رفتن به مطلب

مشکل لود دکمه گوگل پلاس

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

همونطوری که میدونید گوگل پلاس در برخی سرویس دهنده های ما فیلتر هست و در برخی هم با پروتکل https باز میشه.

اون جاهایی که فیلتر هست که هیچی ولی اون جاهایی که با https باز میشه، بودن دکمه +1 در سایت باعث میشه که صفحه خیلی به سختی لود بشه

از طرفی وجود این دکمه عامل مهمی برای پیشرفت کار سایت و ارتقای سئو هست.

خواستم از شما راهکار بگیرم و بدونم که آیا کسی میتونه کمکی به من بکنه در این زمینه؟ یعنی دکمه G+1 رو بذارم توی سایت ولی لود صفحات دچار مشکل نشه؟

مچکرم

با تشکر

لینک به ارسال

از طرفی وجود این دکمه عامل مهمی برای پیشرفت کار سایت و ارتقای سئو هست.

کی این حرف رو زده ؟؟؟

دکمه گوگل 1+ چه ربطی به سئو داره ؟ ! !

----------------------------------------

خواستم از شما راهکار بگیرم و بدونم که آیا کسی میتونه کمکی به من بکنه در این زمینه؟ یعنی دکمه G+1 رو بذارم توی سایت ولی لود صفحات دچار مشکل نشه؟

تنها راهش اینه فایل های js رو از سرور گوگل به هاست خودتون بیارید که البته باز هم مشکل هست چون نیاز به لود شدن برخی چیزا از سرور خود گوگل هست

لینک به ارسال

کی این حرف رو زده ؟؟؟

دکمه گوگل 1+ چه ربطی به سئو داره ؟ ! !

خب مگه نمیدونید هرچی صفحه شما تعداد +1 بیشتری خورده باشه، توی گوگل بالاتر قرار میگیره!

جالا چطوری باید کدها رو بیارم توی هاست خودم؟ اگه میشه لطفا راهنمایی کنید.

مچکرم

لینک به ارسال

آقا یکی این سوال ما رو جواب بده ببینم! اصلا این دکه +1 از طرف گوگل از کار افتاده یا نه؟ آخه اخیرا توی کمتر سایتی می بینمش!

لینک به ارسال

راه حلی نیست

در شرایط فعلی که پورت ssl در داخل کشور محدود شده است

بهتره برداشته بشه

لینک به ارسال

اگر براتون اشتراک گذاریش مهمه تصویر آیکونش را ذخیره کنید روی سایت و لینکش بدید به صفحه اصلی پلاس هرکس لاگین باشه وارد صفحه خودش می شه و فوقش آدرس صفحه را باید دستی کپی کنه

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

ببخشید این تاپیک رو میارم بالا ولی چون توضیحات داده شده ادامه اش رو میرم.

همونطور که در بالا اشاره شد با توجه به فیلتر بودن گوگل پلاس قرار دادن این دکمه باعث کندی زیاد سرعت میشه

اما سایت فارس نیوز این دکمه رو خیلی وقته گذاشته و سرعت پایین نمیاد و خیلی هم خوب کار میکنه . +

...

ویرایش شده توسط merhzar_h
لینک به ارسال

ببخشید این تاپیک رو میارم بالا ولی چون توضیحات داده شده ادامه اش رو میرم.

همونطور که در بالا اشاره شد با توجه به فیلتر بودن گوگل پلاس قرار دادن این دکمه باعث کندی زیاد سرعت میشه

اما سایت فارس نیوز این دکمه رو خیلی وقته گذاشته و سرعت پایین نمیاد و خیلی هم خوب کار میکنه . +

...

سایت فارس به دلیل سرعت بسیار بالایی که خودش و سرورهاش داره، مشکل براش ایجاد نمیشه و کندی سرعتش محسوس نیست. ولی من خیلی وقتها دیده ام که دکمه گوگل پلاس باعث میشه توی فارس، سمت چپ خبر، یه نوار خاکستری تا پایین ایجاد بشه و روی نصف متن خبر رو بپوشونه.
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...