BKM_BASIR

تایپیک درخواست نصب وردپرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

با اجازه آقا مرتضی و بقیه بزرگای سایت بنده این تایپیک رو زدم تا دوستانی که مشکل دران برای نصب وردپرس اینجا علام کنن تا بنده یا دوستان دیگه براشون این کارو انجام بدیم

لطفا اینجا درخواست رو اعلام کنید تا بهتون اعلام کنیم که چه کنید.

یا علی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام - اینجوری فایده ای نداره ؛ توی هاست و ... کاربرا نرید بهتره ؛ بعدا میدونید چی میگم ... ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجا بحث اعتماد پیش می‌آید که کمی مسائل دارد

من بیشتر با آموزش آن موافق هستم

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله پس لطفا تایپیک رو ببندید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط ghasem47
      سلام به همه ی دوستان عزیز
      من در نظر دارم که یک وبسایت برای فروش فایل هایی مربوط به وب راه اندازی کنم .و قصد من این است که علاوه بر فروش فایل در سایت ، هاست و دامنه نیز بفروشم . و همچنین این هم مهمه که کاربر برای خرید هاست و یا دامین باید در وبسایت عضو بشه و بعد از خرید نیز بتونه اطلاعات هاست و تنظیمات هاست رو از حساب کاربریش در وبسایت من انجام بده.
      مانند این وبسایت : (سایت ساز زرین )   https://sitesazz.ir/
      اما تنها مشکل و مسئله در این جاست که من نمی دونم و بلد نیستم که باید چگونه این کار رو انجام بدم؟
      من قراره که وبسایت رو با وردپرس راه اندازی کنم ولی نمی دونم چطوری باید این امکان فروش هاست رو به وبسایت اضافه کنم و کاری کنم که در وبسایت بتونم هاست و دامنه هم بفروشم و به علاوه این مسئله هم هست که باید کاربرا بتونن از حساب کاربری داخل وبسایتشون به تنظیمات هاست و یا دامنشون دسترسی پیدا کنند.
      لطفاً منو راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط mohammades
      سلام دوستان من یه سایت میخوام مثل سایت زیر کسی میتونه راهنماییم کنه
      www.resanehtasvir.com
      <a heref="http://resanehtasvir.com">تو این ادرس سایت و ببینید</a>  
    • توسط فرشاد گوهری
      سلام
      یه چند وقتی بود در مورد بهبود تجربه‌ی کاربری سایتای محتوا محور تحقیق می‌کردم، یه سری نکات جالبی در این خصوص پیدا کردم، داخل سایتم گذاشته بودم، اینجا هم میگذارم شاید برای دوستان جالب باشه، ۱۱ تا نکته هست در اصل، در پایان اگر سوالی در خصوص این مقاله داشتید بپرسید، تا جایی که در توانم باشه پاسخ میدم دوستان
      ۱. در لحظه‌ی ورود کاربر به او پاپ‌آپ یا مدال‌باکس نمایش ندهید!
      هرگاه کاربر را مجبور به انجام کاری کنید دقیقا نتیجه‌ی عکس خواهید گرفت، بنابراین اگر در هنگام ورود کاربر به سایتتان به هر طریقی مانع از رسیدن به هدفش (خواندن محتوا) شوید، او به سادگی سایت شما را ترک می‌کند یا در بهترین حالت پنجره‌ی نمایش داده‌شده را خواهد بست، پس اگر هم قصد دارید محتوای مهمی را به کاربرانتان نشان دهید بهتر است وی را مجبور به مشاهده‌ی آن نکنید!

۲. از قابلیت اسکرول بی‌نهایت به‌جای صفحه‌بندی استفاده کنید
      جالب است بدانید کار کردن با دکمه‌های صفحه‌بندی (Pagination) برای کاربران امری خسته‌کننده و حوصله‌ سر بر است، معمولا کاربران تمایلی به کلیک کردن روی دکمه‌های صفحه‌بندی سایت‌ها ندارند، برای نتیجه‌گیری بهتر می‌توانید به جای صفحه‌بندی از قابلیت اسکرول بی‌نهایت به صورت دکمه‌ی بارگذاری بیشتر (Load More) استفاده کنید.
      هرچند می‌توانید از لود بی‌نهایت خودکار نیز استفاده کنید اما باید بدانید برخی از کاربران ناخودآگاه به دنبال فوتر سایت شما می‌گردند و در صورتی که اسکرول نامحدود به صورت خودکار مطالب را بارگذاری کند باعث سردرگمی این دسته از کاربرانتان خواهید شد، پس در حالت عادی استفاده از امکان اسکرول نامحدود به همراه دکمه‌ی بارگذاری بیشتر به کمک شما خواهد آمد.

۳. خطوط را تا حد امکان کوتاه نگه دارید
      برای همه‌ی ما پیش آمده است که در هنگام مطالعه‌ی یک محتوا انتهای خط را گم کنیم، در پیدا کردن آن دچار مشکل شده و در متن سردرگم شویم، کاربران نیز دقیقا می‌توانند دچار چنین مشکلاتی شوند، سعی کنید تا حد ممکن طول و تعداد کلمات خطوط خود را در حد استاندارد نگه دارید، بدون در نظر گرفتن کلمات ربط حدود ۲۰ تا ۲۵ کلمه در هر خط می‌تواند مقدار استانداری برای متون فارسی باشد.
      ۴. سایز متن را استاندارد نگه دارید
      اندازه‌ی نوشته‌ها نباید بیش از حد کوچک یا بزرگ باشد، استفاده از سایز متن بزرگ باعث آشفتگی و عدم تناسب محتوای شما خواهد شد و در عین حال به کارگیری سایز کوچک برای متون، کاربر را در خواندن نوشته‌ها به شدت دچار مشکل خواهد کرد، حدودا سایز فونت ۱۳ تا ۱۵ پیکسل برای زبان فارسی مناسب است، البته باید فاصله‌ی بین خطوط و کنتراست رنگی متن را نیز در نظر داشته باشید.
      ۵. حتما از تصاویر در محتوای خود استفاده کنید
      این نکته را به یاد داشته باشید که تنها ۲۰ درصد از کاربران تمام محتوای صفحه را مطالعه می‌کنند و ۲۰ درصد باقی‌مانده تنها یک نگاه کلی به صفحه داشته و فقط در یک نگاه آن را اسکن می‌کنند، به کارگیری تصاویر می‌تواند به شما کمک کند توجه آن ۸۰ درصد را نیز جلب کنید، محتوای بصری همیشه از جذابیت خاصی برای کاربران برخوردار است، بدین ترتیب هنگامی که کاربر به تصاویر شما توجه می‌کند به صورت ناخودآگاه محتوای متنی اطراف تصاویر را نیز مطالعه خواهد کرد و این یعنی ماندگاری بیشتر کاربر در سایت!
      ۶. از لینک کردن بیش از حد کلمات بپرهیزید
      سعی کنید تعداد لینک‌های موجود در متن را در حد معقولی نگه دارید، استفاده از لینک‌های زیاد در متن تنها باعث به هم خوردن تمرکز کاربر خواهد شد، البته این بدان معنا نیست که اصلا از لینک‌ها در متن خود استفاده نکنید، شما باید در جای صحیح، لینک‌های صحیح را درج کنید.
      ۷. استفاده از بلاک‌های نقل‌قول در میان محتوا
      اگر مورد ۵ را به دقت خوانده باشید به یاد دارید که گفتیم ۸۰ درصد از کاربران وب تنها صفحه را در یک نگاه کلی اسکن می‌کنند، شما با استفاده از به کارگیری المان‌های مختلف مانند بلاک‌های نقل قول می‌توانید توجه آن ۸۰ درصد را بیش از پیش جلب کنید، به عنوان مثال می‌توانید خلاصه‌ای از یک پاراگراف مهم را به صورت برجسته در میان متن نمایش دهید.

۸. از سایدبارها استفاده نکنید!
      هرچند که در اکثر سایت‌های ایرانی سایدبار به بخش‌ جدایی‌ناپذیری از صفحه تبدیل شده است اما در حقیقت هنگام مطالعه‌ی محتوا تنها چیزی که برای کاربر مهم است همان محتواست و سایر بخش‌ها می‌توانند تمرکز وی را به هم بزنند، اما اگر ناچار به استفاده از سایدبار در صفحات خود هستید سعی کنید تا حد امکان آن را به گونه‌ای در نظر بگیرید که باعث حواس‌پرتی کاربرانتان نشوید، به عنوان مثال لازم نیست سایدبارهای سایت خود را پر از تبلیغات چشمک‌زن و مزاحم کنید.

۹. به‌گونه‌ای کاربر را از انتهای متن یا زمان مطالعه آگاه کنید
      سعی کنید در نوشته‌های طولانی به طریقی مدت زمان مطالعه‌ی متن و یا مقداری از متن که توسط کاربر خوانده شده است را برای او مشخص کنید، بدین ترتیب کاربران می‌توانند راحت‌تر تصمیم بگیرند و می‌دانند چقدر از وقت خود را باید صرف خواندن مقاله‌ی شما کنند، این مورد باعث می‌شود آن‌ها کمتر احساس خستگی و پیشمانی کرده و تا انتها متن شما را دنبال کنند.
      ۱۰. عضویت در سایت را در دسترس کاربر قرار دهید
      فردی که برای خواندن مطالب شما وقت می‌گذارد و به آن علاقه دارد مطمئنا تمایل دارد در سایت یا خبرنامه‌تان نیز عضو شده تا مطالب آینده‌ای که منتشر می‌کنید را نیز از دست ندهد، بنابراین سعی کنید فرم‌های عضویت در سایت یا عضویت در خبرنامه را به نوعی در دسترس او قرار دهید تا بتواند به راحتی به مقصود خود برسد، مخفی کردن سیستم عضویت تنها باعث از دست دادن اعضای سایتتان خواهد شد.
      ۱۱. کابران موبایل را نادیده نگیرید!
      درحال حاضر افراد زیادی با استفاده از دستگاه‌های همراه خود مانند موبایل و تبلت اقدام به مرور وب می‌کنند، شما به عنوان مدیر یک وبسایت باید به انتخاب آن‌ها احترام گذاشته و شرایطی را فراهم کنید تا بتوانند به راحتی محتوای وبسایتتان را مشاهده کنند، استفاده از قالب‌های ریسپانسیو (واکنشگرا) و همچنین بهینه‌بودن سرعت و عملکرد سایت در نسخه‌ی موبایل برای این دسته از کاربران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.
      منبع آموزش: hamyarit.com
    • توسط cloudgamer
      سلام خدمت همه اعضای وردپرس فارسی
      یه مشکل خیلی بزرگ برام پیش اومده در طراحی قالب وردپرس وقتی main سایت رو ارتفاعش رو auto قرار میدم دیگه از header سایتم جلوتر نمیره و content رو در بر نمیگیره.
      هرچی چک میکنم دایو رو جای درستی بستم ولی بازم نمیدونم مشکل کجاس عکس مشکلمم این زیر میذارم
      میبینید تو عکس که main از قسمت باکسی که مطلب درباره داره پایین تر نیومده با اینکه من بهش گفتم auto و پست های من رو در بر نگرفته

• توسط wordpress123
      سلام دوستان
      من یک تازه کار هستم که کدنویسی هم بلد نیستم . کاملا مبتدی هستم . چند روزه دارم با ویدیو های آموزشی وردپرس رو یاد میگیرم . اولین بار روی یک کامپیوتر سر کارم وارد وردپرس شدم و باهاش کار میکردم ولی وقتی خونه اومدم و خواستم با لپ تاپم کار کنم موقع آپلود عکس هرجایی این اررور رو میده و نمیزاره عکسی آپلود کنم :
      The uploaded file could not be moved to wp-content/uploads/2018/10.
      این مشکل از کجاست و چطوری حل میشه . چندجا خوندم و تو یوتیوب هم چندتا ویدیو دیدم ولی نفهیدم که چکار میکنن که درست میشه . بعضی جاها گفتن نمیدونم کد 777 بزن و php رو فلان کار کن ولی من تازه کارم و نمیتونم حلش کنم
      خواهشا هر کس میتونه کمکم کنه راهنماییم کنه خیلی معطل شدم سر این موضوع
      ممنونتون میشم