edenarezo

نام پلاگین جی کوئری برای طراحی منوهای کشویی به همراه نمایش آخرین پست ها

4 پست در این موضوع قرار دارد

برای طراحی منوی سایت خبرگزاری تسنیم و مشابه این، از چه پلاگین هایی می شه استفاده کرد؟

وقتی روی یکی از منوها می رید، علاوه بر نشان دادن زیر دسته های یک دسته، یکسری از مطالب اون دسته هم نمایش می دهند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینها معروف به mega menu هستن

میشه با کدنویسی ایجاد کرد. کمی تغییر و ریکد نیاز هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینها معروف به mega menu هستن

میشه با کدنویسی ایجاد کرد. کمی تغییر و ریکد نیاز هست

این مگا منو رو، دیده بودم. اما هر چی جستجو کردم، نتونستم پلاگین مناسبی پیدا کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه مناسب و رایگان فکر نمیکنم پیدا کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Siaavash
      یه پلاگین جدول نیاز هست که داخل پست های وبلاگ بشه ازش استفاده کرد، و به راحتی بشه رنگ بندی و ابعادش رو تنظیم کرد.
      یه پلاگین که بشه شبیه عکس پیوست جدول رو استایلش رو مشخص کرد و داخل پست استفاده کرد.
      چه پلاگینی پیشنهاد می شه؟

• توسط Fardis Tarh
      سلام خسته نباشید؛
      من تو پوسته‌ی BuildPress یه مشکلی دارم.
      اولا برای ویرایش برگه‌هاش حتما باید با افزونه‌ی مخصوص page builder by site origin کار کرد.
      تو صفحه‌ی اصلی چند تا باکس هست که عکس تصویر شاخص برگه‌های دیگه رو نمایش میدن ولی متونش لورم ایبسوم هست و باید ویرایش کرد.
      برای ویرایش متون سایت سازنده این آموزش رو گذاشته:

ولی تو تنظیمات صفحه من گزینه‌ی excerpt ندارم. همه‌ی افزونه‌های قالب هم نصب و به روز هستن دیگه نمیدونم مشکل کجاست!
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
      با تشکر
    • توسط IFTHEN
      برای راه اندازی سایت یک صرافی نیاز به یک پلاگین دارم که بتونم قیمت ارز کشورهای مختلف رو روزانه جلوی نام کشور وارد کنم و در قسمت مورد نظر در سایت نمایش داده بشه!

می دونم از طریق زمینه دلخواه می شه این کار رو انجام داد! اما کاربری که قراره سایت رو به روز کنه هیچ گونه شناختی به وردپرس و برنامه نویسی نداره به خاطر همین دنبال راهیی هستم که مثلا پرچم یا نام کشورهای مختلف در قسمت ارسال پست بیاد و کاربر جلوی هر نام یا پرچم فقط رقم مورد نظرش رو تایپ کنه و بعد هم منتشر کنه و داخل سایت نمایش داده بشه.
      اگر این قیمت ها قابل آرشیو شدن هم باشند و بشه یک نمودار هم از قیمت هر ارز در یک بازه زمانی مشخص رو ارایه بده عالی می شه.

آیا همچین پلاگینی وجود داره؟
      در صورتی که چنین پلاگینی نیست برای نوشتن چقدر زمان و هزینه نیاز هست؟
    • توسط Silence
      یک سری سوال کلی داشتم که تقریبا مرتبط با وردپرس هست اما چون مطالبی خارج از بحث وردپرس هم در سوالات هست اینجا مطرح می کنم...
      یک سایت قراره راه اندازی بشه که شامل یک مجله، فروشگاه و انجمن  باشه...
      بیس سایت که مجله هست قراره با وردپرس راه اندازی بشه...
      1- برای قسمت انجمن از چه اسکریپتی استفاده بشه بهتره؟...
      2- آیا امکان وجود داره که بشه وردپرس رو به اسگریپت ها انجمن ساز متصل کرد که کاربر داخل وردپرس ثبت نام کنه، و با همون یوزر و اکانت وردپرس بتونه داخل انجمن لاگین کنه و فعالیت داشته باشه؟...به عبارت بهتر ساخت یوزر از طریق وردپرس انجام بشه...
      3- در قسمت فروشگاه قرار هست هم محصولات فیزیکی به فروش برسه و هم محصولات دیجیتال (ویدیو، pdf و...)...از چه کدام پلاگین برای این کار استفاده بشه بهتر هست؟...

سوالات بعدی رو هم در ادامه می پرسم...
    • توسط Silence
      برای اینکه یک سری از مطالب به عنوان مطلب ویژه در قسمت بالای سایت به صورت اسلاید نمایش داده بشه، می خوام از یک دسته به عنوان ویژه و یا تگ ویژه استفاده کنم....
      حالا برای انتخاب اسلایدر یک سوال برام پیش اومده...
      آیا برای این کار، با استفاده از jQuery و HTML و CSS یک اسلایدر تعریف کنم و کدهای وردپرس رو در اون قرار بدم بهتر هست یا اینکه از پلاگین های آماده برای این کار استفاده کنم؟..
      کدوم پیشنهاد می شه و چرا؟...

هر کدوم از این دو مورد آیا مزیت و برتری نسبت به دیگری دارن؟...