Farid

بانک اطلاعات

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخواستم بپرسم ، دوستان افزونه ای رو میشناسن که اطلاعات رو دریافت و در دیتابیس ذخیره کنه .... برای مثال افزونه های فرم ساز هستن که یه سری اطلاعات رو بدست ما میرسونن ولی مثلا من میخوام یه نفر ایمیل و تلفن و ... را وارد کنه و ما این اطلاعات رو ذخیره داشته باشیم . ( بانک اطلاعات )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میخواستم بپرسم ، دوستان افزونه ای رو میشناسن که اطلاعات رو دریافت و در دیتابیس ذخیره کنه .... برای مثال افزونه های فرم ساز هستن که یه سری اطلاعات رو بدست ما میرسونن ولی مثلا من میخوام یه نفر ایمیل و تلفن و ... را وارد کنه و ما این اطلاعات رو ذخیره داشته باشیم . ( بانک اطلاعات )

افزونه ای این مدلی تا به حال ندیدم

شما میتونید با php کاری کنید که اطلاعات مثلن شماره موبایل در فایل txt ذخیره بشه

اما این راه درستی نیست که اطلاعات رو ذخیره کنید چون حتمن در آینده برای کاری ازشون استفاده میکنید

امیدوارم شما نخواید که از اطلاعات برای تبلیغات استفاده کنید :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

یه فرم می خواید که اطلاعات رو جمع کنه و داخل یه جدول تو پیشخوان وردپرس نشون میده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بله ابتدا افزونه contact-form-7 و سپس افزونه contact-form-7-to-database-extension رو دریافت و نصب کنید و به راحتی فرم دلخواه خودتون رو بسازید و در یک بانک اطاعلاتی توی سایت مشاهده کنید

contact-form-7.zip

contact-form-7-to-database-extension.zip

ویرایش شده در توسط parsian1361

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Ninja Forms رو حتما ببین . افزونه خیلی خوبیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری