رفتن به مطلب

ورودی صفر از گوگل

np.1400

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت ما از یاهو و بینگ ورودی داره و ما تو صفحه اول هستیم

اما تو گوگل اصلا معلوم نیست صفحه چندمیم

تا صفحه 20 نگاه کردیم :lol:

رو سئوی سایت هم خیلی کار کردیم

مشکل کجاست؟

ممنون

لینک به ارسال

ببینید ؛ شما الان انتظار دارید با چه کلمه ای بازدیدکننده از طریق گوگل وارد سایتتون بشه ؟! با این همه سایت عکس ؛ از یه طرف پست های جدید و اختصاصین که بازدیدکننده از موتورهای جستجوگر میارن! الان مثلا عنوان های زیر رو تا بیاری توی نتایج اول گوگل چقد وقت میبره چه سئویی میخواد!

عکس های جدید نیکی کریمی

عکسهای جدید نیما شاهرخ شاهی

عکس های جدید الهام حمیدی

عکس های حامد کمیلی

عکس های مهناز افشار

عکس های ماندانا سوری

عکس های نگین معتضدی

اینا موضوعاتی هستن که از ده سال پیش هم توی نت بودن و خیلی سایت ها باهاش بالا هستن ؛ خیلی سخته ک بخوای بیاریشون توی نتایج ... از طرفی دیگه با 30 تا مطلب نباید انتظار داشته باشید که گوگل هرچی بازدیدکننده هست رو بریزه توی سایتتون ... :)

موفقــــ باشیـــــــــد

لینک به ارسال

امید عزیز توضیحات کاملی دادند ، منم تو یه خط خلاصه کنم ..

خیلی عجله دارید دوست من ، واسه‌ی گوگل باید بیشتر از این‌ها صبر و تحمل داشته باشید ، مشکل فقط همینه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوست من این برای زمان‌های قدیم بود ، الان با ثبت نقشه‌ی سایتتون در گوگل‌وب‌مستر تمامی این کارها انجام میشه و نیاز به این‌ها نیست و خودش پینگ میکنه ..

این هست که میتونید در تنظیمات وردپرس استفاده کنید

http://blogsearch.google.com/ping/RPC2

لینک به ارسال

الگوریتم های گوگل و بینگ نسبتا متفاوت هستند نباید انتظار یکسان بودن نتایج داشته باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...