سعید شعبانی

تغییر منوی وردپرس به منو ریسپانسیو در زمان کوچک شدن صفحه

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

چجوری میشه منوی وردپرس که با فهرست ها ایجاد کردیم را در زمان کوچک شدن صفحه به منویی مثل Off.canvas یا دیگر منو ها که در صفحات کوچک از جمله موبایل و تبلت کارایی داشته باشند تبدیل کرد؟ لطفا اگر ممکن هست واضح توضیح بدید چون خیلی به این مورد نیاز دارم.

مثل این سایت ها:

post-412-0-94877300-1372686964_thumb.jpg post-412-0-33386400-1372686967_thumb.jpg post-412-0-88119600-1372686969_thumb.jpg

post-412-0-30818500-1372686920_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نیاز به کد دارید یا توضیح؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نیاز به کد دارید یا توضیح؟

کد و اگر هم توضیح بدید بد نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهرحال باید فهرست شما واکنش گرا بشه:

http://www.hongkiat.com/blog/responsive-web-nav/
http://www.studionashvegas.com/responsive-design-2/a-responsive-menu-solution-for-wordpress/
http://www.designwebidentity.com/effortlessly-wordpress-responsive-pagelines/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط PejmanDesigner
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستانم .
      من مشکلی دارم که با جستجو نتونستم به جواب برسم شاید مواردی که جستجو می کردم اشتباه بوده .
      من می خوام در قسمت منو ها لینکی بزارم که صفحه جدیدی رو باز نکنه و به قسمت های مختلف در همون صفحه بره .
      من یک وب سایت تک صفحه دارم و برگه جدیدی ندارم . ولی می خوام با کلیک بر روی قسمت های مختلف منو بازدید کننده مستقیم اسکرول بشه به همون موقعیت .
      حالا دو سوال دارم در این رابطه
      اول اینکه ایا افزونه ای هست که این کار رو انجام بده ؟ یا اینکه باید کدی رو وارد کنم ؟ (لطفا در صورت داشتن کد ، علاوه بر کد نحوه قرار گیری هم توضیح داده شود)
      دوم اینکه اون طوری که من خیلی وقت پیش ها شنیدم مقدار پیکسل میگیره این کد که کجا اسکرول بشه ، حالا سوالم اینجاست که ما پیکسل بدیم داخل این کد ها یا افزونه آیا درحالت رسپانسیو مشکل ایجاد میشه یا نه ؟
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط saeeddeeas
      سلام دوستان 
      من مشکلم رو با طراحی منوهای شناوری و واکنش گرای خشکل و شیک نتونستم حل کنم خواهشا یک اموزش جامع برای این کار بدید 
      و اینکه چه افزونه ای در ورد پرس برای اینکار پیشنهاد میکنید 
    • توسط marpeech
      سلام دوستان

من دنبال یه افزونه اسلایدر می گردم که بتونه اسلاید تمام صفحه و ریسپانسیو درست کنه. اما با یه شرط! و اون این باشه که توی تمام مرورگرها و دستگاه ها هم تمام صفحه باشه. الان من اسلایدر تمام صفحه دارم اما وقتی از توی اپرا نگاه میکنم تمام صفحه ست، توی موزیلا یه کمی از ارتفاعش کم میشه، توی کروم هم همینطور (در همه این موارد از عرض، تمام صفحه ست اما از ارتفاع کم و زیاد میشه). عرض اسلایدر رو هم 100% تعیین میکنم اما برای ارتفاعش راه حلی ندارم. ممنون میشم که راهنمایی کنید
    • توسط دکتر مهندس
      سلام
      دوستان لطفا سایت http://medplant.ir رو ببینید. اگر با کامپیوتر هستید، لطفا صفحه رو کوچیک کنید می بینید که نسخه موبایلی میشه اما مشکلی که داره اینه که در نسخه موبایلی یه طرف صفحه، سفید میفته.
      وقتی با کامپیوتر این کار رو بکنید، دیگه نمیشه به سمت چپ رفت و اصل قالب رو دید اما در دستگاه موبایل با کشیدن صفحه به سمت چپ، قالب اصلی دیده میشه.
      کسی میدونه چطور میشه این مشکل رو رفع کرد؟
      متشکرم