• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Saragh

مشکل با افزونه contact Form

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام ،

من از افزونه contact form 7 برای فرم تماس با ما استفاده می کنم، ولی با اینکه افزونه ی WP-Mail-SMTP رو هم نصب کردم ولی بازم پیام ارسال نمیشه و خطای ارسال پیام رو نشون میده؟

به نظرم تنظیماتو درست انجام دادم ، حالا دیگه نمیدونم مشک از کجاست!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه از افزونه‌ی WP-Mail-SMTP استفاده میکنید و ارسال نمیشه حتما مشکل از تنظیمات افزونه هستش ، میتونید افزونه رو غیر فعال کنید و با تابع mail روی هاستتون تست کنید ، البته قبلش مطمئن بشید که فعال باشه ..

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp-mail-smtp بخشی برای ارسال ایمیل تست دارد. شما تست کردید برای ارسال؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp-mail-smtp بخشی برای ارسال ایمیل تست دارد. شما تست کردید برای ارسال؟

بله ، بخش ارسال خود افزونه wp-mail-smtp رو که تست کردم ، پیام ارسال میشه . این یعنی اینکه مشکل از افزونه contact form ِ ؟ درسته ؟ چه تنظیماتی باید داشته باشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خود افزونه که تنظیم خاصی نداره. شما به مدیر سرور اطلاع بدید تا مشکل رو بررسی کنه

نباید ارسال ایمیل روی سرور غیرفعال باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط BenTo
      با سلام خدمت تمام دوستان
       تماس با ما ساده ای برای شما دوستان تهیه گشته تا کسانی که دوست دارند بدون افزونه ایجاد کنند از آن استفاده کنند
      در مرحله اول : کد زیر را در فایل فانکشن functions.php خود قرار دهید
      <?php if(isset($_POST['submit'])) { $error = "N"; if( ($_POST['captcha']) != ($_POST['user_captcha']) ){ $error = "Y"; echo('<p class="error"> کد امنیتی را صحیح وارد نمایید!</p>'); } else{ // دریافت اطلاعات مربوط به فیلدهای فرم $name = $_POST['name']; $user_email= $_POST['email']; $message = $_POST['message']; ################################# ## آدرس ایمیل خود را برای دریافت# ## پیام ها در زیر وارد نمایید # ################################# $email_to = " YOUR EMAIL ADDRESS "; // آدرس ایمیل گیرنده پیامها $title = "موضوع ایمیلهای دریافتی در اینجا"; // بررسی صحت تکمیل فیلد ایمیل if (! preg_match('/^[_a-z0-9-]+(\.[_a-z0-9-]+)*@[a-z0-9-]+(\.[a-z0-9-]+)*(\.[a-z]{2,3})$/', $user_email)) {$error = "Y"; echo('<p class="error">آدرس پست الکترونیک شما معتبر نمی باشد لطفا آن را بررسی نموده و دوباره امتحان کنید</p>'); } //بخش ارسال مشخصات به ایمیل شما $header = "From: $user_email\n" . "Reply-To: $user_email\n"; $header .= "Content-Type: text/html; charset=UTF-8\n"; $subject = '=?UTF-8?B?'.base64_encode($title).'?='; $message = "نام و نام خانوادگی: $name\n" . "پست الکترونیک: $user_email\n" . "متن پیام: $message\n"; if ( $error === "N" ) { @mail($email_to, $subject ,$message ,$header ) ; // نمایش پیام echo '<p class="true"> با تشکر ، پیام شما با موفقیت ارسال گردید </p>';} } } function Random(){ $length=6; // تعداد حروف و اعداد که برای کاربر نمایش داده میشوند $str = "123456789abcdefghijklmnpqrstuvwxyz"; $max = strlen($str)-1; $random=""; for ($i=0; $i<$length; $i++){ $number = mt_rand(0,$max); $random.= substr($str,$number,1);} return $random; } $random = Random(); ?> مرحله دوم : کد را در هرجا که میخواهید فرا خوانی بشه قرار دهید
      <form action="" method="post"> <p>نام و نام خانوادگی</p> <input type="text" name="name" /> <p>پست الکترونیک</p> <input type="text" name="email" /> <p>متن پیام</p> <textarea cols="20" rows="5" name="message"></textarea> <p class="captcha"><?php echo $random;?></p> <p>کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر فوق را در فیلد زیر وارد نمایید</p> <input type="text" name="user_captcha" style="direction:ltr" /> <input type="hidden" value="<?php echo $random; ?>" name="captcha" /> <br /> <input type="submit" name="submit" value="ارسال" /> </form>  
      این کد بدون طراحی گرافیکی است که دوستان با قرار دادن کلاس های css به آن میتوانند کلاس های آن را تغییر دهند و آن چیزی را که میخواهند طراحی کنند
      سپاس از دوستان
    • توسط BenTo
      با عرض سلام دیگر خدمت یکایک دوستان
      بنده چون قالبی دارم برای خودم طراحی میکنم دوست دارم بدون افزونه باشه که بدون مشکل و سریع تر باشه
      و حالا مشکلم اینه که کدی دارم با مشخصات :
      <?php /* Template Name: contact */ ?> <?php /*فرم تماس با ما */ ?> <?php if(isset($_POST['submitted'])) { if(trim($_POST['contactName']) === '') { $nameError = 'لطفا نام خود را وارد نمایید'; $hasError = true; } else { $name = trim($_POST['contactName']); } if(trim($_POST['email']) === '') { $emailError = 'لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.'; $hasError = true; } else if (!preg_match("/^[[:alnum:]][a-z0-9_.-]*@[a-z0-9.-]+\.[a-z]{2,4}$/i", trim($_POST['email']))) { $emailError = 'آدرس ایمیل وارد شده صحیح نمی باشد'; $hasError = true; } else { $email = trim($_POST['email']); } if(trim($_POST['comments']) === '') { $commentError = 'لطفا پیغام خود را وارد نمایید'; $hasError = true; } else { if(function_exists('stripslashes')) { $comments = stripslashes(trim($_POST['comments'])); } else { $comments = trim($_POST['comments']); } } if(!isset($hasError)) { $emailTo = get_option('tz_email'); if (!isset($emailTo) || ($emailTo == '') ){ $emailTo = get_option('admin_email'); } $subject = 'یک پیغام از طرف '.$name; $body = "نام فرستنده: $name \n\nایمیل نویسنده: $email \n\nپیغام: $comments"; $headers = 'From: '.$name.' <'.$emailTo.'>' . "\r\n" . 'Reply-To: ' . $email; wp_mail($emailTo, $subject, $body, $headers); $emailSent = true; } } ?> <?php get_header(); ?> <div class="container"> <div id="content"> <?php get_sidebar('right'); ?> <?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?> <div <?php post_class() ?> id="post-<?php the_ID(); ?>"> <div class="contactForm1"> <div class="contacth1"><?php the_title(); ?></div> <?php if(isset($emailSent) && $emailSent == true) { ?> <div> <p>با تشکر، ایمیل شما با موفقیت ارسال شد</p> </div> <?php } else { ?> <?php the_content(); ?> <?php if(isset($hasError) || isset($captchaError)) { ?> <p>متاسفم، خطایی رخ داده است لطفا مجددا سعی نمایید<p> <?php } ?> <form action="<?php the_permalink(); ?>" class="contactForm" method="post"> <ul> <li> <label for="contactName">نام شما:</label> <input type="text" name="contactName" id="contactName" value="<?php if(isset($_POST['contactName'])) echo $_POST['contactName'];?>" /> <?php if($nameError != '') { ?> <span><?=$nameError;?></span> <?php } ?> </li> <li> <label for="email">ایمیل شما:</label> <input type="text" name="email" id="email" value="<?php if(isset($_POST['email'])) echo $_POST['email'];?>" /> <?php if($emailError != '') { ?> <span><?=$emailError;?></span> <?php } ?> </li> <li><label for="commentsText">پیغام:</label> <textarea name="comments" id="commentsText" rows="20" cols="30"><?php if(isset($_POST['comments'])) { if(function_exists('stripslashes')) { echo stripslashes($_POST['comments']); } else { echo $_POST['comments']; } } ?></textarea> <?php if($commentError != '') { ?> <span><?=$commentError;?></span> <?php } ?> </li> <li> <input type="submit" value="ارسال ایمیل"></input> </li> </ul> <input type="hidden" name="submitted" id="submitted" value="ارسال ایمیل" /> </form> <?php } ?> </div><!-- .entry-content --> </div><!-- .post --> <?php endwhile; endif; ?> </div><!-- #content --> <?php get_sidebar('left'); ?> </div><!-- #container --> <?php get_footer(); ?> که گزینه های نام شما - ایمیل شما - پیام شما را داراست
      حالا اگه بخوام بهش دو عدد اینپوت باکس برای مثلا نام وبسایت - موضوع پیام اضاف کنم الگوش چیه ؟ چجوری باید کاملش کنم کد بالا رو
      و سوال دوم برای اسپم نشدن پیغام ها توسط اتک و ربات حتما باید از کپچا استفاده کرد یا افزونه akismet هم مشکل رو حل میکنه
      اگه نیاز به کپچا هست و کسی کد کپچا بدون افزونه رو داره - لطفا کد و طریق به کر گیریشو بی زحمت بگه
      اگه هم کسی نداره بهترین و سبک ترین افزونه کپچا کدام است ؟
      سپاس گذارم از تک تک دوستان بابت همراهی اخیر ( ببخشید این همه سوال میکنم تازه به ورپرس روی آوردم )
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟