رفتن به مطلب

افت شدید رتبه سایت به چه علت؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان در طی یک ماه گذشته رتبه سایتم در الکسا از 6هزار به 12 هزار رسیده!

واقعا" هیچ دلیلی برای این افت رتبه پیدا نکردم

مطالب سایتم یا ترجمه هستن یا از کتاب استفاده می کنم و کپی برداری نمی کنم.تصاویر رو هم از سایت های داخلی استفاده نمی کنم.روی سئو سایت هم تا اونجا که بلد بودم کار کردم،

جالب اینجاست که سایت در فیسبوک پیج داره (2000 عضو)و مطالبم خیلی وقت ها در تعداد بالای میان کاربران اشتراک گذاری میشه، در تویتر هم پیج دارم و خبرنامه هم فعاله، اما نمی دونم دلیل این افت رتبه چی هست

ممنون میشم راهنمائیم کنید

blogsport.info

گذشته از اون چند وقته مطالبم دیر ایندکس میشه

لینک به ارسال

بلــه ، چنین چیزی بارها مشاهده شده و این برمیگرده به اینکه بازدیدکننده های سایتتون که ؛ چه میزانش از کشور ایران میان ! مث الان که انجمن وردپرس پارسی الکسای جهانیش 50 هزاره و ایرانش هزار رو 10 و الکسای سایت من 68 هزاره و 958 ایران :D

آیا الکسای جهانیتون هم افت کرده یا همون ایران فقط که نوشیتد !؟

لینک به ارسال

وقتی که رتبه سایت در ایران بالا رفت، رتبه جهانی هم بالا رفت ، یعنی رتبه بهتر شد؛ ولی الان رتبه ایران بیشتر از رتبه جهانی افت کرده، جالب اینجاست که من بیشتر تمرکزم روی کابران ایران بوده؛ و فقط پیوند های (لینک) مطالب رو به انگلیسی میذارم؛

لینک به ارسال

دوستان عزیز چرا اینقدر به الکسا اهمیت میدید ؟!

حالا گفتن اهمیت ندید !! ولی مگه میشه :) به پیج رنگ اهمیت ندید الکسا بدرد میخوره ;)

لینک به ارسال

رتبه برام مهمه.و مهمتر اینکه دلیل این کاهش رتبه و اینکه بعضی وقت ها ورودی های من از گوگل به شدت کاهش پیدا می کنه مهمتر

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز من تحقیق فراوانی کردم توی زمینه الکسا

بازدید سایت مهم هست ولی کافی نیست.

شما بایدساعت های مختلف سایتتون رو بروز کنید. اگر حتی شب ها هم بتونید مطلب منتشر کنید، خیلی تاثیر مفیدی میزاره.

یه تاپیک در مورد الکسا: ملاک رتبه دهی الکسا در چیست؟

لینک به ارسال

در خصوص اینکه در ساعت ها مختلف سایت رو به روز کنم ، قبلا" در بحث سئو یه جای خوندم که بهتره در فواصل زمانی تعیین شده ای مطلب ارسال بشه، یعنی مثلا" دو روز یک بار و در یک ساعت مشخص تا ربات های جستجو در همین زمان به سایت سرکشی کنن

لینک به ارسال

ورودی گوگل هم خیلی افت کرده. چیزی که برام خیلی جالب بود اینه که مطلبی که خودم نوشتم و حتی تصاویرش هم اختصاصی هست رو در گوگل سرچ کردم نتیجه اون واقعا" جالب بود. اصلا" سایتم رو برای اون مطلب نیاورد و چند وبلاگ و سایت که ازم کپی کردن بودن رو برای اون مطلب آورد

آمار بازدیدم هم نسبت به وقتی که رتبه 6 هزار بود الان هم همونه اما باز داره بدتر میشه و فقط رتبه جهانی بهتر شده

مطالبم هم دیر ایندکس میشه

لطفا" راهنمایی کنید جریان چیه؟

لینک به ارسال

من سایتم رو 14 فروردین 92درست کردم

خودمو کشتم تا رتبم شد 53 هزار ولی امروز یه هو شد 97 هزار

بازی های من خیلی خوبه حتی بعضی از عکس های بازی رو خودم میرم تو بازی عکس میگیرم

توضیحات بازی هم خودم مینویسم اما فایده نداره

الان نزدیک 50 تا بازی گذاشتم فقط یک دوتا نظر دادن :( اما میری سایت های دیگه مثل پاکت گیمز، یه بازی بیخود میذاره 300 تا نظر میدن الانم رتبش دوروبر 600 هست

تازه من به کسانی که نظر میدن خیلی احترام قائل میشم وجوابشون رو میدم

ولی سایتهای دیگه نظر میدی اصلا نظرات رو نمیخونن که جواب بدن

دیگه نمیدونم چی کار کنم بازدید کننده هام زیاد بشن

حالا اینجاش خیلی جالبه و حرصمو در میاره یه سایت که یکی دو هفتست ساخته شده gamereviews.irچند روز پیش رتبش 85 هزار بود اما الان 17 هزاره :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

من خودمو میکشم تا 3 نفر افراد آنلاین داشته باشم اما اون 100 تا آنلاین داره :wacko::blink:

خدایی سایت من بده panelgames.ir

لینک به ارسال

موارد زیادی دخیل هست

سئو سایت

مطالب سایت

ظاهر سایت برای جذب کاربر

و....

باید همه موارد رعایت بشه

لینک به ارسال

من سایتم رو 14 فروردین 92درست کردم

خودمو کشتم تا رتبم شد 53 هزار ولی امروز یه هو شد 97 هزار

بازی های من خیلی خوبه حتی بعضی از عکس های بازی رو خودم میرم تو بازی عکس میگیرم

توضیحات بازی هم خودم مینویسم اما فایده نداره

الان نزدیک 50 تا بازی گذاشتم فقط یک دوتا نظر دادن :( اما میری سایت های دیگه مثل پاکت گیمز، یه بازی بیخود میذاره 300 تا نظر میدن الانم رتبش دوروبر 600 هست

تازه من به کسانی که نظر میدن خیلی احترام قائل میشم وجوابشون رو میدم

ولی سایتهای دیگه نظر میدی اصلا نظرات رو نمیخونن که جواب بدن

دیگه نمیدونم چی کار کنم بازدید کننده هام زیاد بشن

حالا اینجاش خیلی جالبه و حرصمو در میاره یه سایت که یکی دو هفتست ساخته شده gamereviews.irچند روز پیش رتبش 85 هزار بود اما الان 17 هزاره :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

من خودمو میکشم تا 3 نفر افراد آنلاین داشته باشم اما اون 100 تا آنلاین داره :wacko::blink:

خدایی سایت من بده panelgames.ir

اول از همه به سئو قالب سایتتون برسید چون الان خیلی از موارد سئو قالب درون سایت شما رعایت نشده. بعد در نوشتن مطالب سایتتون هم سئو را رعایت کنید و در آخر هم صبر کنید چون یک شبه نمیشه ره صد ساله رو رفت :)

ورودی گوگل هم خیلی افت کرده. چیزی که برام خیلی جالب بود اینه که مطلبی که خودم نوشتم و حتی تصاویرش هم اختصاصی هست رو در گوگل سرچ کردم نتیجه اون واقعا" جالب بود. اصلا" سایتم رو برای اون مطلب نیاورد و چند وبلاگ و سایت که ازم کپی کردن بودن رو برای اون مطلب آورد

آمار بازدیدم هم نسبت به وقتی که رتبه 6 هزار بود الان هم همونه اما باز داره بدتر میشه و فقط رتبه جهانی بهتر شده

مطالبم هم دیر ایندکس میشه

لطفا" راهنمایی کنید جریان چیه؟

به نظرم با استفاده از سرویس dmca گوگل سایت هایی که از شما کپی کردند را از نتایج گوگل پاک کنید تا اینجوری گوگل سایت شما را بیشتر به عنوان یک منبع بشناسه

لینک به ارسال

اول از همه به سئو قالب سایتتون برسید چون الان خیلی از موارد سئو قالب درون سایت شما رعایت نشده. بعد در نوشتن مطالب سایتتون هم سئو را رعایت کنید و در آخر هم صبر کنید چون یک شبه نمیشه ره صد ساله رو رفت :)

یعنی چی سئوی قالبمو و مطالبمو رعایت کنم من که نگفتم میخوام راه صد ساله رو یه شبه برم -_-

من راه صد ساله رو یه شبه بر گشتم :(

تازه اون سایتی که گفتم دو سه روز پیش 85 هزار بود الان شده 13 هزار :angry:

حالا بازم شما میگین یه شبه :lol:

لینک به ارسال

یعنی چی سئوی قالبمو و مطالبمو رعایت کنم

این تایپک رو کامل بخونید.

من که نگفتم میخوام راه صد ساله رو یه شبه برم -_-

من راه صد ساله رو یه شبه بر گشتم :(

منظورم این بود که شما به فکر رسیدن به بازدید بالا در عرض چند روز و چند هفته نباشید.

تازه اون سایتی که گفتم دو سه روز پیش 85 هزار بود الان شده 13 هزار :angry:

حالا بازم شما میگین یه شبه :lol:

شاید اون سایت توی سایت های دیگه تبلغ گذاشته یا شایدم از راه های غیر قانونی بازدیدش رو بالا آورده یا اینکه قانونی بازدیدش رو بالا برده ولی همیشه استسناهایی هم وجود دارند (شاید مثل همین سایت). شما هم می تونید همین الان بازدیدتون رو بالا ببرید اون هم از روش قانونی که می طلبه یک سرمایه ای داشته باشید و برای سایت خرج کنید.

لینک به ارسال

منظورتون از راه غیر قانونی چیه :huh:

چطور میشه این کارو کرد :D

اصلا بهش فکر هم نکنید

لینک به ارسال

منظورتون از راه غیر قانونی چیه :huh:

چطور میشه این کارو کرد :D

راه قانونیش خرید تبلیغ در سایت های مختلف و بستن قرارداد با یک سئو کار حرفه ای برای بهینه کردن سایتتونه . علاوه بر اون باد هاستی رو انتخاب کنید که سرعت خوبی داشته باشه و همیشه فعال باشه و ... راه های دیگه که که در قسمت های دیگر انجمن دوستان زحمتش رو کشیدن .

لینک به ارسال

چند احتمال وجود داره :

1-قانون کپی رایت رو رعایت نکردین .

2-از هاست و یا دامین رایگان استفاده می کنید .

3-از کلمات کلیدی و عنوان مناسبی برای مطالبتون استفاده نمی کنید .(عناوین و کلمات کلیدی سئو شده)

4-از متا تگ ها به درستی استفاده نمی کنید یا اصلا استفاده نمی کنید .

5-با سایت های نامربوط به موضوع سایتتون ، از جمله سایت های تبادل لینک و ... ، تبادل لینک کردید .

6-از راه های غیر قانونی برای خودتان بک لینک و بازدید کسب می کنید !

7-سایتتون زمان مشخصی برای آپدیت و بروز رسانی نداره و بی برنامه آنرا بروز می کنید و ...

که البته من چیز هایی که الان به ذهنم می رسید رو گفتم تا بعد ...

لینک به ارسال

ضمن تشکر از پاسخ شما؛ بند یک تا 6 را رعایت کرده ام؛ اما در خصوص زمان بندی شاید ضعیف عمل کرده باشم؛ که البته همین روال رو هم در سابق داشته ام

لینک به ارسال

ضمن تشکر از پاسخ شما؛ بند یک تا 6 را رعایت کرده ام؛ اما در خصوص زمان بندی شاید ضعیف عمل کرده باشم؛ که البته همین روال رو هم در سابق داشته ام

بند هفتم که بروزرسانی مرتب و منظم می باشد خود 20 درصد بازدید و ورودی را تحت تاثیر قرار میدهد . البته سرعت لود سایت و نیز کپی برداری دیگر سایت ها از شما ، و کلک زدن آنها به گوگل و شناساندن مطالب کپی شده از سایت شما به گوگل ، به عنوان مطلب منبع و اصلی هم ، دلایل دیگری می تواند باشد .

موفق باشید .

لینک به ارسال

در اولین فرصتی که مطلب رو ثبت کنید ، اگر سرعت ایندکستون بالاست ، که هیچی مشکلی پیش نمیاد ولی اگه طول میکشه تا ایندکس شه سریعا سایت مپتون رو بروز کنید و به گوگل وبمستر تولز و خود ربات گوگل خبر بدین که سایتتون بروزه . برای خبر کردن ربات هم یک سری سایت های وبمستری کمکتون میکنن . با این کار هر مطلبی رو که وارد میکنید ، گوگل میفهمه که منبع شمائید و سایت های دیگری که مطالب شما در سایشان است ، کپی برداری می باشد . البته اگر واقعا منبع شما باشید ، اگر نباشید و سایت دیگری قبل از شما آن مطلب را ثبت کرده باشد ، به ضرر سایت شماست ، یعنی در اصل کپی کردید و دارید گوگل را گول میزنید .

ویرایش شده توسط baladchi
لینک به ارسال

من کلا" یا مطلب ترجمه می کنم( نویسندگان سایت) یا از منابع کتابخانه ای واسه مطلب استفاده کنیم؛ کپی برداری نمی کنم

اما مطالبم دیر ایندکس میشه و متوجه نشدم چطور سایت مپ رو بروز کنم یا به گوگل وبمستر و ربات گوگل خبر بدم؟

لینک به ارسال

یک سری امکانات وبمستری در یک سری سایت ها وجود داره ، که مثلا به موتور های جست و جو اطلاع میده که سایتتون بروزه . ولی براحتی میتونید با حساب جیمیلتون وارد اکانت گوگلتون شید و در product های گوگل به دنبال وبمستر تولز بگردید و براحتی سایتتون رو ثبت کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...