• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
نسـتـــرن

تعریف فونت جداگانه برای کلمات انگلیسی

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من داخل سایتم کلمات انگلیسی هم داخل مقالاتم دارم منتها اصلا از فونتش راضی نیستم

چطوری و با چه ترفندی میشه به کلمات لاتین فونت جدایی داد؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

از بـیـفـون استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببین این ساده ترین اسکریپتی که میشه ساخت

http://jsbin.com/esozim/1

فرض کن یه پاراگراف داشته باشی مثل

<p class="words">
درود بی کران بر همگی

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque a felis vel ante ultricies faucibus at eu tellus.
</p>

حالا لازمه همه کارکترای انگلیسی شناسی و تشخیص یابی برای کلمه درست شه بعد به هر کدوم از کلمات یه span با کلاس en بدی برای اینکار بهترین راه regex هست اینم کد جی کوئری

$(document).ready(function($){
var engAlpha = /([a-zA-z]+)/g;
var newWords = $.trim( $('.words').text().replace(engAlpha, "<span class='en-alpha'>$1</span>" ) );
$('.words').html( newWords ).text();
});

ویرایش شده در توسط mehral

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنونم

اما این رو چطوری ازش استفاده کنم؟؟؟

داخل فانکشن کپی کردم سایتم رفت هوا!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

js هست

در تگ script

http://averta.net/labs/fa/?p=10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رفتم این کد رو داخل هدر دات پی اچ پی داخل تگ اسکریپت گذاشتم.

بعد داخل استایل این رو نوشتم متون انگلیسی نوشته ها هیچ تغییری نکرد.

.en-alpha{color:green;font-size:40px;}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داخل فانکش ؟؟؟ مگه دستورات من php هست

این یه کد جی کوئری باید در فایل با پسوند js قرار بگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید یعنی ی فولدر درست کنم با پسوند js.این رو بریزم توش و داخل هاستم آپلود کنم و از داخل header.php فراخوانیش کنم؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما یه فایل با عنوان theme-action.js درست کنید در فولدری که فایل های جاوا اسکریپتی تون قرار داره و درست بعد از wp_footer() در فایل فوتر تون تگ اسکریپت رو فراخوانی کنید....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Hussain Mousavi

باسلام دوستان کسی میتونه همیچین کد پی اچ پی بنویسه که کسی نتونه فایل فونت رو بپیچونه

کلیک کنید

• توسط thismoment
      سلام
      فونت بکار رفته در باایمیل چیه و کجا میشه نسخه woff ش رو گیر آورد
      قسمت باایمیل چیست رو مد نظرمه

http://baaemail.com/

• توسط msm1365
      هر چند فونت های فارسی لایسنس مشخصی ندارند اما برخی از آنها را میتوان به لحاظ اعتبار لایسنس تشخیص داد. بهتر است برخی فونت ها مانند Iranian Sans یا yekan در وردپرس فارسی لحاظ شوند. چون در سیستم عامل هایی مانند لینوکس که از تاهوما پشتیبانی نمی کنند با مشکل مشاهده حروف مواجه میشویم. شخصا فکر میکنم irsans به لحاظ زیبایی در حد تاهوما باشد. صفحه فونت اینجا است :
      http://openfontlibrary.org/en/font/iranian-sans
    • توسط mateshke
      وقت بخیر دوستان
      در بعضی پوسته های فارسی شده دیده میشه ، که از درون قسمت تنظیمات اون پوسته میشه فونت های فارسی رو انتخاب کرد ، یعنی به 40 فونت فارسی دسترسی موجوده!
      سوال من اینه ، چطور میشه اینکار رو کرد ، فرض کنیم من یک پوستنه داریم که در تنظیماتتش قسمتی به نام فونت داره و فونتهای گوگل به طور پیشفرض وجد دارند
      آیا راهی است که فونت های فارسی رو به تنظیمات پوسته اضافه کرد؟