دکتر مهندس

مشکل در تنظیمات تصویر

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

1- من اون اوایل که سایت رو راه انداخته بودم، وقتی که در هنگام نوشتن متن مثلا یه عکس رو توی متن میذاشتم، موس رو که روی اون عکس میبردم دوتا گزینه بالای عکی میومد یکی گزینه حذف Delete کردن عکس و یکی گزینه ویرایش که من از این گزینه ویرایش خیلی استفاده میکردم. ولی بعد مدتی دیگه هرکار کردم اون دوتا گزینه وقتی روی عکس موس رو نگه میدارم یا کلیک میکنم نمیاد. کسی میدونه مشکل از چیه؟

2- عکسهایی رو که من توی مطالبم استفاده میکنم، سایز نمیگیرند. یعنی هرچی سایز واقعیش باشه، توی مطلب همونطوری میاد. هرچقدر هم که تنظیم کنم مثلا در ابعاد چند در چند توی مطلب قرار بگیره، ولی وقتی منتشر میکنم دوباره می بینم که سایز اصلیش هست. این مشکل رو چطوری حل کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

1- من اون اوایل که سایت رو راه انداخته بودم، وقتی که در هنگام نوشتن متن مثلا یه عکس رو توی متن میذاشتم، موس رو که روی اون عکس میبردم دوتا گزینه بالای عکی میومد یکی گزینه حذف Delete کردن عکس و یکی گزینه ویرایش که من از این گزینه ویرایش خیلی استفاده میکردم. ولی بعد مدتی دیگه هرکار کردم اون دوتا گزینه وقتی روی عکس موس رو نگه میدارم یا کلیک میکنم نمیاد. کسی میدونه مشکل از چیه؟

2- عکسهایی رو که من توی مطالبم استفاده میکنم، سایز نمیگیرند. یعنی هرچی سایز واقعیش باشه، توی مطلب همونطوری میاد. هرچقدر هم که تنظیم کنم مثلا در ابعاد چند در چند توی مطلب قرار بگیره، ولی وقتی منتشر میکنم دوباره می بینم که سایز اصلیش هست. این مشکل رو چطوری حل کنم؟

از ادیتور پیشفرض وردپرس استفاده می کنید یا ادیتور دیگه ای؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از ادیتور پیشفرض وردپرس استفاده می کنید یا ادیتور دیگه ای؟

والا من اینقدر حرفه ای نیستم که اینارو بهفمم

ولی هر سالت وردپرسی که دیدم همینطوری بوده ادیتورش. فکر کنم همون ادیتور پیش فرض باشم. شایدم یه سری تغییرات خیلی کوچیک توی ادیورم داده باشه اون کسی که سایت رو طراحی کرده. ولی مسءله اینه که قبلا درست بود الآن اینطوری شده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما اگه عکساتون در هر صورت بزرگ نمایش میده حتما از تصاویر بند انگشتی استفاده شده توی پوسته(سایز اصلی).

در این صورته که همیشه با سایز اصلی نمایش میده و هیچگونه تغییرات رو نمیپذیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط photojavad
      سلام 
      وقتی مطالب سایتم رو تو گوگل سرچ میکنم به جای باز شدن خود مطلب یا صفحه اصلی سایت باز میشه یا باید ادامه مطلب رو انتخاب بشه
      یا وقتی توی تصاویر گوگل عکس مطلب رو انتخاب کنم هم به صفحه اصلی سایت منتقل میشه به جای مطلب مربوط به عکس
      تصاویر پایین:

بعد از کلیک روی متن به جای اینکه مطلب اصلی باز شه (باید دوباره روی ادامه مطلب کلیک بشه)

که بعدی از کلیک روی عکس به صفحه اصلی منتقل میشه( photojavad.ir )
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط behnamnz88
      با سلام خدمت دوستان عزیز.

قالب وردپرس من هیچ مشکلی نداشت تا اینکه چند افزونه معتبر در مورد سرعت بخشیدن به لود سایت مثل جتپک نصب کردم. اول مشکل آپلود تصویر داشتم و خطای عدم تراکم و امکان نمایش میداد. اون رو رفع کردم ولی الان محتویات فولدر آپلود رو نمایش نمیده و هیچکدام از تصاویر سایت لود نمی شوند. پلاگین های جدید رو حذف کردم. حتی وردپرس رو بصورت دستی دوباره تصب کردم ولی مشکل پا برجاست. 
      ممنون میشم اگر کمک کنید... همه مطالب در این مورد رو هم تقریبا مطالعه کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم

• توسط miraziz
      سلام.
      دوستان در وب سایت من وقتی عکسی را آپلود می کنم خودقالب سایزی را به توجه به کد زیر ایجاد کرده و آن را در قالب استفاده می کند
      add_image_size( 'post-image', 766, 9999 ); حالا عکس اصلی (سایز ارجینال) به درد نمی خورد و بیهوده در هاستم فضا را اشغال می کند. چگونه می توانم از این پدیده جلوگیری کنم؟ یعنی می خواهم یک سایز بندانگشتی و یکی هم، سایزی که با کد بالا ایجاد می شود در هاست ذخیره باشد و عکس با سایز اصلی ذخیره نشود.
    • توسط SURENA
      سلام روزتون بخیر
      قالب سایت من عکس ها رو در صفحه اصلی نمایش نمیده!! اما در ادامه مطلب نشون میده 
      تو صفحه اصلی فقط تصویر شاخص مطالب رو نمایش میده ...
      چطور میشه این مشکل رو حل کرد دوستان؟!!