حسین ناصری

سئوال در مورد درست کردن بسته نصبی وردپرسی

9 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و وقت بخیر .

یک سوال داشتم از استاد های وردپرسی .

در CMS جوملا امکانی وجود داره که یک سایت رو کامل با ماژول ها و تنظیمات و ... طراحی و راه اندازی می کنی بعد یک بسته نصبی آماده کرده و تحویل مشتری میدن و مشتری کافیه بسته رو مثل بقیه CMS ها نصب کنه . بعد نصب سایتی که در لوکال طراح ، طراحی کرده بوده به نمایش در میاد و مشتری مدیریت و تنظیمات دلخواه رو میده .

سئوال من این هست که آیا همچین امکانی برای وردپرس هم هست یا نه ؟؟؟

می دونم که امکانش هست چون که وقتی ما وردپرس رو نصب می کنیم یکسری اطلاعات نمونه نصب میشه . دنبال همچین قضیه ای گشتم ولی چون زبان انگلیسیم زیاد خوب نیست از منابع انگلیسی نتونستم کمک بگیرم .

ممنون دوستان وردپرسی :D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه چنین امکانی در حالت طبیعی وجود نداره علتش هم اینه که جوملا صفحات را به شکل واقعی می سازه ولی وردپرس همه چیزش مجازیه و از روی اطلاعات دیتابیس

البته می شه قالب و افزونه ها را فارغ از تنظیمات در یک بسته زیپ کرد و در سایت دیگه باز کرد و دیتابیس را هم جداگانه تحویل داد یا به صورت دستی php کرد و به بسته اضافه کرد ولی ابزاری برای اینکار من ندیدم

معمولا قالب را به مشتری تحویل می دهند و سیستم وردپرس همه جا ققابل دسترسیه

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوست عزیز

این بسته های اماده فروشگاه ساز وردپرسی هم فکر کنم این چیزی که من می خوام رو انجام میدن.

البته سایتش یادم رفته چند تا بسته بود که نصب میکردی و استفاده میکردی .

پس در حالت عادی امکان همچین کاری نیست ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تا به حال ندیدم

امکانش که به سادگی ممکنه

مثلا وردپرس فارسی هم کاری شبیه به همینه ولی اینکه با یک کلیک انجام بشه بعید می دونم وجود داشته باشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک سوال دیگه :D ( عجب پر رو هستم من :D )

این اطلاعات نمونه که موقع نصب ایجاد میشه ( سلام جهان ، کامنت ها و برگه ها ) از کدوم فایل خوانده میشه . یعنی یه جای مشخصی داره ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طریق نصاب (installer) توی دیتابیس وارد میشن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلامی دوباره

چندین مدت بود که با این مشکل سر و کله میزدم ولی آخر سر به نتیجه رسیدم

توسط افزونه

http://wordpress.org/plugins/duplicator/

از سایتی که نصب کردی و کار کردی ( تنطیمات ، پلاگین ها ، قالب ها و .... ) یک فول بک اپ میگیری و یک فایل رو بهتون میده و دانلود می کنید بعد رو سرور و یا مقصذ نهایی این فایل رو از حالت فشرده در میارین ، بعد سایت ساز جدید رو نصب می کنید ( منظور از سایت ساز اینه که همون سایتی که کار کردین و محتوایی در اون دارین رو کامل نصب می کنه )

بعد مشخصات ادمین و دیتابیس و .... رو وارد کرده و بعد سایت با تمامی امکانات ایجاد میشه

هدف م از بالا بردن این پست اسپم نبود ، گفتم شاید کسی دیگه هم از جستجوگر و یا تو همین فروم به همین مشکل برخورده باشه ، بی جواب نباشه

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ی سوال داشتم

بعضی از قالبارو که تو وردپرس نصب میکنیم همراه خودش بسته نصبی ای داره که پلاگین های مورد نیازش داخلش هست

و از داخلش نصب میشه میخواستم بدونم چجوری میشه اینکارو کرد

سلام

ی سوال داشتم

بعضی از قالبارو که تو وردپرس نصب میکنیم همراه خودش بسته نصبی ای داره که پلاگین های مورد نیازش داخلش هست

سلام

ی سوال داشتم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط dastjerdisf
      با سلام
      در بین اساتید کسی می تونه به من کمک کنه بگه چرا وقتی آدرس سایتم رو می نویسم اتومات این متن رو به اون اضافه می کنه/?i=1
      از مدیریت هاست پرسیدم میگند از کش مرورگر هستش اما چرا سایت های دیگه این جوری نیستند
      آدرس سایتم:http://hushmandyar.ir
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط devil1367
      با سلام
      من یک فروشگاه دارم چون قالب قبلیم نیازهامو نمیتونست برطرف کنه یه قالب جدید از یکی از سایتها خریداری کردم
      سوالم اینه با نصب بسته اسان نصب اطلاعاتی یا محصولات قبلی که داشتم حذف میشن ؟
      چطوری قالب رو شبیه دمو دربیارم و صفحات و برگه ها import کنم.

با تشکر
    • توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟