mahdiar

معرفی افزونه آلبوم عکس پیشرفته و فارسی بادی پرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

شاید از افزونه bp-album استفاده کرده باشید که امکانات خوبی به شما میده ولی مطمئن باشید که این افزونه از اون خیلی بهتره !!!

نگران نباشید اگر الان از bp-album استفاده می کنید می تونید به راحتی با کلیک یک دکمه همه رو به افزونه جدیدتون منتقل کنید . این افزونه به طور رسمی فارسی شده و به راحتی می تونید از لینک زیر یا از پیشخوان خودتون نصبش کنید .

برخی امکانات :

-ساخت آلبوم های متفاوت

-پشتیبانی از فیلم عکس و صوت

-تنظمیات حریم خصوصی

-امکان ارسال فایل چندرسانه در پست ها و به روز رسانی ها

و....

تصاویر افزونه :

screenshot-4.png?rev=710331

http://wordpress.org...ddypress-media/

ویرایش شده در توسط mahdiar
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      با سلام دوستان
      با استفاده از قالب بازل یک صفحه آماده کردم که در ابتداش ویدیو هست.این ویدیو کنارش یه ضربدر داره که کاربر میتونه ویدیو رو ببنده و پخش نکنه.اما الان ویدیو تو مرورگر کروم به راحتی بسته میشه ولی تو مرورگر فایرفاکس هرچی رو ضربدر کلیک میکنی بسته نمیشه.چکار کنم؟
      این هم تصویرش:
      https://goo.gl/5mLRF2
    • توسط t-51
      با سلام خدمت شما کاربران عزیز و مدیران محترم .
      برام یک مشکل فنی پیش اومد من خودم مدیر سایتم اما اشتباه کنم 3 بار ورود ناموفق داشتم و سایت منو محدود کرد یا همون ممنوع الورود و نمی دونم هم در 10 دقیقه بازمیشم یا ساعت اما به هر حال باید وارد بشم .
      و نمی دونم از افزونه امنیتی هست که همون فایر وال هست یا خود بادی پرس .
      لیست ای پی سفید وارد نکردم متاسفانه . اگه راه حلی دارید بفرماید از این مشکل رد بشم .
    • توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده یه مشکل کوچیک داشتم قسمت فهرست سازی اونم عبارت از نامعتبر بودن صفحات ورود و ثبت نام به دلیل نامعلوم به شرح عکس زیر کسی میدونه باید چیکار کرد یا اضلا چرا اینطوری شده ؟

• توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم که حتی متخصص هم نتونست عیب یابی کنه .
      متاسفانه همهبرگه هایی که ساخته میشوند به هدر سایت اضافه نمی شوند حتی در خیلی از پوستها البته قبلا مشکلی نداشت ولی بعد از پاک سازی سایت و تنظیم مجدد با این مشکل مواجه شدیم لطفا اگه پیشنهادی یا راه حلی هست بفرمایید
      واقعا سر در گم شدیم و هیچ کاری نتونستیم بکنیم تو نت هم جواب نداد 
    • توسط afzooneha
      با عرض سلام و ادب خدمت دوستان
      بادی پرس رو نصب کردم ، از ورد پرس خارج و وارد سایت میشم ، وقتی لینک ثبت نام رو میزنم داخل صفحه به جای فیلدهای ثبت نام مینویسه 404 page not found 
      کسی هست کمک کنه لطفا