس را هم ست کنید

و تست

لینک به ارسال

اگر کانفیگ رو حذف کردید

تنظیمات دیتابیس را مانند قبل انجام دهید تا وصل شود

پیشوند دیتابیس را هم ست کنید

و تست

منظورتون اینکه در هنگام نصب تنظیمات قبلی را پیاده کنم؟ یا در فایل

wp-config؟

لینک به ارسال

بله تنظیمات قبلی رو ست کنید

قتی به تنظیمات پایگاه داده میرسه همه مشخصات را که میزنم ( که کاملا ست هست با قبلی ) و میره برای مرحله آخر این پیام را میده

شما پیش از‌این وردپرس را برپا کرده‌اید. برای راه‌اندازی دوباره نخست جدول‌های کهنه‌ی پایگاه‌داده را پاک کنید....

به صفحه ای که مربوط به انخاب عنوران و درست کردن یوزر هست نمیره .

ی دکمه ورود داره میزنم وقتی میره صفحه بعد برا لو گین نا کاربری و پسوردم را میزنم نمیره داخل

خوب من تا الان ی وردپرس ساده نصب کردم وبرای شبکه ای کردنش باید برم تو وردپرس و راه انداز شبکه را بزنم که هر کاری می کنم تو وردپرس نمیره کد های مربوط به شبکه را در هر دو فایل هم قرار می دهم ولی بازنم نمیره انگار نام کاربردی من توی دیتابس نیست اطلاعات من و... نیست صفحه ای میاد از سایت که خام هست

بد گیری افتادم

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

خوب از دیتابیستئون یک بک آپ بگیرید و با یک دیتابیس جدید وردپرس را راه اندازی کنید در نهایت بک آپ را ریستر کنید روی اون دیتابیس

نباید همه ی فایل ها را پاک می کردید الان شما در واقع هیچ افزونه و قالبی هم ندارید

لینک به ارسال

خوب از دیتابیستئون یک بک آپ بگیرید و با یک دیتابیس جدید وردپرس را راه اندازی کنید در نهایت بک آپ را ریستر کنید روی اون دیتابیس

نباید همه ی فایل ها را پاک می کردید الان شما در واقع هیچ افزونه و قالبی هم ندارید

افزونه ها را بک آپ دارم

بک آپ را ایمپورت کردم در دیتابیس جدید باز نشد

ببنید چطوری شده

nedaj.ir

فونت جرچنگ قورباقه و حتی الان دیکه نام کاربری که به این جدیده دادم را هم نمی شناسه چه برسه به اون قبلی ها

لینک به ارسال

مشکل حل شده

درسته؟

نه هنوز فقط بهم گفتند اگر با ایمپورت کردن کل هم نمیشه باید یک سری از جداول را ایمپورت کنی که حداقل کاربرا و مطالب نپره که اونم نشده تا ب حالا

(دیگه اپدیت نمی کنم مگر اتوماتیک چند روزه به عزا نشستم)

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

داداش نمیدونم اصلا این جواب به دردت بخوه یا ن دیگه اما واسه دوستانی مینویسم که شاد روزی همن مشکل پیدا کنن.

قبل از هر چیزی که کاری کنید یه بک آپ کلی از طریق My Admin php توی Cpanel از ساتتون بگیرید. هیچ چیز دیگه هم نیا ندارید. منظورم دیتا بیس و جدوالهاشه

1- تمام فایل ها توی پوشه Puplic رو پک کنید مث روز اول.

2- ورود پرس جدید رو آپلود کنید توی پوشه Puplic وب اسایتتون

3- شروع به نصب وررد پرس کنید. نکته یادتون باشه که نصب دو مرحله داره مرحله اول اطلاعات مربوط به دیتا بیسه و مرحله دوم اطلاعات مربوط به یوزر.

4- هر اسم دلخواهی که میخواید یا قبلا داشتین بزارید مهم نیست چی باشه چون میتونید بعد توی MyPhpadmin یوز جدید تعریف کنید فقط مهم پسوند جدولهاست که همون قبلی باشه

5- وقتی قدم اول با موفقیت برداشتین تو قسمت دوم که اطلاعات یوز هست دقت کنید.

اینجا همون چیزیه که همه رو گمراه میکنه، خوب کلا دست نگه دارید چون هرچیو اینجا بزنید دیگه قابل برداشت یا تغییر نیست به MyPhpadmin برید و تمام اون دیتا بیسی که توی قسمت اول نصب وردپرس وارد کردین فقط جدولهاشو بپاکید.

6- تمام دیتابیس بکاپ گرفته شده قبل رو توی اون دیتا بیس که موقع نصب وردپرس جدید زدین ریستور کنید

7- خوب به مرحله نصب ورد پرس برگردین و همون فیلد عنوان سایت و یوزی که قبلا داشتین بزنید و بعد دکمه ثبت.

اگه قبل از اینکه دیتا بیس ریستور نکنید این دکمه بزنید حتی ریستور هم کنید دیگه یوزر قدیمی قابل بازیافت نیست و ورد پرس نمیشناستش.حتی اگه درست باشه

ویرایش شده توسط davidcerac
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...