رفتن به مطلب

سئوال در مورد زمینه های دلخواه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان هرچی توی اموزش ها گشتم چیزی پیدا نکردم قبلا از توی اموزش ها این بخش رو در قالب قبلیم گذاشتم ولی خوب الان اموزشش رو پیدا نکردم حالا علاوه بر اموزش استفاده از این امکان چند تا تنظیماتم می خواهم ببینم می شه اضافه کرد به این زمینه دلخواه یا نه

1- اولندش می خواهم زمینه دلخواه رو در دو بخش قالبم فعال کنم و می خواهم به صورت شرطی باشه که اگر زمینه دلخواهی وجود نداشت اون رو نشون نده و جاش رو خالی کنه و مثلا اگر هیچی زمینه دلخواه نداشت به صورت عادی بیاد و دیگه جا افتادگی نداشته باشه توی قالب

2- اگر بشه توی بخشی که مطلب ارسال می کنیم زمینه های دلخواه به صورت فیلد یکسری در بالای کادر نوشتن مطلب و مقداریش پایین کادر نوشتن مطلب باشه و همه زمینه های دلخواه به صورت مزتب شده و به صورت فیلدی اونجا باشه که دیگه هی نیاز نباشه دستی زمینه دلخواه رو پیدا کنی بعد باز مقادیرشو وارد کنی

3- بعد یک سئوال دیگه هم که ربطی نداره ولی باید می پرسیدم اینه که یک کد می خواهم که با گذاشتن اون توی قالب ادامه مطلب یک متن رو فقط برای پس هایی که از یک تاریخی قبل تر ارسال شدند رو نشون بده و برای پست های بعد اون تاریخ اون متن رو نشون نده

اگر جایی ابهامی بود بگید بیشتر توضیح بدم

لینک به ارسال

1. http://forum.wp-parsi.com/topic/9405-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AF%D9%84%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D8%B1%D8%B7%DB%8C/#entry76550

2. متوجه نشدم

زمینه دلخواه یعنی مطلبی که در مطالب مختلف تغییر می کنه مثل آدرس دانلود فایل که در هر مطلب باید آدرس خودش رو داشته باشه حالا چجوری این آدرس از قبل گنجانده بشه یا نصفش بالای کادر باشه و نصفش پایین رو نفهمیدم

3. رو هم درست نفهمیدم اگر منظورتون داشتن تاریخ اکسپیر برای مطالبه که افزونه داره ولی اگر مطالب تازه را نمی خواهید نشان دهید می شه براش کد نوشت زمانی که می خواهید ایجاد شود را بگذارید تا کد نمونه را بنویسم

از لحاظ فرمولی هم از پست تاریخ می گیرید و تاریخ روز را هم می گیرید و شرط می گذارید اگر اختلاف اینها مثلا 10 روز یا بیشتر بود مطلب را نمایش بده و الا نمایش نده

لینک به ارسال

1- اون قسمت که فقط روش شرطی کردنش بود من بعلاوه اون روش اضافه کردن زمینه دلخواهم می خواهم همونی که توی اموزش ها به صورت کامل بود

2- همونطور که می دونید برای این که برای یک پست زمینه دلخواهی رو فعال کنید و بهش مقدار بدید مقادیری براش وارد کنید باید اون پایین بخشی که پست می فرستی یک چیز کشویی داره باز کنی زمینه دلخواه مورد نظرت رو انتخاب کنی و مقدارش رو جلوش وارد کنی ولی من نمی خواهم اینجوری باشه می خواهم زمینه های دلخواه به همون ترتیبی که من می خواهم در بخش ارسال پست فعال باشه و هرکدوم جلوش یک کادر باشه که بشه مقدار بهش داد باز هی نخواد از توی اون کشویی انتخاب کنم یکی یکی به ترتیب زمینه های دلخواه بعد مقادیرش رو وارد کنم بعد من واسه زمینه دلخواه یکسری از چیزا هست که بالای متن مطلب پست قرار می گیره یکسری پایین متن مطلب من می خواهم همون طور که توی قالب نمایش داده می شه تو بخش مدیریت هم باشه که بشه راحت زمینه های دلخواه بالای مطلب رو پر کرد بعد خود مطلب رو نوشت بعدم زمینه های دلخواه پایین مطلب رو پر کرد اگر بازم نتونستم موضوع رو بفهمونم اموزش فعال کردن و قرار دادن زمینه دلخواه رو لینکش رو بدید تا زمینه های دلخواهم رو فعال کنم بعد با تصویر توضیح بدم

3-نه نگاه کنید من به دلیلی فایل هایی که از یک تاریخی به قبل آپلود کردم همش حذف شده می خواهم یک متن بالای تمام پست هایی که از اون تاریخ به قبل هست بزارم که فایل های مربوط به این پست ها حذف شده یک متن ثابت می خواهم بزارم برای پست های قدیمی

لینک به ارسال

خوب آموزش فعال کردن زمینه دلخواه یا همون سئوال 1 و سئوال 3 رو هم اگر می شه دوستان جواب بدید نیاز دارم کارم رو زمین مونده وقتمم زیاد نیست که بتونم خودم وقت بزارم سه ساعت پیداش کنم درگیرم ممنون می شوم کمکم کنید

لینک به ارسال

<?php if(get_post_custom_values('example')) : ?>
<?php $example = get_post_meta($post->ID, 'example', true); ?>
<!-- در محل نمایش -->
<?php echo $example; ?>
<!-- در محل نمایش -->

<?php endif;?>

از روی تاریخ یک کم کدش سنگین می شه یا باید از تاریخ میلادی استفاده کرد شماره آی دی اولین فایل سالم را بخوانید و در کد زیر جای (124) بگذارید و تست کنید

<?php $id = get_post_meta($post->ID);
if($id < 124 ) :
echo 'فایل های مربوط به این پست ها حذف شده';
endif;?>

نکته : ما وقتش رو داریم یک جواب را برای ده نفر ده بار بنویسیم !

لینک به ارسال

ببخشید من این کد رو گذاشتم به این صورت و مقدارم دادم توی پست بازم مقدارش رو نشون نداد به صورت شرطی هست و الان حجم فایل : رو نشون می ده ولی مقدارش رو نشون نمیده

<?php if(get_post_custom_values('hajm')) : ?>
<span class="author"></span>
<?php $zam = get_post_meta($post->ID, 'hajm', true); ?>
حجم فایل : <?php echo $hajm; ?>
<?php endif;?>

ویرایش شده توسط ariaieboy
لینک به ارسال

ببخشید فعلا این مشکلم حل شد اگر مشکل دیگه ای پیدا کردم با شما در میان می زارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...