رفتن به مطلب

افزونه ی فروش فایل

پست های پیشنهاد شده

ا سلام

من در این زمینه کاملا صفر هستم و خلی سوال دارم دوتا سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید .

1. چه افزونه ای وجود داره که من به وسیله ی اون بتونم فایلا های فشردمو بفروشم یعنی بعد از پرداخت یل لینک دانلود رو نشون بده یا یافایل رو ارسال کنه به ایمیل یا رمز فایل رو نشون بده .

2. سوال دمم از اولی مهمتره و اون اینه که چطور میتونم امنیت فایلمو توی هاستم تظمین کنم .

یعنی اینه اگر قرار باشه من فایلمو بزارم توی هاست خوب صاحبان هاست قادرند به فایلام دسترسی داشته باشن . پاسخس که به ذهنم میرسه اینه که روی فایلا باید رمز گذاشت و رمز رو به مشتری داد اما چطور باید از رمز نگه داری کرد که نتونن از دیتابیس پیداش کنن .

آیا افزونه ای هست که مثلا فایل یا رمز رو کد کنه تا هیچ کس نتونه بهش دسترسی داشته باشه

3. یه سوال دیگه هم الن به ذهنم اومد یا افزون های هست که لینک دانلود رو خودش بسازه و یک با مصرف باشه یعنی فرد وقتی دانلود کرد اون آدرس دیگه کار نکنه . ...

واقعاسوالا زیاده اما دوتای اولی سنگ جلوی پام برای ادامه ی کارم هست . ممنون میشم اگر دوستانی که تجربه دارن راهنماییم کنن

لینک به ارسال

واقعا ممنونم .

اما سوال دومم منظورم پرمیشنا نبود . این درست .

بحث من چیز دیگه ای هست . من باید فایلامو روی یه سروری بالاخره آپ کنم . خوب صاحب سرور میتونه راحت بیاد و از طریق سیستم مدیریتیش فایلامو برداره . بحث من اینه .

درسته بالاخره باید اعتماد کرد اما نمیشه که احتیاط نکرد . من دنبال راه حلی برای این هستم که کسی جز خودم و کسی که فایلو خریده نتونه ببینه .

دوتا موضوع هست یکی اینکه رمز رو روی یه سرور باشه و فایلا روی یه سرور از یه شرکت دیگه یا مثلا مدیافایر .

میخوام بدونم آیا میشه فایلا یا رمز رو به صورت کد کرد که کسی نتونه استفاده کنه حتی اگر به هاست دسترسی داشته باشه .

لینک به ارسال

دوست عزیز شما هر کاری هم بکنی نمیتونی دسترسی رو از مدیر سرور بگیری که ، برای مسائل پشتیبانی و امنیتی این دسترسی لازم هستش ، واقعا کوته‌نگری هستش که بخواید اینجوری فکر کنید که مدیریت میزبان سایت شما یا کارمندانش بخوان از فایل‌ها و ... سایت شما استفاده کنند ، چون هیچ وقت چنین چیزی اتفاق نمی‌افته .. این احتیاط نیست ، حساسیت بی‌مورد هستش ..

هیچ راهی نداره ، تنها اینکه برای خودتون دیتاسنتر خریداری کنید و تمام کارهاش رو خودتون انجام بدید که تنها خودتون دسترسی داشته باشید ..

لینک به ارسال

واقعا ممنونم .

اما سوال دومم منظورم پرمیشنا نبود . این درست .

بحث من چیز دیگه ای هست . من باید فایلامو روی یه سروری بالاخره آپ کنم . خوب صاحب سرور میتونه راحت بیاد و از طریق سیستم مدیریتیش فایلامو برداره . بحث من اینه .

درسته بالاخره باید اعتماد کرد اما نمیشه که احتیاط نکرد . من دنبال راه حلی برای این هستم که کسی جز خودم و کسی که فایلو خریده نتونه ببینه .

دوتا موضوع هست یکی اینکه رمز رو روی یه سرور باشه و فایلا روی یه سرور از یه شرکت دیگه یا مثلا مدیافایر .

میخوام بدونم آیا میشه فایلا یا رمز رو به صورت کد کرد که کسی نتونه استفاده کنه حتی اگر به هاست دسترسی داشته باشه .

راه حلش فقط تهیه یک هاست کاملا اختصاصیه مثل 4shared و راپید و دانلود دات کام

فکر کنم روی 100 تومن باید حساب کنید

و الا همونطور که جناب فرد گفتند شما هیچ وقت نمی تونی دسترسی بالادستیت رو محدود کنی

لینک به ارسال

آخه تو بازار ایران از بس هاستا دست به دست شدن و dns ها مخفی شدن وقتی شما یه هاست میگیرید . چندین نفر بالادستی وجود دارن که به هاست دسترسی دارن و شما نمیشناسید .

یکی از دوستان همین انجمن بود یه بار بهم گفت که وقتی چیزی رو توی اینترنت میزاری دیگه متعلق به تونسیت ...

کپی راست هم که ماشاالله توی کشورمون حسابی رعایت میشه ... و اصلا جای نگرانی نیست ..

ممنون از راهنمایی هاتون.

لینک به ارسال

آخه تو بازار ایران از بس هاستا دست به دست شدن و dns ها مخفی شدن وقتی شما یه هاست میگیرید . چندین نفر بالادستی وجود دارن که به هاست دسترسی دارن و شما نمیشناسید .

خب هاست نگیرید سرور بگیرید و از شرکت های معتبر با قرارداد بگیرید که دیگه هیچ مشکلی وجود نداره

یکی از دوستان همین انجمن بود یه بار بهم گفت که وقتی چیزی رو توی اینترنت میزاری دیگه متعلق به تونسیت ...

فقط در ایران اینطوری نیست بلکه تو همه جای دنیا همینه مگه اینکه مدیریت کنید روی داده هاتون و ....

کپی راست هم که ماشاالله توی کشورمون حسابی رعایت میشه ... و اصلا جای نگرانی نیست ..

باید سوخت و ساخت :)

راه حل شما اینه که سرور اختصاصی بگیرید و 100% از شرکت معتبر و با قرارداد رسمی اونوقت میشه گفت تا 80% کار رو انجام دادید

یه چیزیرو هم یادتون باشه :

امنیت ، هیچـــــــــــــــــــوقت مطلق و کامل نیست !

لینک به ارسال

هر چیزی در هر کجای دنیا و به هر وسیله ای منتشر بشه یعنی استفاده اش عمومی شده و دیگه نمی شه توقع داشت که کسی ازش استفاده نکنه

سئوال

شما چه چیزی می خواهید عرضه کنید؟

تولید خودتونه یا نه ؟

اگر هست که باید سرمایه گذاری منطقی برای حفظ و پخشش بکنید و اگر نیست نباید اون تولید رو به هاستتون منتقل کنید به تولید کننده لینک بدید و بگذارید خودش محافظ تولیدش باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...