رفتن به مطلب

تغییر روش پرداخت پیپال به زرین پال یا سیستم های مشابه ایرانی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

آیا راهی هست که روش ها پرداخت پیپال برخی افزونه ها رو به سیستم های مشابه ایرانی مثل زرین پال و ... ایرانی تغییر داد .

مثلا این افزونه Content For Mone

سوالم کلی هست . میخوام بدونم آیا آموزشی وجود داره که سیستم هایی که پرداخت پیپال رو دارن رو تغییر بدیم به سیستم های ایرانی مثل زرین پال . پارپال یا پی لاین و...

و اگر هست تغییر به کدومشون راحت تره ... اگر هم اموزشی وجود داشته باشه که واقعا باید دست مریزاد گفت . اگرم نیست ممنون میشم راهنماییم کنید .

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

آموزشی که وجود نداره شما باید برنامه نویسی php در حد متوسط رو بلد باشید تا بتونید تغییر بدید

به طور خلاصه توی اسکریپت ها یا .... فایل های پرداخت پای پال ( فانکشن های اصلی ) رو باید با کدهای ایرانی ها هماهنگ کنید و همچنین متغیرهای ورودی و خروجی

برای این کار درگاه های پرداخت کدهای api و وب سرویسشون رو رایگان در اختیارتون میزارن که میتونید استفاده کنید

من هر موقع بخوام هماهنگ کنم از پای لاین و بانک ملت استفاده میکنم چون نسبت به بقیه درگاه ها ساده تر و جم وجورتر هستن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...