رفتن به مطلب

فونت برای استفاده در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان عزیز یک روش خوب و مناسب میخوام واسه اینکه بتونم فونت های سایتم رو ( یعنی هم فونت های مطالب سایت و هم فونتهای بخش های خاصی از قالب سایت رو ) تغییر بدم . میشه لطفا راهنماییم کنید که مثلا اگر افزونه مناسبی هست برای اینکه بتونم تو قسمت ویرایشگر مطالب برام فونت اضافه کنه و یا چطوری خودم اینکارو انجام بدم

و اینکه چطوری میتونم یک قسمت از قالب سایتم رو ، مثلا قسمت فهرست بالای صفحه رو فونتش رو تغییر بدم ؟

قالبس مه استفاده میکنم هم Wptust

ممنون

لینک به ارسال

امید جان ممنون از لطفت. این کارو انجام دادم و الان فونتهامو اضافه کردم .

سئوال من اینه که چطوری باید از این فونتها استفاده کرد ؟ مثلا چطور میتونم اینارو تو ویرایشگرمتنم داشته باشم که با انتخاب کردنشون خودش کد تغییراتشو اعمال کنه .

و اینکه چطوری اینارو برای تغییر فونتهای قالبم باید استفاده کنم ؟

لینک به ارسال

آقا من هر کار کردم نفهمیدم واسه اینکه بتونم فونت های خودمو به ویرایشگرم اضافه کنم چیکار کنم ؟ :(

حتی tinymce ورژن ultimate رو هم نصب کردم . اما از آموزشش چیزی سر در نیاوردم

هیچ جا رو هم پیدا نمیکنم که خوب و راحت توضیح داده باشه که بفمم چطوری باید اینکارو انجام بدم ! ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز اینکار هم از طریق ویرایشگر قابل انجام هستش و هم از طریق اعمال فونت‌فیس که آموزش‌هاش قرار داده شده وباید انجام بدید ..

میتونید فونت ویرایشگر رو تغییر بدید که فونت مطالبتون به اون تغییر کنه یا در فونت فیس

body
{
font-family:font;
}

البته که فونت باید تعریف بشه ..

لینک‌هایی که پارسا داده رو با دقت دنبال و انجام بدید میتونید انجام بدید ..

لینک به ارسال

لینک ها رو خوندم . اما هم اینکه انگلیسیه و زیاد سر در نمیارم ، هم اینکه خیلی زیاده و سردرگم شدم !

الان فقط میخوام اگه ممکنه بهم آموزش بدید که چطور میتونم با همین tinymce فقط فونتهای دلخواهمو اضافه کنم

اینم بگم که فونتهام رو مطابق این آموزش به هاستم اضافه کردم . ولی نمیدونم اینارو چجوری تو قسمت انتخاب نوع خط توی ادیت کردن نوشته ها استفاده کنمشون

ممنون

لینک به ارسال

داداش من که گفتم سر در نیاوردم از آموزش ها چون انگلیسیه و درهم!

اگه ممکنه برای یکبار و بطور کامل این موضوع رو کامل آموزش بدید که بقیه هم با مراجعه به این پست به سئوال مشابهشون پاسخ داده بشه ...

ممنون

لینک به ارسال

از این کد در فایل functions استفاده کنید

function plugin_mce_addfont($mce_css) {
if (! empty($mce_css)) $mce_css .= ',';
$mce_css .= '",theme_advanced_fonts:"Custom Font=CustomFont,arial,helvetica,sans-serif;Andale Mono=andale mono,times;Arial=arial,helvetica,sans-serif;Arial Black=arial black,avant garde;Book Antiqua=book antiqua,palatino;Comic Sans MS=comic sans ms,sans-serif;Courier New=courier new,courier;Georgia=georgia,palatino;Helvetica=helvetica;Impact=impact,chicago;Symbol=symbol;Tahoma=tahoma,arial,helvetica,sans-serif;Terminal=terminal,monaco;Times New Roman=times new roman,times;Trebuchet MS=trebuchet ms,geneva;Verdana=verdana,geneva;Webdings=webdings;Wingdings=wingdings,zapf dingbats';
return $mce_css;
}
add_filter('mce_css', 'plugin_mce_addfont');

CustomFont نام فونت شما در پوسته هست

http://cheesefather.com/2012/02/add-custom-fonts-to-wordpress-tinymce-editor-with-font-face/

http://translate.google.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...