رفتن به مطلب

افزونه انجمن ساز وردپرس شبکه

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان آیا افزونه انجمن ساز وردپرس شبکه فارسی هست که هر وبلاگ بتونه برای خودش یک انجمن جدا داشته باشه؟باتشکر

لینک به ارسال

من یک افزونه گرفتم(bbpress) اما یک مشکلی در قسمت (تعمیر انجمن ها)یک اخطار داده شد به این ترتیب

( بی بی پرس مسیر ارتباط بین انجمن ها ، موضوع ها ، پاسخ ها و برچسب موضوع ها و کاربران را حفظ خواهد کرد. در برخی موارد این روابط خارج از دسترس است ، بیشتر در هنگام درون ریزی یا ادغام . از ابزار زیر جهت محاسبه مجدد این روابط استفاده نمایید.

برخی از این ابزار باعث می شود پایگاه داده به شکل قابل توجهی سنگین شود. از اجرای بیش از یک فعالیت تعمیر همزمان خودداری فرمایید)

برای اینکه کاربری با بی توجهی برای هاست من مشکل ایجاد نکنه چی کار باید انجام دهم آیا راهی هست که این قسمت حذف کنم که کاربر به این قسمت دستر سی نداشته باشه یا کار دیگه ای بشه انجام داد من این افزونه را پیوست میکنم اگر راهی هست دوستان راهنمایی بکنند ممنون میشم

ITstar-bbpress.zip

لینک به ارسال

کدام قسمت؟

کدام قسمت؟

در قسمت ابزارها گزینه (انجمن ها)کلیک کردیم در گزینه (تعمیر انجمن) یک هشداری میده به این ترتیب

(

برخی از این ابزار باعث می شود پایگاه داده به شکل قابل توجهی سنگین شود. از اجرای بیش از یک فعالیت تعمیر همزمان خودداری فرمایید.)

آیا امکان داره بعد فعال کردن انجمن برای وبلاگ ها به سرور فشار بیاد اگر چنین چیزی امکان داره اتفاق بیافته چه کار باید انجام بدم

لینک به ارسال

اینکه به سرور فشار وارد شود یا نه

به مشخصات هاست شما برمیگردد

به هر حال تنها روش تست آن هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...