رفتن به مطلب

کاهش شدید رتبه الکسا مشکل از کجاست؟!

internet

پست های پیشنهاد شده

سلام

چرا رتبه الکسا اینطوری داره کاهش پیدا میکنه دیروز 33000 ایران بودم امروز شدم 39000 ایران

خوب دیگه تعطیل کنم که خیلی بهتره

شاپ هست

سابقه کار شش سال

تو این شش سال مشتری های خاص خودش رو داره

الکساش تا 6000 ایران هم رسیده بود یکی دو سال قبل

دو ساله که با وردپرس اوردمش بالا

پلاگین های سئو نصبه قالب هم ولید هست همه چیز اوکی هست

نماد اعتماد داره

خلاصه حسابی دارم ضرر می کنم (مخارج زندگی و قسط و وام و ... به مشکل خوردم)

دوستان و کاربران حرفه ای و سئو کار فروم در صورت امکان بهشون لینک بدهم (در پیام خصوصی) همین جا اعلام کنید

با تشکر و سپاس

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

دوست عزیز تابستون شده و همه ی ایرانی ها بیکارن ؛ دارن میرسن به سایتاشون ! شما هم برسین به سایتتون به صورت حرفه ای شروع کنید چرا الکساتون پیشرفت نکنه ! 39000 ایران معلومه که تازه افتتاح شده ، پس یا علی بگین و شروع کنید این حرفا هم نیست که تعطیل کنم بهتره :D

لینک به ارسال

بخاطر بازدید هست باید بیشتر و مفید تر کار کنید

ببنید دوست عزیز من وب سایتم چندین بار صدمه دیده 3 بار کلا حذف کردم یک بار ویروسی شد و الکسا هم بعد از مدتی از 500 هزار ایران رسید به 5 میلیون و 150.000 هزار ایران دوباره کار کردم شده الان 3 میلیون و 35000 هزار ایران

پس نا امید نباش

لینک به ارسال

ممنون ولی سایتم شاپ هست شش سال سابقه کار و مشتری و محصولات منحصر بفرد و قالب ورد پرس و خودم هم کم و بیش آشنایی دارم با وردپرس و چند سال هست کلا شاپ رو با وردپرس بالا اوردم

والله موندم از دیروز تا امروز 6000 تا رتبه سایتم در الکسا کاهش پیدا کرده

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

ممنون ولی سایتم شاپ هست شش سال سابقه کار و مشتری و محصولات منحصر بفرد و قالب ورد پرس و خودم هم کم و بیش آشنایی دارم با وردپرس و چند سال هست کلا شاپ رو با وردپرس بالا اوردم

والله موندم از دیروز تا امروز 6000 تا رتبه سایتم در الکسا کاهش پیدا کرده

سلام

میگن که الکسا بر حسب ترافیک سایت شما هست ... !

ولی من میگم رابطه مستقیم با تعدا پست داره !

شاید هم این بوده سایت هایی که با شما هم رتبه بودن پیشرفت کرده ... !

لینک به ارسال

از بس الکسا خراب شده دیگه استرس دارم اصلا برم سایت الکسا چون می دونم باز هم کمتر میشه البته الان شده 35000 ایران که رتبه خیلی خیلی افتضاحی هست برای سایتی که حدود 1000 مستند داره که اکثرا منحصر بفرد هست و مطالبی که برای هر محصول گذاشته شده هم تک هست و جایی نیست و کپی برداری نشده

لینک به ارسال

یادم رفتم بگم یه سایت وردپرسی که اونم مال خودم هست با 43000 مطلب و یه سیستم ایمیل مارکتینگ هم دارن سایت رو تبلیغ می کنند با این وضع سایت من اینطوری هست والله موندم به عقل جن هم نمیرسه الکسای 35000 ایران یعنی سایت صفر کیلومتر

لینک به ارسال

دوستان رنک الکسا با این وضع اسف بار نت چه اهمیتی داره ؟

بدون هیچ مشکلی میشه در عرض کمتر از 1 ماه به زیر 50 هزار جهانی سایت رو رسوند ، ولی واقعا چه فایده ای داره ؟؟ نه سود مالی داره نه سود معنوی !

ضمنا خدمت دوستانی که نظر دیگه ای راجب الکسا دارن : الکسا فقط به بازدید و بازدید کننده سایت تون مربوطه ، نه چیز دیگه ای ! حتی اگه بازدید Fake باشه

پیشنهاد می کنم فقط روی ورودی گوگل تمرکز کنید ... هیچ کاری هم به رنک الکسا نداشته باشید .

لینک به ارسال

بدون هیچ مشکلی میشه در عرض کمتر از 1 ماه به زیر 50 هزار جهانی سایت رو رسوند ، ولی واقعا چه فایده ای داره ؟؟ نه سود مالی داره نه سود معنوی !

ضمنا خدمت دوستانی که نظر دیگه ای راجب الکسا دارن : الکسا فقط به بازدید و بازدید کننده سایت تون مربوطه ، نه چیز دیگه ای ! حتی اگه بازدید Fake باشه

پیشنهاد می کنم فقط روی ورودی گوگل تمرکز کنید ... هیچ کاری هم به رنک الکسا نداشته باشید .

منم احتمال می دهم چون یه عده سایت ها دارن به صورت fake رتبه کسب می کنند الکسای سایت های سالمی مثل سایت ما داره افت می کنه ولی افتش دیگه خیلی شدیده

لینک به ارسال

منم احتمال می دهم چون یه عده سایت ها دارن به صورت fake رتبه کسب می کنند الکسای سایت های سالمی مثل سایت ما داره افت می کنه ولی افتش دیگه خیلی شدیده

یکی از دلایلش می تونه همین باشه ولی شما اگر بازدید سایتتون رو بالا ببرید البته از راه درستش رتبه الکسای سایت شما هم کاهش پیدا می کنه

لینک به ارسال

با حرف ایشون موافقم . الکسا فقط برای خودتون خوبه که بدونید توی دنیا چندمین هستید (البته خیلی هم نمیشه اعتماد کرد) . اما ورودی گوگل یعنی همه چیز . اگه نداشته باشین توی اینترنت گم میشین و اگر داشته باشین میشید بلاگفا و نارنجی و ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...