• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

به کانال و گروه تلگرام وردپرس پارسی بپیوندید   ۱۶/۰۱/۳۱

ما هم برای وردپرس‌پارسی کانال تلگرام ایجاد کردیم که شما دوستان می‌تونید عضوش بشید و در جریان آخرین اخبار و جدیدترین اطلاعیه‌های سایت قرار بگیرید ، همینطور شاید مطالبی که از نظرمون جالب باشه رو براتون ارسال کنیم . از طریق این لینک می‌تونید مشترک کانال بشید : https://telegram.me/wp_parsi   همینطور یک گروه پرسش و پاسخ وابسته به وردپرس پارسی وجود داره که از طریق لینک :https://telegram.me/joinchat/A13hoTxtDQ2xRKdwuDeuVA میتونید عضو گروه بشید و با ما در ارتباط باشید .  
sos

سیستم عضوگیری بدون استفاده از خود وردپرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان کسی افزونه ای سراغ داره که بتونه عضو گیری انجام بده و به وسیله ی اون فقط اعضایی که عضو شدن بتونن برخی پست ها رو که این افزونه تایین کرده بخونن .

میدونم خود وردپرس میتونه این کا رو انجام بده اما مشکل اینجاست که اگرقرار باشه از نام نویسی وردپرس استفاده کنم کاربر باید برای ورود به پوشه ی admin دسترسی داشته باشه که من روی این پوشه رمز گذاشتم که اگربخوام از وردپرس استفاده کنم رمز این پوشه رو باید بردارم که به هیچ عنوان نمیتونم این ریسک رو بپذیرم .

بنابر این افزونه ای میخوام که این کارو مستقل انجام بده آیا افزونه ای هست ؟ ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از پلاگین profile builder استفاده کنید . فرم ها رو تو برگه ها بذارین فکر کنم مشکلتون حل بشه ...

و برای مشاهده مطالب به ازای عضویت هم فکر کنم قبلاً تو انجمن یه جایی دیدیم . جستجو کنید .

Morteza imanfakhar sos پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لاگ این شدن کاربر ربطی به ورودش به ادمین نداره این ری دایرکت دیفالت وردپرسه ولی می تونید به صورت دستی تغییرش بدید

فکر کنم افزونه vip که کار مدیران همین مجموعه است مشکلتون رو حل کنه توی افزونه های گروه وردپرس پارسی این سایت راحت پیداش می کنید و اگر نشد با کد هم میشه کاری را که خواستید کرد مثلا این کد را در sidebar.php کپی کنید تا پنل وردی بسازه که کاربر بعد از ورود به صفحه اصلی سایت منتقل بشه

<?php

global $user_ID, $user_identity , $user_email, $user_login;

if ($user_ID):

?>

<h3>سلام <?php echo $user_identity;?></h3>

<div class="avatar">

<?php echo get_avatar($user_email, 64); ?>

</div>

<ul class="alignleft">

<li><a href="<?php bloginfo('wpurl') ?>/?author=<?php $user_ID;?>">صفحه کاربری</a></li>

<li><a href="<?php echo wp_logout_url() ?>&redirect_to=<?php bloginfo('wpurl') ?>"><?php _e("Log out"); ?></a></li>

</ul>

<?php else:?>

<form action="<?php bloginfo('wpurl') ?>/wp-login.php" method="post">

<label for="user_login">نام </label><br /><input type="text" name="user_login" id="log" value="<?php echo esc_attr(stripslashes($user_login), 1) ?>" size="20" /><br />

<label for="user_pass"> رمز ورود </label><br /><input type="password" name="user_pass" id="pwd" size="20" /><br />

<input type="submit" name="submit" value="ورود" class="button" /><br />

<label for="rememberme"><input name="rememberme" id="rememberme" type="checkbox" checked="checked" value="forever" />یاد آوری رمز </label><br />

<input type="hidden" name="redirect_to" value="<?php bloginfo('wpurl') ?>"/>

</form>

<ul>

<?php if (get_option('users_can_register')) { ?><li><a href="<?php bloginfo('wpurl') ?>/wp-register.php">ثبت نام</a></li><?php } ?>

<li><a href="<?php bloginfo('wpurl') ?>/wp-login.php?action=lostpassword">فراموشی رمز عبور</a></li>

</ul>

<?php endif; ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• درخواست پوسته شخصی برای معلم یا استاد
      توسط darkalone87
      سلام دوستان
      یکی از دوستان که معلم هست ، میخواد یه سایتی راه بندازه که شامل موارد زیر باشه:
      اول قبل از اینکه وارد سایت بشه یه صفحه بیاد و انتخاب کنه زبان سایت فارسی باشه یا انگلیسی. و قالبی که شما معرفی میکنید ترجیح خیلییی زیاد انگلیسیش هم موجود باشه و هم فارسی ( اکه قالبی چنین صفحه ای رو نداشت ساخت این صفحه سخته؟ باید چکار کرد؟ ) یه قسمتی واسه زندگی نامه ( که طبیعتا میشه یه برگه تعریف کرد تو منو ) یه قسمتی واسه معرفی سوابق تحصیلی و اجرایی ( که اینم میشه تو منو جا داد ) یه قسمتی برای دانلود کتاب و ...   یه قسمتی واسه اینکه اخبار مربوط به کلاس هاشو بنویسه که مثلا امتحان دارند یا تکلیف و ...   بهتره امکان این باشه که دسته بندی تعریف کنه و اخبار مربوط به هر دسته بندی یا آخرین مطالب هر دسته بندی توی باکس  مربوط به خودش در صفحه اصلی یا در ستون کناری باشه
      ترجیح خیلی زیاد اینکه رایگان باشه و اگه قابل آپدیت هم باشه بهتر

کلا بیشتر تاکید بر اینه که یه وبسایت شخصی واسه معرفی اون شخص باشه و در کنار این قالب زیبا و حرفه ای باشه و امکانات بالا رو هم داشته باشه
      مطمئنم شما پیشنهادات زیادی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید
    • کمک در شبیه سازی قالب مانند دمو
      توسط emadheydari
      سلام به ,وردپرس فارسی های عزیز
      چند مدته به وردپرس و طراحی وب علاقه مند شدم دارم الان CSS یاد می گیرم برای یادگیری وردپرس هم سعی کردم یک وبلاگ خبری بسازم اما مشکل اینجاست که هر قالب وردپرسی که نصب می کنم بعد درون ریزی و تمامی چیزایی که توی دایکیومنتیشن گفته انجام بده انجام میدم اما باز هم شبیه دموش نمیشه به جز صحیفه که با یک کلیک دموش درون ریزی شد همین تازه هم قالب TRUEMAG رو نصب کردم و نشد یا برای قالب FLEXMAG  ادمین سایت گفت باید تو بخش تنظیمات شبیه دمو درش بیاری ولی... کمک کنید چکار کنم منبعی چیزی میشناسید بگید برم یاد بگیرم انگلیسی فارسی فرقی نداره؟(ربطی به هاست داره!!!) آموزش شبیه سازی قالب "الیوم" به دمو رو گیر آوردم ولی هرچی قالب الیوم دانلود میکنم فایلای xml و ویجت رو نداره فقط فایل قالبه. کسی جای رو میشناسه که بتونم قالب رو کامل با دایکیومنتیشن و فایل های درون ریزی دانلود کنم ممنون. کلا به طراحی وب علاقه دارم کم کم بعد سی اس اس دارم خودم رو برای جاوا اسکریپت آماده میکنم میخوام اگه میشه یک منبع برای یادگیری وردپرس فارسی یا انگلیسی فرقی نداره که کار با وردپرس (منظورم اینکه بتونم قالب ها رو فارسی - راست چین - نصب و شبیه دموش درشون بیارم - ویرایش پیشرفته قالب ها - کار با افزونه های حرفه ای رو یاد بگیرم اکثریت آموزش ها یا درمورد وبلاگ نویسی هست مثل ساخت برگه ویرایش دسته ها یا درمورد ساخت قالب وردپرس، اما من هدف الانم اینکه بتونم یک قالب رو شبیه دموش در بیارم و ویرایشش کنم و فارسی و راستچینش کنم) چی بخونم چه کار کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. این قالب رو رو کاغد طراحی کردم میخوام بعدا یاد بگیرم بسازمش خوبه؟
      (uupload.ir/files/vrwh_1.jpg)
    • طراحی سایت با HTML 6
      توسط mehrshadmousavi
      مفهوم HTML 5:
      در این نسخه قدرت مدیریت دربرنامه های وب بر روی اجرا با حداکثر دقت و نظم وجود دارد و این کار با کد ابزارهای <header>, <menu>,<nav> , <menuitem> و ... . ممکن است.
      web developer قادرند برخی از ویژگی های شاخص  HTML 5 که  شامل: آهنگ، ویدئو، ذخیره ی منطقه در حالت آفلاین و ... با اصول بهینه سازی سایت همراه کنند. همچنین HTML 5 این اجازه را به کاربران خود می دهد که از خاصیت و ویژگی نوعی از تگ ها را استفاده کنند مانند تگ link و script؛ و حتی امکان استفاده از تگ های <article> و <<section در بهترین حالت را ممکن ساخته است. تا کنون ترفند هایی زیادی ابداع نشده است که بتوان به وسیله ی آن ها به نتایج مطلوب و باب میل رسید از این جهت درهنگام استفاده باید هوشمندانه عمل کرد.
      مفهوم HTML 6:
      ورژن 6HTML نسخه ی اصلاح شده ی  HTML ها است که دارای NameSpaces با ساختار XML می باشد. از ویژگی های مهمNameSpaces این است که با استفاده از تگ های <logo/>< logo>  و <toolbar/>< toolbar> قادر خواهید بود امکانی فراهم کنید تا سایت قادر به شناسایی و تشخص لوگو در صفحات وب سایت باشد. همچنین  از دیگر امکانات HTML 6  این است که طراحان سایت و وب دولپرها می توانند تگ <container> را به جای <’div id =’container > بهره ببرند.

در حالت کلی  HTML 6 دارای دو نوع تگ تکی  که اطلاعات و خصوصیات راحمل می کنند اما داده ها شامل متن نمی باشد، و تگ های زوج یا جفتی که با متن هم می توانند همراه باشند.
      برخی از تگ های تکی (رفتاری) که در HTML 6 قرار دارند را با هم بررسی می کنیم که می توانند دارای namesapec   های زیر باشند:
      <html:html>
      <html:head>
      <html:title>
      <html:meta>
      <html:link>
      <html:a>
      <html:media>
      <html:body>
      <html:button>
      چند ویژگی که HTML6 را متمایز می کند:
       قابلیت تغییر اندازه تصاویر مرورگر ها
      زبان های قابل اجرا
      مدیریت بهتر در کنترل اشیای ویدئویی
      پیش پردازنده ها ی جایگزین
      دسترسی ایمن به اطلاعات
    • PHP با نسخه ۷ بروز شد؛ بزرگترین بروزرسانی سال
      توسط mehrshadmousavi
      امسال هفتمین سال است که زبان برنامه نویسی php به عنوان چهارمین زبان محبوب در میان برنامه نویسان انتخاب می شود. این زبان در بیش از ۲۰۰ میلیون وبسایت فعال در اینترنت به کار گرفته شده است و چیزی حدود ۸۱٫۷ درصد از سرور های فعال کنونی در حال اجرای این زبان برای اجرای وبسایت ها هستند.
      php این هفته با یک جهش رو به جلو در بروز رسانی خود تغییرات عمده ای را برای برنامه نویس ها فراهم کرده است، از سال ۲۰۰۴ که نسخه ۵ این زبان برنامه نویسی ارائه شده بروز رسانی های این چنینی بی سابقه است.

در نسخه PHP 7 شاهد بهبود عملکردی هستیم که تا ۳ برابر سرعت و کارایی بیشتر را نسبت به نسخه PHP 5.6 در اختیار ما قرار خواهد داد. نسخه جدید شامل تغییرات ریز و درشت بسیاری است، کاهش قابل توجه استفاده از حافظه، تعریف نوع بازگشتی اعلان ها و … همچنین در نسخه ۷ PHP شاهد تغییرات عمده ای هستیم راجع به حذف حالت safe mode و magic quotes و …
      با توجه به این تغییرات گسترده در نسخه جدید باید شاهد طراحی دوباره برای قسمت های مختلف جهت بهینه شدن با این نسخه در اپلیکیشن هایی نظیر وردپرس باشیم.
    • درخواست افزونه ثبت درخواست خدمات
      توسط cctv1
      سلام
      دوستان یه سایت خدمات شبکه و نصب دوربین مداربسته دارم ، یه افزونه میخوام که توی این صفحه نصب دوربین مداربسته مشتری ها بتونن تیکت ثبت کنن ، مثلا مشتری هایی که قبلا براشون کار کردن یا جدید میخواند دوربین نصب کنن تیکت ثبت کنن تا بعدا باهاشون تماس بگیرند.