• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
edenarezo

نمیش اعداد فارسی به جای انگلیسی

9 پست در این موضوع قرار دارد

در وردپرس معمولا با نصب افزونه جلالی، اعداد انگلیسی، به صورت فارسی نمایش داده می شن. یک پوسته طراحی کردم که متاسفانه با وجود نصب این افزونه، باز هم اعداد به صورت انگلیسی نمایش داده می شوند.

راه حلی برای حل مشکل هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اعداد فارسی موجود در نوشته ؟ موجود در عنوان ؟ تاریخ !؟ کجا ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اعداد فارسی موجود در نوشته ؟ موجود در عنوان ؟ تاریخ !؟ کجا ؟

در نوشته ها و تاریخ مشکلی نیست.

مشکل در بعضی از افزونه هاست. به عنوان مثال افزونه نمایش تعداد بازدید مطالب، یا یکسری توابعی که خودم اضافه می کنم، خروجی اونها به صورت اعداد لاتین هست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر خروجی را میتوانید کنترل کنید

با تابع farsi_num افزونه جلالی میشود

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر هیچکدوم براتون مقدور نبود با فونتهایی مثل B Yekan تست بگیرید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر هیچکدوم براتون مقدور نبود با فونتهایی مثل B Yekan تست بگیرید

با تابع farsi_num تونستم کنترل کنم. ولی با اکثر فونت ها نتونستم خروجی فارسی بگیرم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فونت های گروه b اعداد انگلیسی ندارند یعنی اگر انگلیسی هم تایپ کنید فارسی نمایش می دهند ;)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hessamasna
      سلام من یه سایت دارم که با be theme ساختم و صفحات اش رو هم با مافین بیلدر ساختم می خوام تمام اعداد رو رو فارسی کنم چجوری باید انجام بدم ممنون می شم بگید اعداد مثلا countup . count down و.... 
      سایت https://applastgroup.com/

• توسط boy-hercule
      چه جوری می تونم از تابع per_number واسه فارسی کردن اعداد قسمت فوتر استفاده کنم؟!
    • توسط boy-hercule
      سلام.
      من افزونه wp-parsidate رو فعال کردم اما تعداد نظرها، اعداد توی فوتر و تمام سایدبارها هنوز انگلیسی هستن.
      جطور این مشکل رو حل کنم؟