رفتن به مطلب

تایمری که فلش نباشه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

حقیقش ما تو سایتومن یک اتفاق مهم در پیش داریم ، حالا میخوایم یک تایمری بزاریم که تا اون لحظه زمان معکوس رو نشون بده ، یعنی بزنیم که تا اون لحظه چه زمانی مونده ... بعدشم که تایمر 0 شد یه عکسی بیاد که اون روز مهم رو تبریک بگه ... همین

حالا یه خواهشی از دوستان دارم اینه که چه جوری میتونم این کارو بکنم ؟ اگه نمونه دارید حتما اینجا بزارید که ممنون میشم ...

لینک به ارسال

countdown را در مخزن وردپرس جستجو کنید شاید صد مدل مختلف ازش باشه

http://wordpress.org/plugins/search.php?q=countDown&sort=

http://wordpress.org/plugins/jquery-t-countdown-widget/screenshots/

screenshot-2.png?rev=694498

لینک به ارسال

بله

البته نه این و نه افزونه های دیگه ای که من دیدم بعد از صفر شدن چیزی رو لود نمی کنند و قطع می شند ولی شما می تونید عکستون رو در قالب یک پست زمان بندی کنید برای موقعی که می خواهید تا همزمان با اتمام کار ابزارک منتشر بشه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام اقا ایمان

این افزونه رو jquery t countdown widget.2.2.10 من نصب کردم ، منتهی وقتی میزارم رو سایت هیچ استایلی نداره !!!

اینم یه عکس

post-649-0-86128300-1373626136_thumb.jpg

لینک به ارسال

سلام دوستان

کلا بیخیال افزونه شدم و رفتم یه کد جی کوئری گذاشتم رو سایت ، حالا یه مشکلی داره ، اونم اینه که هر وقت سایت میاد بالا این روزشمار از اول شروع به کار میکنه، مثلا من زدم 8 روز مانده به اون روز ، پس باید هر وقت سایت رو باز میکنیم زمانی که تا اون تاریخ مونده بزنه ولی این هر وقت سایت رو باز میکنیم از همون 8 روز شروع میکنه !!!! رو سایت هستش و ادرس سایت هم تو امضا هستش ، یه راهنمایی کنید که چه کار باید بکنم تا درست شه ....خیلی ممنون

لینک به ارسال

در ابزارک استایل را تعریف کردید؟

screenshot-3.png?rev=694498

inject را روی inline بگذارید

سلام دوستان

کلا بیخیال افزونه شدم و رفتم یه کد جی کوئری گذاشتم رو سایت ، حالا یه مشکلی داره ، اونم اینه که هر وقت سایت میاد بالا این روزشمار از اول شروع به کار میکنه، مثلا من زدم 8 روز مانده به اون روز ، پس باید هر وقت سایت رو باز میکنیم زمانی که تا اون تاریخ مونده بزنه ولی این هر وقت سایت رو باز میکنیم از همون 8 روز شروع میکنه !!!! رو سایت هستش و ادرس سایت هم تو امضا هستش ، یه راهنمایی کنید که چه کار باید بکنم تا درست شه ....خیلی ممنون

همون افزونه را نصب کنید و اینجکت را این لاین بگذارید مشکلتون رفع می شه jquery در این حالت نمی تونه اطلاعاتش رو ذخیره کنه در نتیجه هر کس بازش کنه از همون موقع شروع می کنه به شمردن

اگر خودتون می تونید کد نویسی کنید کدش را بگذارم با تاریخ دلخواهتون ست کنید و بگذارید روی سایت و الا افزونه را با اینجکت اینلاین تست کنید

لینک به ارسال

اگه می خواهید بدون افزونه باشه، سایت هایی هم هستند که کد شمارنده رو براتون تولید می کنند.

مثل

http://www.timeanddate.com/countdown/create

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...