• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
نسـتـــرن

تعریف فونت جداگانه برای کلمات انگلیسی

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من داخل سایتم کلمات انگلیسی هم داخل مقالاتم دارم منتها اصلا از فونتش راضی نیستم

چطوری و با چه ترفندی میشه به کلمات لاتین فونت جدایی داد؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از بـیـفـون استفاده کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ببین این ساده ترین اسکریپتی که میشه ساخت

http://jsbin.com/esozim/1

فرض کن یه پاراگراف داشته باشی مثل

<p class="words">
درود بی کران بر همگی

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque a felis vel ante ultricies faucibus at eu tellus.
</p>

حالا لازمه همه کارکترای انگلیسی شناسی و تشخیص یابی برای کلمه درست شه بعد به هر کدوم از کلمات یه span با کلاس en بدی برای اینکار بهترین راه regex هست اینم کد جی کوئری

$(document).ready(function($){
var engAlpha = /([a-zA-z]+)/g;
var newWords = $.trim( $('.words').text().replace(engAlpha, "<span class='en-alpha'>$1</span>" ) );
$('.words').html( newWords ).text();
});

ویرایش شده در توسط mehral
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنونم

اما این رو چطوری ازش استفاده کنم؟؟؟

داخل فانکشن کپی کردم سایتم رفت هوا!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

js هست

در تگ script

http://averta.net/labs/fa/?p=10

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رفتم این کد رو داخل هدر دات پی اچ پی داخل تگ اسکریپت گذاشتم.

بعد داخل استایل این رو نوشتم متون انگلیسی نوشته ها هیچ تغییری نکرد.

.en-alpha{color:green;font-size:40px;}

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داخل فانکش ؟؟؟ مگه دستورات من php هست

این یه کد جی کوئری باید در فایل با پسوند js قرار بگیره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید یعنی ی فولدر درست کنم با پسوند js.این رو بریزم توش و داخل هاستم آپلود کنم و از داخل header.php فراخوانیش کنم؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما یه فایل با عنوان theme-action.js درست کنید در فولدری که فایل های جاوا اسکریپتی تون قرار داره و درست بعد از wp_footer() در فایل فوتر تون تگ اسکریپت رو فراخوانی کنید....

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Hussain Mousavi

باسلام دوستان کسی میتونه همیچین کد پی اچ پی بنویسه که کسی نتونه فایل فونت رو بپیچونه

کلیک کنید

• توسط thismoment
      سلام
      فونت بکار رفته در باایمیل چیه و کجا میشه نسخه woff ش رو گیر آورد
      قسمت باایمیل چیست رو مد نظرمه

http://baaemail.com/

• توسط msm1365
      هر چند فونت های فارسی لایسنس مشخصی ندارند اما برخی از آنها را میتوان به لحاظ اعتبار لایسنس تشخیص داد. بهتر است برخی فونت ها مانند Iranian Sans یا yekan در وردپرس فارسی لحاظ شوند. چون در سیستم عامل هایی مانند لینوکس که از تاهوما پشتیبانی نمی کنند با مشکل مشاهده حروف مواجه میشویم. شخصا فکر میکنم irsans به لحاظ زیبایی در حد تاهوما باشد. صفحه فونت اینجا است :
      http://openfontlibrary.org/en/font/iranian-sans
    • توسط mateshke
      وقت بخیر دوستان
      در بعضی پوسته های فارسی شده دیده میشه ، که از درون قسمت تنظیمات اون پوسته میشه فونت های فارسی رو انتخاب کرد ، یعنی به 40 فونت فارسی دسترسی موجوده!
      سوال من اینه ، چطور میشه اینکار رو کرد ، فرض کنیم من یک پوستنه داریم که در تنظیماتتش قسمتی به نام فونت داره و فونتهای گوگل به طور پیشفرض وجد دارند
      آیا راهی است که فونت های فارسی رو به تنظیمات پوسته اضافه کرد؟