رفتن به مطلب

استفاده از منوی select در حال رسپانسیو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

در حال توسعه ی قالب امیران 98 به حالت رسپانسیو هستم.

تنها مشکل فرم رسپانسیو منوهاست...

چطور میتونم با یک دستور شرطی وقتی سایز مرورگر به یک اندازه ی خاصی رسید از حالت select برای منوها استفاده کنم؟!؟

لینک به ارسال

خیلی ممنونم مهرال جان :) فقط یه مشکلی دارم که محتوای منوها رو داخل select نشون نمیده!!!

نام توابع و تغییرات اعمال شده در کدها به شرح زیره:

<div class="main-menu">
<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'top-menu', 'container' =>'', 'menu_class' =>'topnav' ) ); ?>
</div>

$(document).ready(function($) {

$("<select />", {
'class': 'nav-option'
}).appendTo(".main-menu");

$('.main-menu .main-menu li').each(function() {
var el = $(this), cur_link = el.children('a');
if (!el.parent('ul').hasClass('children')) {
$('<option />', {
'value' : cur_link.attr('href'),
'text' : cur_link.text()
}).appendTo('.main-menu select');
}
else {
$('<option />', {
'value' : cur_link.attr('href'),
'text' : '-- ' +cur_link.text()
}).appendTo('.main-menu select');
}
});
$('.main-menu select').change(function() {
window.location = $(this).find('option:selected').val();
});
});

ممنون میشم راهنماییم کنی :D

لینک به ارسال

من هم دنبال چنین قابلیتی هستم. اگر میشه یکی از دوستان یک آموزش کامل و جامع در مورد منو در حالت ریسپانسیو در انجمن بگذاره.

اینجا یه نمونه برات ساختم

http://jsbin.com/oxusuy/1

اینطور که فهمیدم. داخل این منو شما منوی اول را پنهان می کنید و منو دوم که به صورت سلکتور هست را نشان می دهید. نمیشه کاری کرد که از همون منوی اول استفاده کرد؟

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

عاقا من مشکل نمایش رو با تغییر main-menu li به top-nav li حل کردم، فقط حالت نمایش زیر منوها رو مثل دمو نداره!!! :D

این رو چیکار باید کرد؟!؟

لینک به ارسال

عاقا من مشکل نمایش رو با تغییر main-menu li به top-nav li حل کردم، فقط حالت نمایش زیر منوها رو مثل دمو نداره!!! :D

این رو چیکار باید کرد؟!؟

یه سورس آنلاین بم بده تا مشکلتو حل کنم

من هم دنبال چنین قابلیتی هستم. اگر میشه یکی از دوستان یک آموزش کامل و جامع در مورد منو در حالت ریسپانسیو در انجمن بگذاره.

اینطور که فهمیدم. داخل این منو شما منوی اول را پنهان می کنید و منو دوم که به صورت سلکتور هست را نشان می دهید. نمیشه کاری کرد که از همون منوی اول استفاده کرد؟

چرا راهش نباشه اون حالت یه جوری استفاده از آموزشایی عنوان menu off-canvas هست ... آموزش این حالت خودش چندین مورد میشه ... فرصت یار باشه بام یه آموزش کامل قرار میدم (فکر کنم قبلا درمورد طراحی رسپانسیو هم این جمله رو گفته باشم ... :) )

لینک به ارسال

این بخشش مربوط به کدهای جاوا اسکریپته دیگه؟ چون من از استایل ها استفاده نکردم!!!

والا فعلا پوسته رو روی لوکال دارم ولی امشب روی یک هاستی آپلودش میکنم و لینکش رو میذارم اینجا...

باز هم ممنون.

لینک به ارسال

سلام مهرال جان.

من قالب رو تو آدرس زیر بارگذاری کردم:

http://alimir.ir/themes/

وقتی سایز مرورگر کوچیک میشه و فرم select به نمایش در میاد همه چی به خوبی کار میکنه فقط در نمایش زیر منوها تغییری ایجاد نمیکنه!!!

لینک به ارسال

این خط کد

if (!el.parent('ul').hasClass('children')) {

عبارت 'children' رو عوض کن و این عبارت رو قرار بده 'sub-menu'

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...