رفتن به مطلب

سیستم عضوگیری بدون استفاده از خود وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان کسی افزونه ای سراغ داره که بتونه عضو گیری انجام بده و به وسیله ی اون فقط اعضایی که عضو شدن بتونن برخی پست ها رو که این افزونه تایین کرده بخونن .

میدونم خود وردپرس میتونه این کا رو انجام بده اما مشکل اینجاست که اگرقرار باشه از نام نویسی وردپرس استفاده کنم کاربر باید برای ورود به پوشه ی admin دسترسی داشته باشه که من روی این پوشه رمز گذاشتم که اگربخوام از وردپرس استفاده کنم رمز این پوشه رو باید بردارم که به هیچ عنوان نمیتونم این ریسک رو بپذیرم .

بنابر این افزونه ای میخوام که این کارو مستقل انجام بده آیا افزونه ای هست ؟ ممنونم

لینک به ارسال

از پلاگین profile builder استفاده کنید . فرم ها رو تو برگه ها بذارین فکر کنم مشکلتون حل بشه ...

و برای مشاهده مطالب به ازای عضویت هم فکر کنم قبلاً تو انجمن یه جایی دیدیم . جستجو کنید .

لینک به ارسال

لاگ این شدن کاربر ربطی به ورودش به ادمین نداره این ری دایرکت دیفالت وردپرسه ولی می تونید به صورت دستی تغییرش بدید

فکر کنم افزونه vip که کار مدیران همین مجموعه است مشکلتون رو حل کنه توی افزونه های گروه وردپرس پارسی این سایت راحت پیداش می کنید و اگر نشد با کد هم میشه کاری را که خواستید کرد مثلا این کد را در sidebar.php کپی کنید تا پنل وردی بسازه که کاربر بعد از ورود به صفحه اصلی سایت منتقل بشه

<?php

global $user_ID, $user_identity , $user_email, $user_login;

if ($user_ID):

?>

<h3>سلام <?php echo $user_identity;?></h3>

<div class="avatar">

<?php echo get_avatar($user_email, 64); ?>

</div>

<ul class="alignleft">

<li><a href="<?php bloginfo('wpurl') ?>/?author=<?php $user_ID;?>">صفحه کاربری</a></li>

<li><a href="<?php echo wp_logout_url() ?>&redirect_to=<?php bloginfo('wpurl') ?>"><?php _e("Log out"); ?></a></li>

</ul>

<?php else:?>

<form action="<?php bloginfo('wpurl') ?>/wp-login.php" method="post">

<label for="user_login">نام </label><br /><input type="text" name="user_login" id="log" value="<?php echo esc_attr(stripslashes($user_login), 1) ?>" size="20" /><br />

<label for="user_pass"> رمز ورود </label><br /><input type="password" name="user_pass" id="pwd" size="20" /><br />

<input type="submit" name="submit" value="ورود" class="button" /><br />

<label for="rememberme"><input name="rememberme" id="rememberme" type="checkbox" checked="checked" value="forever" />یاد آوری رمز </label><br />

<input type="hidden" name="redirect_to" value="<?php bloginfo('wpurl') ?>"/>

</form>

<ul>

<?php if (get_option('users_can_register')) { ?><li><a href="<?php bloginfo('wpurl') ?>/wp-register.php">ثبت نام</a></li><?php } ?>

<li><a href="<?php bloginfo('wpurl') ?>/wp-login.php?action=lostpassword">فراموشی رمز عبور</a></li>

</ul>

<?php endif; ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...