• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
dreamsss2011

محدودیت در نمایش زیر مجموعه منوی آبشاری

18 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

منوی آبشاری قالب وردپرس من بیشتر از 2 زیر مجموعه رو نشون نمیده ...

مثل این مثال

ما دسته ایی به نام آموزش داریم زیر مجموعه این دسته وب هستش و زیر مجموعه وب مدیریت محتوا و زیر مجموعه مدیریت محتوا مثلا وردپرس

اینطوری :

آموزش > وب > مدیریت محتوا > وردپرس

حالا فقط تا مدیریت محتوا رو نشون میده و دیگه زیر مجموعه ایی رو نشون نمیده یعنی فقط 2 زیر مجموعه برای هر دسته ...

با تشکر از شما ...

اینم آدرس : berroz.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی کدهای استایل که مشکلی نیست

یعنی محدودیتی قایل نشده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم شناخت کافی از کد هاش ندارم ... اگر نیاز هست تا کدهاشو قرار بدم ...

بازم ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس پوسته اصلی سایتتون رو بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس پوسته اصلی سایتتون رو بدید

با تشکر از شما

با اینکه پست قدیمی شده ولی همچنان مشکل باقی هست ...

در آزمایشاتی که انجام دادم با تست یک منوی دیگه مشکل نشان ندادن زیر مجموعه دسته ها درست شد .... ولی اسم دسته ها از کادر منو بیرون می زد و اشکال از منو بود ... و فهمیدم با درست کردن فهرست مشکل محدودیت زیر مجموعه حل میشه ولی فهرست ها نمیتونستن همه دسته های سایت رو در خودشون جا بدن و من فقط تونستم 3 دسته و زیر دسته معرفی کنم چون زیر دسته ها زیاد هستن ...

حالا ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری میشه منویی رو جایگزین این منوی قالب سایت بکنم ...

اگر کدی لازم هست تا خدمتتون قرار بدم ...

باز هم تشکر*

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان دسته بندی ای با بیش از دو زیر مجموعه دارید که نشوئن داده نشده باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام مجدد و تشکر از پاسخ شما

از اول من منوی آبشاری رو با استفاده از دسته ها درست کردم ... یعنی یک دسته بعنوان مادر و زیر مجموعه هایی برای اونها و از فهرست استفاده نکردم ... برای دسته ها که کلا مجدودیت همیشه بوده ... ولی وقتی از فهرست ها منوها رو درست کردم دیدم محدودیت نیست ...

72214519984174264267.png

80152776739845993918.png

اما وقتی خواستم کل دسته ها و زیر دسته هارو در فهرست قرار بدم دیدم تا 3 زیر دسته رو فقط میشه ثبت کرد یعنی وقتی خواستم چهارمین دسته رو ایجاد کنم دیگه هیچ دسته ای رو اضاف نمی کرد بشرط اینکه قبلی هارو حذف کنیم تا جدیده اضاف بشه ...

اما با گشتن در اینترنت و روش اضافه کردن یک منوی کشویی دیگه متوجه شدم مشکل از خود منوی سایت هست چون اون منوی ساده که اشکالاتی هم داشت همه دسته ها و زیر دسته ها رو نشون میداد ...

حالا راه حل ساده اینه که من منوی سایت رو حذف کنم و یک منوی دیگه بجای اون قرار بدم ...

چون منو توی هدر سایت هست اینم کد هدر سایت که راهنمایی کنید کدومارو حذف کنم ... تا منو حذف بشه ... البته اگر یک منوی زیبا و کاربردی رو هم معرفی کنید ممنون میشم ...

با تشکر از شما*

header.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تعداد کل آیتم هایی که می تونید در بخش فهرست ها به منو اضافه کنید به مقدار رم آزاد سایتتون مربوط می شه

کاری که می خواهید بکنید را با قالب دیفالت انجام دهید اگر روی قالب دیفالت می شد انجامش بدید برای قالب خودتون درخواست راهنمایی کنید

بعید می دونم بیش از دو یا سه لایه زیر دسته بشه گذاشت ولی مطمئنم که داشتن زیر دسته های تو در تو اینچنینی برای سئوی سایت مضره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از شما

با توجه به راهنمایی شما من دارم زیر مجموعه هارو کم می کنم البته یکم طول میبره ...

ولی در کل اگر بخوام یک منوی زیبا و کاربردی جایگزین این منو کنم باید این منوی سایت رو حذف کنم ...

یکبار یک منوی آزمایشی پیدا کردم ولی جایگزین این منو نمی شد ...

اگر لازم هست کدی رو اینجا قرار بدم ممنون میشم راهنمایی کنید ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طبق این آموزش به راحتی می تونید یک منو آبشاری درست کنید و اون را جایگزین منو فعلی کنید

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از شما

ولی چون کدنویسی بلد نیستم و توی اون آموزش هم جز بخش های وسط درست نگفته اینهارو کجا قرار بدیم ... گفتم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دسته هاتون رو درست کنید سر انجام که گرفت خدا بزرگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دسته هاتون رو درست کنید سر انجام که گرفت خدا بزرگه

با تشکر از شما امروز درستشون کردم ... و دیگه زیر مجموعه تو در تو ندارم ...

ممنون میشم راهنمایی کنید چطور یک منو رو جایگزین منوی قالب بکنم *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی آموزش قرار دادن فهرست در وردپرس رو میخواین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی آموزش قرار دادن فهرست در وردپرس رو میخواین؟

با تشکر از شما ...

نه اونو بلدم و انجام دادم ... قالب الان من صحیفه هستش

ببینید من کلا میخوام قالب منو ها رو از طریق دسته ها نمایش بده نه از طریق ساخت فهرستکه همونطورکه دوستان گفتند بخاطر فضای رم نمیشه تا هر چه دوست داشت زیر مجموعه به مادر هر دسته ایی که در فهرست ها ایجاد می کنیم اضافه کنیم ... و برای همین من بعضی از زیر دسته ها در فهرست ها رو مجبور شدم حذف کنم ...

در قالب قبلی این قابلیت بودکه هم از طریق دسته ها که از قبل مرتب شدن و مادر و زیر مادرها مرتب شدند رو نشون میداد هم این قابلیت که از فهرست ها نمایش بده ... ولی مشکل محدودیت نشان دادن زیر مجموعه داشت وقتی از فهرست ها استفاده نمیشد و از طریق دسته ها مستقیم استفاده میشد ... الان قالب صحیفه انگار فقط باید براش فهرست بسازی تا منوها رو نمایش بده و اگر فهرست نباشه نمیتونه خودش دسته ها رو نمایش بده ...

ممنون میشم اگر راهی هست یا تغییری کدی که بتونیم کاری کنیم که هم بشه از دسته ها برای منو استفاده کرد با از فهرست هایی که خودمون از دسته ها ایجاد می کنیم ...

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از فایل header.php

<?php wp_nav_menu( array( 'container_class' => 'top-menu', 'theme_location' => 'top-menu', 'fallback_cb' => 'tie_nav_fallback' ) ); ?>

را حذف کنید و

<ul>
<?php wp_list_categories('show_count=0&title_li='); ?>
</ul>

را جایگزین کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از فایل header.php

<?php wp_nav_menu( array( 'container_class' => 'top-menu', 'theme_location' => 'top-menu', 'fallback_cb' => 'tie_nav_fallback' ) ); ?>

را حذف کنید و

<ul>
<?php wp_list_categories('show_count=0&title_li='); ?>
</ul>

را جایگزین کنید

خیلی خیلی ممنونم از پاسختون منم از کل گفته هام منظورم همین بود ...

ولی الان مشکلاتی داره ...

1- این کد روکه زدم جایگزین قسمت بالای صفحه شد نه منوی ناوبری اصلی یعنی جایگزین قسمت تماس با ما و ... که در عکس اونی که نوشتم منوی 2 اونی هست که با این روش جایگزینی کد ایجاد شده ...

دوم منو حالت فرار داره ... یعنی وقتی میریم روی منوی سایت و زیر مجموعه اش باز میشه به محض اینکه بخوای موس رو پایین بیاری منو فرار میکنه و بسته میشه ... که فکر میکنم بخاطر نداشتن استایل هستش ...

سوم اگر بشه بدون تغییر منوی اول که منوی اصلی هست و داری استایل فقط بهش معرفی بشه که الانکه از طریق فهرست داره نشون میده در صورت غیر فعال شدن فهرست ها بتونه از طریق دسته ها منوها رو نشون بده کل مشکل حل میشه ...

با تشکر از شما و بینهایت سپاس*

99545345296158109932.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما superfish رو جستجو کنید

همین موارد رو حل میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط PejmanDesigner
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستانم .
      من مشکلی دارم که با جستجو نتونستم به جواب برسم شاید مواردی که جستجو می کردم اشتباه بوده .
      من می خوام در قسمت منو ها لینکی بزارم که صفحه جدیدی رو باز نکنه و به قسمت های مختلف در همون صفحه بره .
      من یک وب سایت تک صفحه دارم و برگه جدیدی ندارم . ولی می خوام با کلیک بر روی قسمت های مختلف منو بازدید کننده مستقیم اسکرول بشه به همون موقعیت .
      حالا دو سوال دارم در این رابطه
      اول اینکه ایا افزونه ای هست که این کار رو انجام بده ؟ یا اینکه باید کدی رو وارد کنم ؟ (لطفا در صورت داشتن کد ، علاوه بر کد نحوه قرار گیری هم توضیح داده شود)
      دوم اینکه اون طوری که من خیلی وقت پیش ها شنیدم مقدار پیکسل میگیره این کد که کجا اسکرول بشه ، حالا سوالم اینجاست که ما پیکسل بدیم داخل این کد ها یا افزونه آیا درحالت رسپانسیو مشکل ایجاد میشه یا نه ؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط mosi1672
      سلام 
      من یه سایتی دارم که برای همایش علمی مقالات رو با فرمی که با افزونه گرویتی فرم ساخته شده دریافت میکنم.
      خواستم بدونم آیا راهی وجود داره که امار مقالات دریافتی رو به صورت داینامیک و پویا بتونم با روی سایت اصلی نشون بدم؟ البته با ظاهر زیبا
      مثل این سایت تایپ ایران که امار پروژه ها و کاربرانش رو به صورت نمودار دایره ای نشون میده..
      این ادرس سایت :
      ادرس فرم:http://ihsc.bsbmu.ir/maghaleh/
      ادرس سایت:http://ihsc.bsbmu.ir/

میدونم خیلی ساده گفتم ولی اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید
    • توسط rezarnmsh
      با سلام احتیاج به طراحی یک سایت مشابه persiandivx.net با وردپرس دارم افرادی که فرصت  طراحی دارند با ایمیل *** مبلغ و زمان ان را اطلاع دهند با تشکر