The Gladiator

3 سوال در مورد بحث پشتیبانی سایت

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام روز به خیر

ببخشید 3 تا سوال در مورد بحث پشتیبانی سایت داشتم :

1. ممکنه در مورد پشتیبانی سایت یه توضیحاتی بفرمایید که در صورت پذیرش پشتیبانی توسط طراح و برنامه نویس وب دقیقا شامل چه مواردی میشه و در مورد چه کارهایی باید اقدام بشه و پاسخ گو باشه

1. هزینه پشتیبانی معمولا بر چه حسبی انجام میشه؟ توافقی؟ درصدی از قرار داد ؟ و یا حالات دیگه

1. معمولا پرداخت هزینه های پشتیبانی تو چه بازه زمانی صورت میگیره؟؟ ماهانه؟ سالانه؟ به ازای انجام خدمات ؟؟

ممنون میشم پاسخ بفرمایید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان بنده جای اشتباهی سوالم رو پرسیدم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

معمولاً این صحبت ها در بخش بحث آزاد باید مطرح بشه

و صبر کنید تا کسانی که تجربه در این زمینه دارند و از طرفی مایل به پاسخگویی هستند، پاسخ بدهند

و اما پاسخ شما و با توجه به سوال دیگری که مطرح کردید - اگر سامانه ایی که درنظر دارید خریداری کنید صرفاً تبلیغی و با محتوای ثابت هست پس نیازی به پشتیبانی آن چنانی نداره و هستند خیلی افرادی که هراز چند گاهی به رایگان تغییرات جزیی رو براتون انجام میدن

اما با توجه به نوع پرسشتون من حدس قوی می زنم که شما ارائه دهنده خدمات (فروشنده) هستید و با طرح سوالات به صورت خریدارانه میخواهید اطلاعاتی برای ورود به بازار کار به دست بیارید و نفس ورود به بازار کار خیلی هم خوبه - و کاش مستقیم سوالتون رو می پرسیدید - چون اینجا خیلی از دوستان هستند که صادقانه و بی هیچ چشم داشتی به شما دیتا میدن

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
معمولاً این صحبت ها در بخش بحث آزاد باید مطرح بشه

و صبر کنید تا کسانی که تجربه در این زمینه دارند و از طرفی مایل به پاسخگویی هستند، پاسخ بدهند

و اما پاسخ شما و با توجه به سوال دیگری که مطرح کردید - اگر سامانه ایی که درنظر دارید خریداری کنید صرفاً تبلیغی و با محتوای ثابت هست پس نیازی به پشتیبانی آن چنانی نداره و هستند خیلی افرادی که هراز چند گاهی به رایگان تغییرات جزیی رو براتون انجام میدن

اما با توجه به نوع پرسشتون من حدس قوی می زنم که شما ارائه دهنده خدمات (فروشنده) هستید و با طرح سوالات به صورت خریدارانه میخواهید اطلاعاتی برای ورود به بازار کار به دست بیارید و نفس ورود به بازار کار خیلی هم خوبه - و کاش مستقیم سوالتون رو می پرسیدید - چون اینجا خیلی از دوستان هستند که صادقانه و بی هیچ چشم داشتی به شما دیتا میدن

ممنون isk عزیز

بله درست فرمودید راستش بنده تاره دارم به صورت جدی شروع به کار میکنم اما سوالم رو فکر نمیکنم جور خاصی گفته باشم؟؟؟

حالا شاید اینجوری برداشت شده که جای خریدار هستم اما نه همونجور که فرمودید برای بازار کار و اطلاعات خودم این سوال رو پرسیدم

اپر بخوام شفاف تر بپرسم منظورم این هست که کلا برای پشتیبانی یک سایت .. طراح و برنامه نویس اون سایت دقیقا چه کارهایی جز موارد پشتیبانی اش قرار میگیره ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینها معمولا توافقی هست

نمیشه 100% در موردشون صحبت کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اینها معمولا توافقی هست

نمیشه 100% در موردشون صحبت کرد

حالا 100 در صد هم نه یه 40-50 درصد هم بتونید بگید ممنون میشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا 100 در صد هم نه یه 40-50 درصد هم بتونید بگید ممنون میشم

ببینید همونطور که مرتضی گفتن این چیزا همیشه توافقی هستن

بر فرض مثال شما یک سایتیرو میدید براتون طراحی میکنن طراح برای پشتیبانی از شما هزینه میگیره

خب باید دید تو این سایت طراح میخواد چه چیزهاییرو پشتیبانی کنه

مثلن امنیت اون رو تامین کنه یا به روز رسانی کنه امکانات رو افزایش بده و .....

قبل از هر چیز باید ببینید سایتتون در چه حدی هست و چه کارهایی قراره براتون انجام بده

حالا یه قسمت دیگه هست که شما سرورتون رو هم میدید تا توسط طراح پشتیبانی بشه که پیچیده میشه از کانفیگ سرور گرفته تا مسایل امنیتی و به روز رسانی ها که معمولن ماهیانه انجام میشه و هزینه های مدیریتی یک سرور معمولن از 200 تومن به بالا هستن

در کل حرف دوستان رو هم من میزنم و این چیزا همیشه توافقی هست چون یک سایتیرو میبینی کلن 50 تومن هم کار نداره اما یک سایتی 500 تومن هزینه پشتیبانی داره

قبل از هر چیزی تمامی کارهایی که قراره انجام بشرو از طراح و پشتیبانتون بخواید و بعد از مشورت با چند جا و اطلاع از قیمت ها برید کار رو انجام بدید

موفق باشید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم