رفتن به مطلب

ایجاد دسته بندی سراسری در وردپرس شبکه

پست های پیشنهاد شده

سلام من وردپرس شبکه نصب کردم الان میخوام توی سایت اصلی شبکه یعنی مدیر دسته بندی هایی رو که ایجاد کردم توی یه جایی از ارسال نوشته های وبلاگ هام نشون داده بشه اون وبلاگ هام علاوه بر این که برا خودشون دسته بندی خودشون رو دارند وقتی میخوان مطلبی رو به سایتشون ارسال کنند وقتی یکی از دسته بندی های سایت اصلی شبکه رو انتخاب می کنند مطالب اون ها در سایت اصلی شبکه هم نشون داده بشه.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

یعنی شما میخواین دسته هایی که توی وردپرس اصلی میسازین توی زیرمجموعه هم نمایش داده بشه؟

لینک به ارسال

ممنون آقا مرتضی

یه جورایی نمایش داده بشه ولی جدای دسته بندی های خود وبلاگ ها میخوام یه باکس جداگانه ای باشه که وقتی وبلاگ هام میخوان مطلب بفرستن هم دسته خودشون رو انتخاب بکنند و هم یه دسته بندی سراسری باشه مربوط به سایت اصلی شبکه اگر مطلبشون مرتبط با دسته سایت اصلی شبکه بود در سایت اصلی هم نشون داده بشه، هم در سایت خودشون و هم در سایت اصلی ما

لینک به ارسال

این کار نیاز به برنامه نویسی زیادی داره

بهتره در بخش خرید مطرح کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...