رفتن به مطلب

چاپخانه!>(online)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

چند روزی هست دارم تحقیق میکنم ببینم بهترین اسکریپت برای مدیریت چاپخانه و پذیرش سفارش های چاپی به صورت آنلاین همراه با ارائه فاکتور به مشتری و پرداخت آنلاین چی هست؟! در این بین نمونه های سایت های چاپخانه های دیگه رو هم بررسی کردم .. اما نکته ای هست که ما نمیخوایم مستقیم به کاربر بگیم که این سفارش رو قبول میکنیم بلکه باید با چاپخانه هماهنگ کنیم تا اگر حجم سفارشات چاپی در چاپخانه بالا بود سفارش جدید رو قبول نکنیم!

فاکتوری که اسکریپت whmcs ارائه میده خیلی خوب هست اما لایسنس و..

نمونه سایت هایی که با whmcs برای چاپخانه راه اندازی شدن:

***my.ehp.ir***

***shaparakgroup.net***

این سایت هم هست که نمیدونم با چه سیستمی هست:

***portal.visitk.com***

که از سه مورد بالا مورد اول خیلی خوب هست و مشتری سفارش که میده ، بعد راحت میشه در پاسخ به تیکت(قسمت تیکت whmcs رو تبدیل به سفارشات کرده) سفارش رو قبول کرد و فاکتور رو برای پرداخت براش فرستاد و یا قبول نکرد و..

اما همونطور که گفتم مشکل لایسنس whmcs هست.

به نظر شما از چه اسکریپتی استفاده کنیم؟

;) ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

دوستان کسی پیشنهادی نداشت؟ دوستان openfa گفتن با اپن کارت احتمالا میشه این کار رو انجام داد.

با فروشگاه ساز های وردپرسی امکان ساختش هست؟

سپاس از راهنمایی

لینک به ارسال

کتیبه پرتالشو اختصاصی نوشته

پرتال قبلیش خیلی ساده بود ولی این یکی محشره

شما دقیقاً چی می خوای؟

اینکه مشتری براتون فایل بفرسته و یه فرم پر کنه؟

فک کنم این رو با contactform7 بشه انجام داد.

لینک به ارسال

همونطور که گفتم میخوام مشتری بتونه آنلاین سفارش بده آنلاین فاکتور رو پرداخت کنه. تا حد امکان میخوام از منابع اپن سورس مثل وردپرس و افزونه های فروشگاهیش و یا اپن کارت و یا.. استفاده کنم. پذیرش سفارش هم کمی منعطف باشه تا بشه در مواقعی که چاپخونه ظرفیتش تکمیل شد پذیرش سفارش اون کالا رو غیر فعال کرد..

در مورد کتیبه هم دوست عزیزمون برام پ.خ کردن

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...