RTT

فونت برای استفاده در وردپرس

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان عزیز یک روش خوب و مناسب میخوام واسه اینکه بتونم فونت های سایتم رو ( یعنی هم فونت های مطالب سایت و هم فونتهای بخش های خاصی از قالب سایت رو ) تغییر بدم . میشه لطفا راهنماییم کنید که مثلا اگر افزونه مناسبی هست برای اینکه بتونم تو قسمت ویرایشگر مطالب برام فونت اضافه کنه و یا چطوری خودم اینکارو انجام بدم

و اینکه چطوری میتونم یک قسمت از قالب سایتم رو ، مثلا قسمت فهرست بالای صفحه رو فونتش رو تغییر بدم ؟

قالبس مه استفاده میکنم هم Wptust

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امید جان ممنون از لطفت. این کارو انجام دادم و الان فونتهامو اضافه کردم .

سئوال من اینه که چطوری باید از این فونتها استفاده کرد ؟ مثلا چطور میتونم اینارو تو ویرایشگرمتنم داشته باشم که با انتخاب کردنشون خودش کد تغییراتشو اعمال کنه .

و اینکه چطوری اینارو برای تغییر فونتهای قالبم باید استفاده کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من هر کار کردم نفهمیدم واسه اینکه بتونم فونت های خودمو به ویرایشگرم اضافه کنم چیکار کنم ؟ :(

حتی tinymce ورژن ultimate رو هم نصب کردم . اما از آموزشش چیزی سر در نیاوردم

هیچ جا رو هم پیدا نمیکنم که خوب و راحت توضیح داده باشه که بفمم چطوری باید اینکارو انجام بدم ! ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز اینکار هم از طریق ویرایشگر قابل انجام هستش و هم از طریق اعمال فونت‌فیس که آموزش‌هاش قرار داده شده وباید انجام بدید ..

میتونید فونت ویرایشگر رو تغییر بدید که فونت مطالبتون به اون تغییر کنه یا در فونت فیس

body
{
font-family:font;
}

البته که فونت باید تعریف بشه ..

لینک‌هایی که پارسا داده رو با دقت دنبال و انجام بدید میتونید انجام بدید ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک ها رو خوندم . اما هم اینکه انگلیسیه و زیاد سر در نمیارم ، هم اینکه خیلی زیاده و سردرگم شدم !

الان فقط میخوام اگه ممکنه بهم آموزش بدید که چطور میتونم با همین tinymce فقط فونتهای دلخواهمو اضافه کنم

اینم بگم که فونتهام رو مطابق این آموزش به هاستم اضافه کردم . ولی نمیدونم اینارو چجوری تو قسمت انتخاب نوع خط توی ادیت کردن نوشته ها استفاده کنمشون

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما باید از روشهای پست 4 این کار را انجام دهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش من که گفتم سر در نیاوردم از آموزش ها چون انگلیسیه و درهم!

اگه ممکنه برای یکبار و بطور کامل این موضوع رو کامل آموزش بدید که بقیه هم با مراجعه به این پست به سئوال مشابهشون پاسخ داده بشه ...

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از این کد در فایل functions استفاده کنید

function plugin_mce_addfont($mce_css) {
if (! empty($mce_css)) $mce_css .= ',';
$mce_css .= '",theme_advanced_fonts:"Custom Font=CustomFont,arial,helvetica,sans-serif;Andale Mono=andale mono,times;Arial=arial,helvetica,sans-serif;Arial Black=arial black,avant garde;Book Antiqua=book antiqua,palatino;Comic Sans MS=comic sans ms,sans-serif;Courier New=courier new,courier;Georgia=georgia,palatino;Helvetica=helvetica;Impact=impact,chicago;Symbol=symbol;Tahoma=tahoma,arial,helvetica,sans-serif;Terminal=terminal,monaco;Times New Roman=times new roman,times;Trebuchet MS=trebuchet ms,geneva;Verdana=verdana,geneva;Webdings=webdings;Wingdings=wingdings,zapf dingbats';
return $mce_css;
}
add_filter('mce_css', 'plugin_mce_addfont');

CustomFont نام فونت شما در پوسته هست

http://cheesefather.com/2012/02/add-custom-fonts-to-wordpress-tinymce-editor-with-font-face/

http://translate.google.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری