رفتن به مطلب

حسن این سایت برای مدیران چیه ؟

پست های پیشنهاد شده

ساعتها روزها هفته ها ماهها و سالها کار در این انجمن برای کسانی که همیشه وقت خود را برای دیگران می گذارند چی هست ؟ نه تبلیغی انجمن داره تا از آن طریق درآمد زایی کنه نه اینکه مدیران وقت دارند بعضی از کارهایی که تو این سایت پیشنهاد میشه را انجام بدهند. هر سایتی بود الان تو انجمنش چند تا تبلیغ گذاشته بود. حسن این سایت برای مدیران و کسانی که ساعتها در صدد پاسخگویی به مشکلات وردپرسی ها چی هست ؟

با تشکر از زحمات تمام کسانی که تا حالا پاسخگوی نیازهای ما بودند.

لینک به ارسال

دوست عزیز همین که کار همه ی کاربران راه میفته خیلی میرزه به پولی که بخواد بدست بیاد ...

خدایی همینکه بدونیم کاربرا از سایت راضین اصن ی دنیا میرزه :) مث من که الان ماهی بالای 300 تومن خرج سایت میکنم و بدون هیچگونه سودی ؛ ولی نظرات کاربرا بهم انرژی میده که با قدرت بیشتر ادامه بدم :دی

از طرفی اگه بریم تو بحث ثواب و این چیزا بقول دوستمون آثار ماتاخره دیگه :D

لینک به ارسال

این دنیا اونقدر بوی پول گرفته که واقعام ادم به این انجمن و مدیراش تعجب میکنه. من بارها از مدیرای سایت های مختلف درمورد مسئله ای سوال کردم که مثلا فلان جای سایتت رو چجوری به این شکل دراوردی ولی چنان پز میدن و کلاس میذارن که اره این کدنویسیش منحصر به فرده و فلان و آخرش هم آدمو میپیچونن. ولی مدیرای این انجمن که در راس اونها آقا مرتضی هست و بعضی از اعضاش چنان دلسوزانه مشکلات رو حل میکنه که ادم احساس میکنه کنار خانوادش قرار گرفته واقعا دلگرم میشه

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

امام علی (ع) می فرمایند : زکاتِ علم، آموختن آن است.

جدا از تمام جمع و ضرب های همیشگی، این که کار یه سری همنوع رو راه بندازی به نظر من خودش کلی انرژی به ادم می ده.

لینک به ارسال

چند بار زکات علم را باید پرداخت ؟! همین معلمها هم اگر بهشون حقوق ندن برای پرداخت زکات نمیان مدرسه ! . به نظر من علاوه بر اینکه این دوستان علاقه به یاد دادن دارند و از این کار لذت می برند هدف و ایده های دیگری دارند. هدفهای که در کنار هدف اولی لذت بخش بودن قرار می گیرند. مثل کسب افتخار ، شهرت ، تشکیل گروهی منسجم برای کارهای بزرگ ...

و باز هم نمی دانم. باید خودشون بگن. :)

لینک به ارسال

من که هییییچ وقت "پشتیبانی وردپرس پارسی" رو فراموش نمیکنم خیلی خیلی خیلی بهم کمک کردند و امیدوارم که افرادی وظیفه نگهداری سایت رو دارند و دلسوزانه و بدون هیچ چشم داشتی پاسخگو هستند خدا سالم و سلامت و موفقشون کنه چون آدمای بی ادعایی هستند

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

سلام

همیشه همه چیز پول نیست !

شاید تو نگاه اول این فروم هیچ درآمدی نداشته باشه اما خیلی بیشتر از اون چیزی که فک میکنید درآمد داره اما یه جور خاص !

گاهی اوقات ممکنه با کمک کردن به یه نفر چیزی در ظاهر برات نداشته باشه اما توی زندگی تاثیر خیلی زیادی داره

وقتی مشکل یک کاربر حل میشه ، رضایت اون کاربر باعث میشه توی زندگی فردِ کمک کننده ، خیلی از مشکلات به خودی خود حل بشن و باعثش همون رضایت کاربر هست

به قول معروف از هر دستی بدی از همون دست میگیری مطمعنن کمک ها و دعاهای کاربرا بی جواب نمیمونه

لینک به ارسال

سلام

6 روز گذشته فرصت کافی نداشتم تا بتونم به کمک دوستان عزیز و دوستان محترم بخش هیئت مدیره پاسخگوی دوستان باشم. یک پروسه در حال طی شدن هست که نیاز یک بخش کاربران رو رفع خواهد کرد.

همینجا از دوستان عزیز مخصوصا پارسا، جناب فخار و همچنین کسری، شهاب، سعید، عبدالماجد، مرتضی و محسن عزیز تشکر ویژه میکنم که مثل همیشه انجمن رو به کمک دوستان عضو سرپا نگه میدان.

اما چرا اینجا دوستان هیئت مدیره اینقدر درصدد پاسخگویی موثر هستن.

اول اینکه فقط دوستان مدیر نیستن. از دوستان عضو هم همکاری نزدیکی با انجمن دارن.

علت هم زیاد هست(بیشتر نظر شخصی)

اولین و مهمترینش علاقه به یادگیری و آموزش هست.

همچنین:

ایجاد یک انجمن پشتیبانی برای رفع مشکلات کاربران. چون خود ما هم در یک رده کاربر هستیم و این مشکلات رو لمس کردیم.

اینجا میتونه مکانی برای ارائه خدمات کاربرانی باشه که جایی برای عرضه اونها نباشه. مثل همین تولید پوسته و افزونه و... که کاربرانی که نیاز به این نوع تخصصها دارن میتونن استفاده کنن.

میتونه در ایجاد یک بازار کار برای کاربران از سودجویی برخی افراد جلوگیری کنه.

میتونه جایی برای فرهنگ سازی باشه. مثل همین مورد رعایت کپی رایت و .....

بحث یکی دو مورد نیست.

مطمئن باشید برای اینجا طرح های فوق العاده ایی داریم که برای اجرای اونها به کمک دوستان نیاز داریم و بزودی زود هم اطلاع رسانی میشن و دوستان هم مطمئنا بهره زیادی میبرن :)

لینک به ارسال

من هم می خواستم از مدیران اینجا و تمامی دوستانی که در حل مشکلات دوستان همکاری می کنند تشکر کنم و من واقعا تا به حال اینجور انجمن فارسی زبانی ندیده بودم! از تمامی جهات نمونه هست

امیدوارم موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...