رفتن به مطلب

زمینه دلخواه شرطی

پست های پیشنهاد شده

اتوماتیک به طور پیشفرض این امکان وجود داره و فکر نکنم مشکلی باشه.

از لیست استفاده کنید.شما وقتی لیست رو باز کنید میتونید زمینه دلخواه خودتون رو پیدا کنید.

post-2143-0-87124300-1402503274_thumb.jp

اتفاقا من این لیست رو دیدم

ولی اسم بعضی از زمینه ها رو ذخیره میکنه و اسم بعضی رو ذخیره نمیکنه و من مجبورم دوباره وارد کنم

حتی اسم بعضی رو دوبار ذخیره میکنه

لینک به ارسال

اسم همه رو ذخیره می کنه ولی بیشتر استفاده شده ها رو نمایش می ده

می شه بپرسم چه دلیلی داره که شما از تعداد زیادی زمینه ی دلخواه تو قالبتون استفاده می کنید؟

قطعا در یک جای کار اشتباه می کنید وگرنه بیش از ده تا زمینه را بزرگترین سایتها و پیچیده ترین قالبها هم احتیاج ندارند

در هر حال می تونید هم زمینه ی دلخواهتون رو به صورت متا باکس به ویرایشگر اضافه کنید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:595]

لینک به ارسال

اسم همه رو ذخیره می کنه ولی بیشتر استفاده شده ها رو نمایش می ده

می شه بپرسم چه دلیلی داره که شما از تعداد زیادی زمینه ی دلخواه تو قالبتون استفاده می کنید؟

قطعا در یک جای کار اشتباه می کنید وگرنه بیش از ده تا زمینه را بزرگترین سایتها و پیچیده ترین قالبها هم احتیاج ندارند

در هر حال می تونید هم زمینه ی دلخواهتون رو به صورت متا باکس به ویرایشگر اضافه کنید

ممنون ازتون

خب من یه سوال دیگه کنم، تا اشتباهم رفع بشه

1- تو سایت من، بخشی دارم که اتفاقاتی که در آینده ممکنه ممکنه رخ بده رو وارد میکنم. زمانی که به موعد اون برنامه ها میرسم، از زمینه ها استفاده میکنم و کنار هر برنامه یه عکس لود میکنم که: انجام شد، لغو شد

2- یکسری لینک فایل صوتی، فیلم و عکس برای دانلود دارم. که میخوام هر لینک رو با آواتار خودش نشون بدم. مثلا اگه لینکم مربوط به فیلمه، آواتار فیلم رو کنار لینک بذارم، یا اگه صوته، آواتر صوت رو بذارم

من برای هر سه نوع فایل، از یک زمینه جدا استفاده میکنم

آیا راهی هست که بشه اینها رو در همدیگه ادغام کرد و خلاصه کردشون؟

لینک به ارسال

برای نشان دادن آواتارها که نیازی به زمینه دلخواه جدا نیست یک زمینه تعریف کنید برای لینک و بهش کلاس بدید آیکونها را هم از css بگذارید

برای مورد اولتون هم با استفاده از آموزشی که لینک دادم کافیه یک رادیو باتوم بسازید و برای وعده های انجام شده و نشده و با گذاشتن و برداشتن تیک شرایطش رو مشخص کنید و باقی کارها باز باید در قالب و css انجام بشه

اما تمام اینها که گفتید شد دو تا اگر فرض کنیم ازشون درست استفاده نکنید هر کدام سه حالت دارند می شود شش تا یا ده تا این تعداد که زیاد نیست؟

لینک به ارسال

برای نشان دادن آواتارها که نیازی به زمینه دلخواه جدا نیست یک زمینه تعریف کنید برای لینک و بهش کلاس بدید آیکونها را هم از css بگذارید

این یعنی چی؟

من سه دسته لینک دارم که هر بار فقط یکیشون رو تو سایت قرار میدم. چجوری با یه زمینه دلخواه، میشه کار سه تا لینک رو انجام داد؟

لینک به ارسال

اگر قالبتون از فرمتها پشتیبانی نمی کنه کد زیر را به functions.php اضافه کنید

add_theme_support( 'post-formats', array(
'audio', 'aside', 'image', 'video', 'quote', 'link'
) );

کد فراخوانی زمینه پیوند را هم با فرض اینکه اسم زمینه link باشه به این شکل تغییر بدید

<?php $format = get_post_format( $post_id );
$link = get_post_meta($post->ID, 'link', true);
if($link) : ?>
<a class="<?php echo $format;?>" href="<?php echo $link;?>">DOWNLOAD</a>
<?php endif;?>

بعد از طریق style.css استایل بدید

a.audio:before {
content:url(images/audio.png);
}

همینطور برای ویدئو و تصویر و در موقع ارسال فرمت مطلب را مناسب با لینک انتخاب کنید

اما تمام اینها که گفتید شد دو تا اگر فرض کنیم ازشون درست استفاده نکنید هر کدام سه حالت دارند می شود شش تا یا ده تا این تعداد که زیاد نیست؟
لینک به ارسال

خو بلد نبودم دیگه

چرا میزنین منو؟ :-/

اگر قالبتون از فرمتها پشتیبانی نمی کنه کد زیر را به functions.php اضافه کنید

add_theme_support( 'post-formats', array(
'audio', 'aside', 'image', 'video', 'quote', 'link'
) );

کد فراخوانی زمینه پیوند را هم با فرض اینکه اسم زمینه link باشه به این شکل تغییر بدید

<?php $format = get_post_format( $post_id );
$link = get_post_meta($post->ID, 'link', true);
if($link) : ?>
<a class="<?php echo $format;?>" href="<?php echo $link;?>">DOWNLOAD</a>
<?php endif;?>

بعد از طریق style.css استایل بدید

a.audio:before {
content:url(images/audio.png);
}

همینطور برای ویدئو و تصویر و در موقع ارسال فرمت مطلب را مناسب با لینک انتخاب کنید

یه سوالی پیش میاد

فرضا من یک زمینه، با نام link ایجاد کردم و کلاس هایی هم که گفتید رو به قالب اضافه کردم

موقع استفاده، من تنها کاری که میکنم، اینه که یک لینک اونجا قرار میدم.

اونوخ چجوری، میفهمه که مثلا این لینک، مربوط به یه فایل صوتیه، یا فیلمه که عکس مربوط به اون رو لود کنه؟

ویرایش شده توسط احسان
لینک به ارسال

کامل پاسخ را خوندید

با اضافه کردن کدی که دادم قالب شما از فرمتها پشتیبانی می کنه و

در موقع ارسال فرمت مطلب را مناسب با لینک انتخاب کنید
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...