سعید شعبانی

تغییر منوی وردپرس به منو ریسپانسیو در زمان کوچک شدن صفحه

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

چجوری میشه منوی وردپرس که با فهرست ها ایجاد کردیم را در زمان کوچک شدن صفحه به منویی مثل Off.canvas یا دیگر منو ها که در صفحات کوچک از جمله موبایل و تبلت کارایی داشته باشند تبدیل کرد؟ لطفا اگر ممکن هست واضح توضیح بدید چون خیلی به این مورد نیاز دارم.

مثل این سایت ها:

post-412-0-94877300-1372686964_thumb.jpg post-412-0-33386400-1372686967_thumb.jpg post-412-0-88119600-1372686969_thumb.jpg

post-412-0-30818500-1372686920_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نیاز به کد دارید یا توضیح؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نیاز به کد دارید یا توضیح؟

کد و اگر هم توضیح بدید بد نیست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهرحال باید فهرست شما واکنش گرا بشه:

http://www.hongkiat.com/blog/responsive-web-nav/
http://www.studionashvegas.com/responsive-design-2/a-responsive-menu-solution-for-wordpress/
http://www.designwebidentity.com/effortlessly-wordpress-responsive-pagelines/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط jistili1
      سلام دوستان.من اومدم به قول خودم سایتم رو با استفاده از دستور های media query در css ریسپانسیو کردم.سایتم اینه:namavaz.ir.اومدم برای سایز های مختلف device سایت رو تعریف کردم.ولی الان وقتی سایت رو باز میکنید اصلا کاری به مدیاکوئری ها نداره.همون صفحه ای که روی لپتاپم میاره رو روی موبایل میاد زوم بک میکنه.اگه سایز مرورگر رو توی لپتاپ تغییر بدم مدیاکوئری ها کار میکنن ولی روی موبایل مشکل داره.ممنون میشم راهنمائیم کنید.
    • توسط nnmmss
      سلام
      من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است
      منو1
      زيرمنو 1-1
      زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، یک منوی خیلی جالب در وب سایت آنیاک learninweb.com هست که می خوام مشابه اون رو طراحی کنم. اما بعد از کلی تلاش نتونستم درستش کنم. لطفا اگه کسی از دوستان میدونن راهنمایی کنید.
      با سپاس و تشکر

• توسط Hassan Hesampour
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      آقا ما یه سایت داریم به آدرس : dryouclinic.com 
      توی قسمت بلاگ ( نوشته های سایت ) بخصوص مطالبی که اخیرا توی سایت درج شده ، ریسپانسیو مطالب دچار مشکل شده
      یعنی الان هر نویسنده ای که بخواد مطلب جدید بذاره نحوه چیدمان نوشته ها میریزه بهم
      تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم بازم نشد
      مشکل از خود قالب هست اما نمیدونم چه مشکلی برای قالب پیش اومده که جدیدا وقتی مطلب میذاریم میریزه بهم ، یادم هم نمیاد که چه تغییری توی سایت دادیم که این مشکل پیش اومد
      عکس ضمیمه رو ببینید تا بهتر متوجه منظورم بشید ، ممنون میشم اگر کسی مشکل رو فهمید کمکم کنه

• توسط mojtabajml
      سلام دوستان 
      سایتی دارم که اخیرا هر منویی که بهش اضافه میکنم هم عنوان صفحه رو توی منو میاره و هم محتوای صفحه! بخاطر همین کلا منو بهم میریزه. جالبه که واسه صفحاتی که قبلا توی منو بوده این مشکل نیست. کسی با این مشکل آشنا هست که بتونه راه حلی بهم بده؟
      متشکرم