رفتن به مطلب

مشکل هنگام بالا بودن نفرات آنلاین

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده یک سایت خبری دارم که فعلا روزانه حدود 10000 نفر بازدید داره اما مشکل من اینجاست که وقتی تعداد نفرات انلاین مثلا به 200 نفر میرسند سایت خطای اتصال به دیتابیس رو میده و میگه که کانفیگ فایل درست ست نشده است.

اولا ایا راهی هست که این مشکل رو رفع کرد و دلیل این اشکال چیه؟

دوما بنا به یه سری تغییراتی میخواهم که امار سایت رو بالا ببرم و به طو میانگین حتی ممکن است که تعداد نفرات انلاین به 5000 نفر هم برسه ایا وردپرس میتونه ساپورت کنه و مشکلی پیش نیاره برام یا اینکه به فکر یک سیستم محتوای دیگه باشم؟

با تشکر

ویرایش شده توسط bejlali
لینک به ارسال

با سلام

بنده یک سایت خبری دارم که فعلا روزانه حدود 10000 نفر بازدید داره اما مشکل من اینجاست که وقتی تعداد نفرات انلاین مثلا به 200 نفر میرسند سایت خطای اتصال به دیتابیس رو میده و میگه که کانفیگ فایل درست ست نشده است.

دوما بنا به یه سری تغییراتی میخواهم که امار سایت رو بالا ببرم و به طو میانگین حتی ممکن است که تعداد نفرات انلاین به 5000 نفر هم برسه ایا وردپرس میتونه ساپورت کنه و مشکلی پیش نیاره برام یا اینکه به فکر یک سیستم محتوای دیگه باشم؟

با تشکر

سلام

ورودتون رو به انجمن پشتیبانی تبریک میگم

این جور مشکل ها معمولا از هاست ها میتونه باشه ، و فک نکنم به مدیریت محتوا وردپرس مربوط باشه ... !

لینک به ارسال

سلام بله

با سلام

با تشکر

سلام،

مسلمه که مشکل شما شما هاستتون هست وردپرس هیچ مشکلی توی ساپرت بازدید نداره .....

و اینکه شما از چه امار گیری این امار رو بدست اوردین؟

لینک به ارسال

سلام

ورودتون رو به انجمن پشتیبانی تبریک میگم

این جور مشکل ها معمولا از هاست ها میتونه باشه ، و فک نکنم به مدیریت محتوا وردپرس مربوط باشه ... !

با تشکر از شما دوست عزیزم.

بنده هم خوشحالم که در این انجمن عضو شدم تا بتونم از نظرات و راهنمایی دوستان و اساتید استفاده بکنم.

ولی میخواستم در صورت امکان با توجه به امار بالای بازدیدم اگه بخواهم هاستم رو عوض بکنم، هاست جدید رو با چه مشخصاتی خریداری بکنم تا چنین مشکلی پیش نیاد برام؟

ممنونم از شما

سلام بله

سلام،

مسلمه که مشکل شما شما هاستتون هست وردپرس هیچ مشکلی توی ساپرت بازدید نداره .....

و اینکه شما از چه امار گیری این امار رو بدست اوردین؟

از statcounter و google analystic استفاده میکنم

ویرایش شده توسط bejlali
لینک به ارسال

با تشکر از شما دوست عزیزم.

بنده هم خوشحالم که در این انجمن عضو شدم تا بتونم از نظرات و راهنمایی دوستان و اساتید استفاده بکنم.

ولی میخواستم در صورت امکان با توجه به امار بالای بازدیدم اگه بخواهم هاستم رو عوض بکنم، هاست جدید رو با چه مشخصاتی خریداری بکنم تا چنین مشکلی پیش نیاد برام؟

ممنونم از شما

سلام

خب شما باید قبله خریدن یه تیکت بدین که بگین بازدید من این اندازس ، کدوم پلانتون میتونه پشتیبانی کنه ... که معمولا با این بازدید لینوکس پربازدید پیشنهاد میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...