رفتن به مطلب

ایجاد تغییر در قالب نطرات

cheeta

پست های پیشنهاد شده

می خوام برای قسمت نطرات سایتم یه قالب داشته باشم و مثلا متن ها و فیلد های لازم رو تغییر بدم. قالب سایتم فایل comment.php نداره، کسی میتونه راهنماییم کنه؟

لینک به ارسال

فایل کامنت پیوست شد

محتوای فایل function رو در functions قالب قرار دهید

شیوه نمایش مربوط به استایل صفحه است که میتوانید در فایل استایل قالب تنظیم کنید

comments-template-WP-Parsi.zip

لینک به ارسال

سلام، بعد از فراخوانی تابع comments_template اگر فایل commets.php درون پوسته بود، آن را اجرا میکند، در غیراین صورت از قالب دیدگاه اصلی وردپرس استفاده میکند. قالب اصلی آن هم فقط امکان تغییر css را دارد.

قالب دیدگاه اصلی را هم برایتان ضمیمه کردم تا بتوانید به دلخواه خودتان هم آن را تغییر بدین.

comments.php

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

فایل کامنت پیوست شد

محتوای فایل function رو در functions قالب قرار دهید

شیوه نمایش مربوط به استایل صفحه است که میتوانید در فایل استایل قالب تنظیم کنید

در این فایل چگونه به اواتار استایل دهیم؟

لینک به ارسال

در این فایل چگونه به اواتار استایل دهیم؟

اگر منظورتون اینه که چه جوری آواتار را احضار کنیم از این کد استفاده کنید

<?php echo get_avatar($comment,$size='48',$default='<path_to_url>' ); ?>

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

سلام

کجا باید این کد استفاده بشه ؟

در حلقه نظرات

در فایل comments یا functions هست

لینک به ارسال

سلام، افزونه زیر میتونه خیلی کارت رو راحت کنه:

http://alimir.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a2%da%98%d8%a7%da%a9%d8%b3%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%b2-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%d8%af%db%8c%d8%af%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7/

با این پلاگین، دیگه نیازی به فایل comments نخواهی داشت

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

بچه ها سلام خواستم الکی یه تاپیک جدید نزنم به خاطر همین مشکلم رو اینجا مطرح میکنم.

من فایلهایی رو که پارسا جان گفتن توی پوسته قرار دادم اما نظراتی که ارسال میشه نمایش داده نمیشه.

لطفا پیوست رو ببینید.

post-2210-0-59873400-1385281650_thumb.pn

ویرایش شده توسط hami73
لینک به ارسال

آقا من واقعا شرمنده ام،

دستتون هم درد نکنه.

وردپرس رو ریست کردم درست شد.

ویرایش شده توسط hami73
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام و خسته نباشید به مدیران انجمن من یک مشکلی دارم تو قالبم وقتی این تابع رو میذارم تو سایتم <?php wp_head(); ?> قسمت نظرات سایتم حذف میشه و وقتی ویرم ادامه مطلب تو قسمت نوشته های پست دکمه های تغییر و ادیت متن میاد اینم آدرس سایتمه www.1.tvonlinefa.com خواهشا کمکم کنید

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید به مدیران انجمن من یک مشکلی دارم تو قالبم وقتی این تابع رو میذارم تو سایتم <?php wp_head(); ?> قسمت نظرات سایتم حذف میشه و وقتی ویرم ادامه مطلب تو قسمت نوشته های پست دکمه های تغییر و ادیت متن میاد اینم آدرس سایتمه www.1.tvonlinefa.com خواهشا کمکم کنید

احتمالا افزونه ای برای صفحه نظرات پاپ آپ دارید

کل افزونه ها را غیر فعال و تست کنید و یکی یکی افزونه ها را فعال کنید تا افزونه ایراد دار مشخص بشه

لینک به ارسال

وقتی صفحه سفید می شه پیام ثبت شده یا خیر؟

چک کنید اگر در فایل coimment6s.php این دو خط کد را ندارید بهش اضافه کنید و تست بگیرید

<?php comment_id_fields(); ?>
<?php do_action('comment_form', $post->ID); ?>

لینک به ارسال

درست نشد این کد comment.php هستش

<?php
// Do not delete these lines
if (!empty($_SERVER['SCRIPT_FILENAME']) && 'comments.php' == basename($_SERVER['SCRIPT_FILENAME']))
die ('Please do not load this page directly. Thanks!');
if ( post_password_required() ) { ?>
<p class="nocomments">این مطلب خصوصی است.در صورتی که رمز آن را دارید در قسمت زیر وارد کنید.</p>
<?php
return;
}
?>
<!-- You can start editing here. -->
<div class="comments" id="comment">
<?php if ( have_comments() ) : ?>

<div class="navigation">
<div class="alignleft"><?php previous_comments_link() ?></div>
<div class="alignright"><?php next_comments_link() ?></div>
</div>
<ol class="commentlist">
<?php wp_list_comments(); ?>
</ol>
<div class="navigation">
<div class="alignleft"><?php previous_comments_link() ?></div>
<div class="alignright"><?php next_comments_link() ?></div>
</div>
<?php else : // this is displayed if there are no comments so far ?>
<?php if ('open' == $post->comment_status) : ?>
<!-- If comments are open, but there are no comments. -->
<?php else : // comments are closed ?>
<!-- If comments are closed. -->
<p class="nocomments">نظرات بسته شده است.</p>
<?php endif; ?>
<?php endif; ?>

<?php if ('open' == $post->comment_status) : ?>
<div id="respond">
<?php if ( get_option('comment_registration') && !$user_ID ) : ?>
<p>شما باید <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-login.php?redirect_to=<?php echo urlencode(get_permalink()); ?>">وارد سایت شوید</a> تا بتوانید نظر دهید.</p>
<?php else : ?>
<form action="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform">
<?php if ( $user_ID ) : ?>
<p>وارد شده به نام <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-admin/profile.php"><?php echo $user_identity; ?></a>. <a href="<?php echo wp_logout_url(get_permalink()); ?>" title="Log out of this account">خروج »</a></p>
<?php else : ?>
<p><input type="text" name="author" id="author" value="<?php echo $comment_author; ?>" size="22" tabindex="1" <?php if ($req) echo "aria-required='true'"; ?> />
<label for="author"><small>نام <?php if ($req) echo "(لازم)"; ?></small></label></p>
<p><input type="text" style="text-align:left" name="email" id="email" value="<?php echo $comment_author_email; ?>" size="22" tabindex="2" <?php if ($req) echo "aria-required='true'"; ?> />
<label for="email"><small> ایمیل<?php if ($req) echo "(لازم)"; ?></small></label></p>
<p><input type="text" style="text-align:left" name="url" id="url" value="<?php echo $comment_author_url; ?>" size="22" tabindex="3" />
<label for="url"><small>وبسایت</small></label></p>
<?php endif; ?>
<!--<p><small><strong>XHTML:</strong> You can use these tags: <code><?php echo allowed_tags(); ?></code></small></p>-->
<p><textarea name="comment" id="comment" cols="100%" rows="10" tabindex="4"></textarea></p>
<p><input name="submit" type="submit" id="submit" tabindex="5" value="ثبت نظر" />
</p>
</form>
<?php endif; // If registration required and not logged in ?>
</div>
<?php endif; // if you delete this the sky will fall on your head ?>
</div>

ایرادی داره؟

لینک به ارسال

افزونه ها رو غیر فعال کنید و قالب را دیفالت اگر مشکل وجود داشت نشانی آنلاین از صفحه مشکل دار بگذارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...