رفتن به مطلب

محدودیت در نمایش زیر مجموعه منوی آبشاری

پست های پیشنهاد شده

با سلام

منوی آبشاری قالب وردپرس من بیشتر از 2 زیر مجموعه رو نشون نمیده ...

مثل این مثال

ما دسته ایی به نام آموزش داریم زیر مجموعه این دسته وب هستش و زیر مجموعه وب مدیریت محتوا و زیر مجموعه مدیریت محتوا مثلا وردپرس

اینطوری :

آموزش > وب > مدیریت محتوا > وردپرس

حالا فقط تا مدیریت محتوا رو نشون میده و دیگه زیر مجموعه ایی رو نشون نمیده یعنی فقط 2 زیر مجموعه برای هر دسته ...

با تشکر از شما ...

اینم آدرس : berroz.ir

لینک به ارسال

توی کدهای استایل که مشکلی نیست

یعنی محدودیتی قایل نشده

لینک به ارسال

ممنونم شناخت کافی از کد هاش ندارم ... اگر نیاز هست تا کدهاشو قرار بدم ...

بازم ممنون

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

آدرس پوسته اصلی سایتتون رو بدید

با تشکر از شما

با اینکه پست قدیمی شده ولی همچنان مشکل باقی هست ...

در آزمایشاتی که انجام دادم با تست یک منوی دیگه مشکل نشان ندادن زیر مجموعه دسته ها درست شد .... ولی اسم دسته ها از کادر منو بیرون می زد و اشکال از منو بود ... و فهمیدم با درست کردن فهرست مشکل محدودیت زیر مجموعه حل میشه ولی فهرست ها نمیتونستن همه دسته های سایت رو در خودشون جا بدن و من فقط تونستم 3 دسته و زیر دسته معرفی کنم چون زیر دسته ها زیاد هستن ...

حالا ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری میشه منویی رو جایگزین این منوی قالب سایت بکنم ...

اگر کدی لازم هست تا خدمتتون قرار بدم ...

باز هم تشکر*

لینک به ارسال

با سلام مجدد و تشکر از پاسخ شما

از اول من منوی آبشاری رو با استفاده از دسته ها درست کردم ... یعنی یک دسته بعنوان مادر و زیر مجموعه هایی برای اونها و از فهرست استفاده نکردم ... برای دسته ها که کلا مجدودیت همیشه بوده ... ولی وقتی از فهرست ها منوها رو درست کردم دیدم محدودیت نیست ...

72214519984174264267.png

80152776739845993918.png

اما وقتی خواستم کل دسته ها و زیر دسته هارو در فهرست قرار بدم دیدم تا 3 زیر دسته رو فقط میشه ثبت کرد یعنی وقتی خواستم چهارمین دسته رو ایجاد کنم دیگه هیچ دسته ای رو اضاف نمی کرد بشرط اینکه قبلی هارو حذف کنیم تا جدیده اضاف بشه ...

اما با گشتن در اینترنت و روش اضافه کردن یک منوی کشویی دیگه متوجه شدم مشکل از خود منوی سایت هست چون اون منوی ساده که اشکالاتی هم داشت همه دسته ها و زیر دسته ها رو نشون میداد ...

حالا راه حل ساده اینه که من منوی سایت رو حذف کنم و یک منوی دیگه بجای اون قرار بدم ...

چون منو توی هدر سایت هست اینم کد هدر سایت که راهنمایی کنید کدومارو حذف کنم ... تا منو حذف بشه ... البته اگر یک منوی زیبا و کاربردی رو هم معرفی کنید ممنون میشم ...

با تشکر از شما*

header.rar

لینک به ارسال

تعداد کل آیتم هایی که می تونید در بخش فهرست ها به منو اضافه کنید به مقدار رم آزاد سایتتون مربوط می شه

کاری که می خواهید بکنید را با قالب دیفالت انجام دهید اگر روی قالب دیفالت می شد انجامش بدید برای قالب خودتون درخواست راهنمایی کنید

بعید می دونم بیش از دو یا سه لایه زیر دسته بشه گذاشت ولی مطمئنم که داشتن زیر دسته های تو در تو اینچنینی برای سئوی سایت مضره

لینک به ارسال

با تشکر از شما

با توجه به راهنمایی شما من دارم زیر مجموعه هارو کم می کنم البته یکم طول میبره ...

ولی در کل اگر بخوام یک منوی زیبا و کاربردی جایگزین این منو کنم باید این منوی سایت رو حذف کنم ...

یکبار یک منوی آزمایشی پیدا کردم ولی جایگزین این منو نمی شد ...

اگر لازم هست کدی رو اینجا قرار بدم ممنون میشم راهنمایی کنید ...

لینک به ارسال

طبق این آموزش به راحتی می تونید یک منو آبشاری درست کنید و اون را جایگزین منو فعلی کنید

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

با تشکر از شما

ولی چون کدنویسی بلد نیستم و توی اون آموزش هم جز بخش های وسط درست نگفته اینهارو کجا قرار بدیم ... گفتم ...

لینک به ارسال

دسته هاتون رو درست کنید سر انجام که گرفت خدا بزرگه

با تشکر از شما امروز درستشون کردم ... و دیگه زیر مجموعه تو در تو ندارم ...

ممنون میشم راهنمایی کنید چطور یک منو رو جایگزین منوی قالب بکنم *

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

یعنی آموزش قرار دادن فهرست در وردپرس رو میخواین؟

با تشکر از شما ...

نه اونو بلدم و انجام دادم ... قالب الان من صحیفه هستش

ببینید من کلا میخوام قالب منو ها رو از طریق دسته ها نمایش بده نه از طریق ساخت فهرستکه همونطورکه دوستان گفتند بخاطر فضای رم نمیشه تا هر چه دوست داشت زیر مجموعه به مادر هر دسته ایی که در فهرست ها ایجاد می کنیم اضافه کنیم ... و برای همین من بعضی از زیر دسته ها در فهرست ها رو مجبور شدم حذف کنم ...

در قالب قبلی این قابلیت بودکه هم از طریق دسته ها که از قبل مرتب شدن و مادر و زیر مادرها مرتب شدند رو نشون میداد هم این قابلیت که از فهرست ها نمایش بده ... ولی مشکل محدودیت نشان دادن زیر مجموعه داشت وقتی از فهرست ها استفاده نمیشد و از طریق دسته ها مستقیم استفاده میشد ... الان قالب صحیفه انگار فقط باید براش فهرست بسازی تا منوها رو نمایش بده و اگر فهرست نباشه نمیتونه خودش دسته ها رو نمایش بده ...

ممنون میشم اگر راهی هست یا تغییری کدی که بتونیم کاری کنیم که هم بشه از دسته ها برای منو استفاده کرد با از فهرست هایی که خودمون از دسته ها ایجاد می کنیم ...

با تشکر از شما

لینک به ارسال

از فایل header.php

<?php wp_nav_menu( array( 'container_class' => 'top-menu', 'theme_location' => 'top-menu', 'fallback_cb' => 'tie_nav_fallback' ) ); ?>

را حذف کنید و

<ul>
<?php wp_list_categories('show_count=0&title_li='); ?>
</ul>

را جایگزین کنید

لینک به ارسال

از فایل header.php

<?php wp_nav_menu( array( 'container_class' => 'top-menu', 'theme_location' => 'top-menu', 'fallback_cb' => 'tie_nav_fallback' ) ); ?>

را حذف کنید و

<ul>
<?php wp_list_categories('show_count=0&title_li='); ?>
</ul>

را جایگزین کنید

خیلی خیلی ممنونم از پاسختون منم از کل گفته هام منظورم همین بود ...

ولی الان مشکلاتی داره ...

1- این کد روکه زدم جایگزین قسمت بالای صفحه شد نه منوی ناوبری اصلی یعنی جایگزین قسمت تماس با ما و ... که در عکس اونی که نوشتم منوی 2 اونی هست که با این روش جایگزینی کد ایجاد شده ...

دوم منو حالت فرار داره ... یعنی وقتی میریم روی منوی سایت و زیر مجموعه اش باز میشه به محض اینکه بخوای موس رو پایین بیاری منو فرار میکنه و بسته میشه ... که فکر میکنم بخاطر نداشتن استایل هستش ...

سوم اگر بشه بدون تغییر منوی اول که منوی اصلی هست و داری استایل فقط بهش معرفی بشه که الانکه از طریق فهرست داره نشون میده در صورت غیر فعال شدن فهرست ها بتونه از طریق دسته ها منوها رو نشون بده کل مشکل حل میشه ...

با تشکر از شما و بینهایت سپاس*

99545345296158109932.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...