• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
premier

رفع تداخل و مشکل jquery

14 پست در این موضوع قرار دارد

سلام با وجود اینکه من 2 تا اسلاید شو دارم و یکی از آنها پلاگین و دیگری دستی هست بنابراین مشکل تداخل دارم راهی داره رفعش کنم ؟

یکی از اونها از 1.7.1 و دیگری از پیشفرض وردپرس استفاده میکنه و پلاگین که پیشفرض است از 1.8.3 چکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب کد فراخوان جی کوئری اسلایدر دستی رو حذف کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب کد فراخوان جی کوئری اسلایدر دستی رو حذف کنید.

حذف میکنم ولی اسلایدشو دستی کار نمیکنه دیگه

حذف میکنم ولی اسلایدشو دستی کار نمیکنه دیگه

الانم هر دوکد را گذاشتم ولی اسلایدشو دستی کار نمیکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ی راه خیلی خوب داره

برین داخل فایل های پی اچ پی اسلایدشو و اون قسمت که مثلا گفته

<script type="text/javascript" src="http://glassy-garden.com/wp-content/themes/Glassy-garden/js/jquery-1.7.1.min.js"></script>

رو دستکاری کنین که دیگه نخونتش.مثلا ی s به آدرس فایل اضافه کنین و بشه:

<script type="text/javascript" src="http://glassy-garden.com/wp-content/themes/Glassy-garden/js/jsquery-1.4.2.min.js"></script>

من خودم اسلایدرم تداخل داشت،با این ترفند نقشه شوم دشمنان رو خنثی کردم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از همون jQuery پیش فرض وردپرس استفاده کنید. البته ممکنه مشکل از توابع به کار رفته در همون اسلایدر دستی باشه آدرس ساییتتو قرار بده + jQuery دستی رو حذف کن .

ویرایش شده در توسط mehral

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پلاگینی نیست که بتونم خطایابی کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

jquery یک مقدار کدهاش جابیجایی داشته

پلاگینی نیست (من ندیدم) ولی یک چیت شیت تو آدرسی که می دم هست از نوار دراپ دان بالا هر ورژنی را تنتخاب کنی با غیر فعال و فعال شدن کدها متوجه می شی چه توابعی حذف شدن یا تغییرذ کردن

http://oscarotero.com/jquery/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با کنسول فایرباگ هم میتوانید خطاهای js را مشاهده کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با کنسول فایرباگ هم میتوانید خطاهای js را مشاهده کنید

چطوری؟

ویرایش شده در توسط premier

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انجام دادم و خطا یابی انجام دادم یعنی اصلا خطایی نبود و درست لود میشه ولی هنوز مشکل اینه که اسلایدر دستی کار نمیکنه

لینک اسلایدر دستی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

WP jQuery CDN

این افزونه رو نصب و فعال کنین و دست به تنظیماتش هم نزنین ببینین درست میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
WP jQuery CDN این افزونه رو نصب و فعال کنین و دست به تنظیماتش هم نزنین ببینین درست میشه

امتحان کردم جواب نداد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینکی که دادید مسدوده ولی با چیپ شیتی که گفتم راحت می تونید سلکتور یا تابع تغییر کرده را پیدا کنید و تابع معادلش را جایگزین کنید مشکلتون حل شه

یکبار روی یکی از ورژن های قدیمی سلکت کنید و مجددا روی 1.9 تا راحت تر متوجه خانه هایی بشوید که در نسخه حاضر غیر فعال شدند فوقش 10 تا تابع است اونها را در صفحه js (نه خود jquery) همراه فایل جستجو کنید و ببینید کدامشان استفاده شده تا معادلش را عرض کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری