سعید شعبانی

تغییر منوی وردپرس به منو ریسپانسیو در زمان کوچک شدن صفحه

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

چجوری میشه منوی وردپرس که با فهرست ها ایجاد کردیم را در زمان کوچک شدن صفحه به منویی مثل Off.canvas یا دیگر منو ها که در صفحات کوچک از جمله موبایل و تبلت کارایی داشته باشند تبدیل کرد؟ لطفا اگر ممکن هست واضح توضیح بدید چون خیلی به این مورد نیاز دارم.

مثل این سایت ها:

post-412-0-94877300-1372686964_thumb.jpg post-412-0-33386400-1372686967_thumb.jpg post-412-0-88119600-1372686969_thumb.jpg

post-412-0-30818500-1372686920_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نیاز به کد دارید یا توضیح؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نیاز به کد دارید یا توضیح؟

کد و اگر هم توضیح بدید بد نیست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهرحال باید فهرست شما واکنش گرا بشه:

http://www.hongkiat.com/blog/responsive-web-nav/
http://www.studionashvegas.com/responsive-design-2/a-responsive-menu-solution-for-wordpress/
http://www.designwebidentity.com/effortlessly-wordpress-responsive-pagelines/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط javadmezgi
      با سلام و احترام خدمت همه برنامه نویسان عزیز.
      سایتی که که من با قالب آماده راه اندازی کردم، زیر منو ها رو نمایش میده
      اما
      این زیر منو ها کنار هم چیده می شوند.
      لطفا سایت رو مشاهده کنید
      hb2018.ir

من میخوام که این زیر منو ها ، زیر هم قرار بگیرند نه کنار هم
      لطفا راهنمایی کنید
      با عرض پوزش با کد نویسی آشنایی ندارم. کد بخش mega meno رو از قسمت style.css  براتون در زیر آوردم.
      لطفا اگر نیاز به ویرایش داره راهنمایی کنید
      #top-menu{ -webkit-box-shadow: 1px 1px 7px rgba(0,0,0,.2); -moz-box-shadow: 1px 1px 7px rgba(0,0,0,.2); box-shadow: 1px 1px 7px rgba(0,0,0,.2); } .navbar, .dropdown-menu, .navbar .nav>li>a, .dropdown-menu>li>a, .nav{ font-size: 14px; } .navbar-brand { font-size: 15px; } .megamenu>li>a, .navbar .navbar-nav>li>a { padding-right: 5px; padding-left: 5px; } .megamenu .menu-item-description { text-indent: 20px; } .megamenu .submenu-link { margin-bottom: 5px; padding: 5px; } .megamenu .dropdown-menu { padding-top: 10px; } .megamenu .dropdown-menu * { z-index: 10000; -webkit-backface-visibility: hidden; /* fix for chrome white flash */ } .megamenu .dropdown-menu a.submenu-title-link:hover, .megamenu .dropdown-menu a.submenu-child-link:hover{ font-weight: bold; padding-right: 0; padding-left: 10px; } .dropdown-menu { -webkit-animation-fill-mode: both; animation-fill-mode: both; -webkit-animation-name: fadeIn; animation-name: fadeIn; -webkit-animation-duration: .5s; animation-duration: .5s; } .megamenu .dropdown { position: static !important; } .megamenu .dropdown-menu a, .megamenu .menu-item-description{ display: block; } .megamenu .dropdown-menu * { white-space: nowrap; } @media screen and ( min-width: 768px ) { .megamenu > li.dropdown:hover > ul.dropdown-menu, .megamenu .open > .dropdown-menu { left: auto; display: table; border-right: 2px solid red; max-width: 85%; } .megamenu .menu-col { display: table; } } @media screen and ( max-width: 768px ) { .megamenu .nav{ display: initial; } .megamenu .open > .dropdown-menu { display: block; } .megamen .dropdown-menu li { display: block; } } .navbar-right.megamenu .dropdown-menu { left: auto; right: 1; } #bottom-navbar-collapse{ text-align: center; } #bottom-navbar-collapse .navbar-nav{ display: inline-block; float: none; } #bottom-navbar-collapse .navbar-nav>.active>a { background-color: inherit; background-image: inherit; -webkit-box-shadow: inherit; box-shadow: inherit; }  
    • توسط rahmani.id.ir
      سلام
      با افزونه فونت ماندگار فونت بخش‌های مختلف رو تغییر دادم اما هر کاری کردم فونت منو تغییر نکرد.

لطفا راهنمایی بفرمایید
    • توسط pouria7777
      سلام خسته نباشید
      میخواستم ببینم اگر بخوام این مجموعه عکس بالا رو توی موبایل به همین صورت و ترتیب نشون بدم چیکار باید بکنم؟ یعنی سایزشون کوچیک بشه به جای این که به هم ریخته بشن و از حالت خطی در بیان.

• توسط kamran.azarniya@yahoo.com
      سلام و درود
      بنده در این سایتم کمی مشکل منو داشتم نمیدونم چه تنظیماتی کردم که منو از جایگاه اصلی خودش اومده پایینتر ، حالا به نظرتون باید چیکار کنم یا چه کدیو اصلاح کنم
    • توسط Ahmad64
      سلام وقت بخیر
      ما یه وب سایت جدید وردپرس را انداختیم فقط نحوه ساخت منو و کتگوری رو متوجه نشدیم ممنون میشم راهنمایی کنید.
      منوی اصلی (کنار لوگو ) = صفحه اصلی - بررسی تخصصی موبایل - بررسی تخصصی تبلت - بررسی تخصصی گجت های پوشیدنی (به ترتیب اولویت - بدون زیرشاخه)
      راحتتون کنم میخوام طوری بشه که وقتی میخوایم ویدیو آپلود کنیم بتونیم ویدیورو ببریم توی یکی از اون شاخه ها.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.